Horoskop na měsíc srpen 2015

Sociální sítě

CísařovnaAstro tarotový horoskop na měsíc srpen, u Vás probudí zvědavost, lásku, energii a pochopení u druhých lidí. Beránci si zavrní v náruči něžných žen. Býci by měli změnit negativní emoce v pozitivní vibrace. Blíženci si budou užívat krás života, ale pozor na velké požitkářství. Raci očekávají pěkné zprávy, které souvisí s láskou, ale je to křehoučké. Lvíčci nemusí skrývat pravou tvář. Obavy se rozpustí v časové smyčce. Panny se nevyhnou hádkám, ale i divoká bouře pročistí dusný vzduch. Váhy by se měly hýčkat a stát se pro druhé krásnými bytostmi. Štírům nebude chybět radost a dobrodružná cesta. Pošetilý vztah se může rozvinout. Střelci mají volnou ruku při finančních transakcích, ale všeho moc škodí. Kozorohům se může stát, že rychlá láska, která hoří, bude vzápětí skákat do studené vody. Vodnáři se ponoří do rozhodovacího procesu. Je potřeba plánovat a pak se dát do rovnováhy. Ryby se pozvolna dostanou do klidných vod. Trochu však bude doznívat partnerská neshoda.

BeranBeran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé02 (5)

V lásce mezi Beránky tento měsíc budou dominovat ženy, tak, jako u znamení Lva. Srpen je ve znamení péče. Muži si budou libovat v něžné náruči žen. V srpnu je Beránkům souzena rodina. Rozhodně se budou dít změny. Pokud uvažujete být rodičem, dejte se do toho. Berani, kolem financí a práce je mrtvo. Lenost, lenost a ještě větší lenost. Co s tím? No, pokud chcete mít zisky a dobrou práci, tak se vzchopte. Vyplatí se bojovat. Pokud podlehnete velké lenosti, odrazí se to razantně na Vašich financích. V pracovní sféře budou i kytky vadnout ve Vaší blízkosti, protože je nebudete schopni ani zalévat. Po zdravotní stránce si dávejte pozor tento měsíc na svou hlavu. Mohou Vás potrápit migrény i krční páteř. Pokud se léčíte na nějakou nemoc, nastane změna v léčebném procesu, i když se Vám to nemusí líbit, je to dobré.

Býk06 (5)Býk (21. dubna – 21. května) znamení zemské

Láska v srpnu může Býky potrápit děsivými sny a překážkami. Pocit hořkosti a něčeho nechtěného Vás nyní mohou přepadnout. Pochybnosti o sobě samém i o ničivé situaci Vám nyní nepomohou. I z tohoto strastiplného milostného trápení lze vplout do léčivých vln lásky. Pokud se poddáte mučivým představám lásky, nevymyslíte nic kloudného ani v oblasti financí a práce. Býci, zaměřte se na něco nového. Vložte do toho svou sílu. Je potřeba rozvinout schopnosti, jelikož by to mohlo být pro Vás velice slibné. Nabízí se dobrá brigádnická činnost. Změňte negativní myšlení na pozitivní vibrace a objevíte solidní zdroj příjmů. Po zdravotní stránce si hlídejte ledviny. Nepřehánějte to s klimatizací a nelízejte hodně studené věci.

 Blíženci06 (1)Blíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné

Láska Blížencům tento měsíc přeje, tak i smíření a navázání nových kontaktů, které Vám prospějí. Dokonce můžete slavit a užívat si, ale pozor na zhýralost a až příliš velkou poživačnost. Pokud se zamilujete a na jak dlouho, ukážou další měsíce. Pokud jste se svým partnerem na štíru, očekávejte smíření a klid. Potkají Vás společné oslavy s partnerem a budete se bavit ve velkém stylu. Srpen v oblasti financí a práce Vám dodá velkého potenciálu energie, kterého je třeba využít. Vytvoříte si možnosti, které povedou k úspěchům. Můžete očekávat pracovní cestu a slibný start do nových dní, ale pozor na sobecké jednání. Teprve nyní se ukáže, jak dalece jste pečovali o své fyzické a duševní zdraví. Zanedbávali jste se? Nebo jste o sebe po celou dobu pečovali? Podle toho bude vypadat i Vaše zdravotní stránka.

 Rak03 (2)Rak (22. června – 22. červenec) znamení vodní

Rakům se v lásce naskytne velice romantická a něžná záležitost. Ovšem, zatím je všechno křehké, proto opatrně pečujte o svou novou lásku a o srdce. V rodině můžete očekávat narození dítěte nebo si ho také dokážete nyní zplodit. Jdou k Vám velice příjemné zprávy. Práce a finance je dobré zvážit. V srpnu přemýšlejte, jak naložit s penězi. Dobrá organizace ve finančních záležitostech může vést k rozmnožování. Nabídne se Vám několik možností, jak na to. Možná se objevuje nový dům, byt, auto, nebo něco s trvalou hodnotou. Raci, možná Vám jde i nová práce, nové zaměstnání či nové pracovní úkoly. Budete mít i volnou ruku k prodeji nemovitostí. Je zde vidět finanční i pracovní úspěch. V oblasti zdraví pro znamení Raka bude tento měsíc platit varování ohledně žaludku, střev a žlučníku. Víte, co jíte? Vybírejte kvalitnější potraviny a hlavně si vybírejte zdravější varianty. Pozor si dávejte i na stres.

Lev05 (3)Lev (23. červenec – 22. srpna) znamení ohnivé

V lásce budou mít tento měsíc navrch více ženy – Lvice, než muži – Lvi. Láska Vás může pálit, studit i hřát. Dokonce budete mít z něčeho strach a noční úzkost Vás nemine. Pocítíte obavy z něčeho tajného. Možná půjde o trojúhelníkový vztah, který Vás vyzvedne dál. Kdosi ochraňuje lásku, která není přímá. Je to znamení karmického partnera. V práci a ve financích se může jednat o štědrou brigádu nebo o dlouhodobou práci, která začne růst od samého začátku. Ukázat se v tom nejlepším světle a využít svých schopností by mělo být pro Vás hračka. Řada Lvů začne pomýšlet na změny, ale prozatím si nechejte nějaké zálohy. Tento měsíc je dobré se zaměřit na své paže, ramena, ruce a plíce. Po zdravotní stránce Lvům radím, nepřepínejte své síly.

Panna07 (5)Panna (23. srpna – 22. září) znamení zemské

lásce potřebujete pohodové záležitosti a harmonii ve vztahu. Ovšem v tomto měsíci Vás ohrožuje nepříjemný střet, hádka, žárlivost či nedorozumění ve vztahu k partnerovi. Jeden zraní druhého a může to i bolet. Na jak dlouho, to ukáže čas. Je dobré provětrat svůj vztah s partnerem, naplánovat si víkendovou cestu a přemýšlet nad budoucí vizí. Jak dál? Jestli vůbec jít vztahově dál? Co uděláme pro lepší vztah? Takové otázky Vám přijdou na mysl. Finance a práce – výdaje a spousta neklidu v pracovní sféře. Kolem financí můžete riskovat, ale nedivočte ohledně práce. V klidu se oddávejte dovolené nebo odpočinku. Zdravotně Vám to prospěje.

VáhyMírnostVáhy (23. září – 23. října) znamení zemské

Konkurence v lásce? Je na čase s tím něco dělat. Pokuste se pro svého partnera nějakým způsobem zatraktivnit nebo zkrášlit. Zalíbit se svému partnerovi není špatné. V srpnu to může trochu skřípat, protože oba nebudete chtít ustoupit ze svých názorů. Co takhle nějaký kompromis? Pokuste se poohlédnout po lepším řešení a využít svých sexy schopností k lepší funkčnosti partnerského vztahu. Práce a finance – dobrý úspěch. Jde o to, že vše, co tak pečlivě plánujete, se v srpnu projeví v té nejlepší formě. Vynaložené úsilí stojí za to. Je vhodná doba spořit si nějaké peníze. Budete to potřebovat. Možná se Vám budou hodit tyto naspořené penízky do nepohody. Pozor na své zdraví v oblasti kotníků a holeních kostí. Raději se pomalu procházejte po rovinatém povrchu.

 Štír06 (8)Štír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní

Štíři v tomto prázdninovém měsíci propadnou svobodě a entuziasmu. V lásce zažijete dobrodružství a zároveň nebudete schopni v noci usnout. Takovéto bude vzrušující. Radost bude Štíry doprovázet na cestě k novému vztahu nebo zavane mezi partnery čerstvý vítr. Nebude Vám chybět důvěra, otevřenost, odvaha a optimismus. Ve své dobrodružné touze pomůžete člověku, který je Vám blízký a který se bude potácet v pocitech úzkostí a strachu. V srpnu se Vám bude v pracovní i finanční sféře velice dařit. Jste magnet na peníze i práci. Vyzařuje z Vás harmonická vibrace a dokonce se Vám podaří něco dojednat. Pokud se Vám Štírům zdá, že ne a ne vyjít ze svých zdravotních problémů, nebojte, už se jich zbavujete. Nabijete se v srpnu novou energií.

 Střelec7 (2)Střelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé

V lásce budete mít co slavit. Snad se čerstvě zamilujete nebo prožijete nádhernou dovolenou se svým milencem či milujícím partnerem. Střelci, možná Vás milenec obdaruje krásným darem nebo ještě něčím hodnotnějším nebo duchovnějším. Štěstí Vám přinese i svatba nebo pozvání na velkolepou událost. Práce a finance Vám nabízí nejednu příležitost, která zaručuje úspěch a zadostiučinění. Investujte, do čeho chcete a provádějte finanční operace podle libosti. Zdravotní varování pro Vás. Tento měsíc dávejte pozor na oblast břicha. Ženy mohou potrápit vaječníky a muže močový měchýř. Chraňte si svůj obličej před popáleninami.

 Kozoroh06 (10)Kozoroh (22. prosince – 20. ledna) znamení zemské

Láska bude pro Vás tento měsíc ve znamení rebelie. Možná Vás zapálí milostné dobrodružství, ale takováto prázdninová romance nemusí mít dlouhého trvání. Můžete pro sebe hořet, ale v září Vaše city budou jen doutnat a pak se odeberou do mrazáku. Toto je velice příznačné pro rychlé lásky na cestách či na dovolených. Peníze k Vám nějakým způsobem dojdou a v práci Vám kdosi podá pomocnou ruku. Setkáte se s porozuměním a pochopením Vaší situace. Očekávejte příjemné pracovní ovzduší a velice dobrou náladu mezi kolegy. Také si budete moci tento měsíc koupit něco milého. Jestliže máte zdravotní problémy, uleví se Vám. Zavolejte si na pomoc Archanděla Rafaela, který Vás povede k zelenému a léčivému světlu.

 Vodnář02 (7)Vodnář (21. ledna – 20. února) znamení vzdušné

V lásce nastane konfrontace mezi Vámi a životním partnerem. Zda to bude mít pozitivní nebo negativní dopad, ukáže čas. Mohou nastat jisté stavy strachu, obav, úzkosti. Nenadálé změny, které jste v minulosti, byť i nedávné učinily, mohou přinést určité pročištění. Na místě je nyní ostražitost a jistá dávka opatrnosti, protože partner se bude potýkat se žárlivostí. Finance a práce se mohou tento měsíc dostat do nějaké stabilní roviny. Zajištění rodiny se stane tím důležitým. Máte potřebu být v harmonii s finanční stránkou života. Ale opatrně zvažujte své úmysly. Větší obrysy ve změnách ohledně práce se objeví až na podzim. Po zdravotní stránce se nebudete potýkat s velkými problémy. Dostane se Vám větší energie i chutě, tady si sami určete, na co tu chuť dostanete. Ta energie může být tak silná, že si přivodíte malinkatý úrazek, ale nelekejte se, může se jednat o pouhou třísku, zabodnutou v prstíku.

 Raby04 (8)Ryby (21. února – 20. března) znamení vodní

 V partnerství a v lásce po bouřlivých debatách zavládne klid a pohoda. Klid, příjemný zážitek či pozvání na večeři Vás naladí na vlnu pohody a harmonie. Pokud byl s partnerem v poslední době neklid, máte optimistické vyhlídky na uzdravení vztahu. Jestliže jste svobodné Rybičky, jděte po vodě, k vodě či proti proudu, tam možná potkáte tu pravou lásku. Práce a finance jsou v srpnu důležitým zdrojem obživy. Nevyhnete se výdajům. Pravděpodobně budete hledat další zdroje. co se týká navyšování příjmu. Ale nastupují zde obavy, že budete řešit spíše více milostnou záležitost než finanční stránku. Zdraví se u Vás silně projeví na pohybovém aparátu. Zaplavte si nebo využijte přírodních alternativ v procesu léčení. Dávejte si pozor na kolena a celkově na kosti i klouby.

 Krásný měsíc Vám se srdečným pozdravem přeje Vaše Jiřina Irissa

 

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>