Horoskop na měsíc září 2016

Sociální sítě

 horoskopBeránkům se ukazuje nečekaná cesta. Býkům jde začátek dobrodružství, ale s riziky. Blíženci očekávají klid předbouří. Raci nastoupí duchovní nebo uměleckou cestu. Lvi by si měli nechat poradit od citlivých osob. Panny se budou těšit ze zpráv. Váhy si musí uvědomit, že se budou potýkat s růžovými brýlemi. Štírům se dostane životního triumfu. Střelci mají šanci se usadit. Kozorohům přichází úspěch a následná harmonie. Vodnáři se budou potýkat s bolestmi v kostech a kloubech. Ryby si dovolí odpočinek i hravost.

BeranBeran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé

Aktivní Beran proletí tímto měsícem jako střela. Události dostanou rychlý spád. Čas aktivity a vzruchu právě nastal. Tito zrozenci budou spíše konat než cíleně myslet. Hvězdné nebe jim dává na vědomí, aby neotáleli a pustili se do dění. Taktéž se mohou těšit na nové a vzrušující zprávy, na něž je vhodné aktivně reagovat. Beránci, proto neváhejte, a pokud máte pocit, že chcete něco uskutečnit, dejte se do akce. Hvězdy vám darují spoustu kreativní energie, kterou využijete správným způsobem. Také vás může zaskočit cesta, a to zcela neočekávaně. Beránkům bude toto září vládnout číslo osm. Osmička je číslem hybné síly, materiálního úspěchu a moci. Symbolizuje obnovu a všestranné obraty k lepšímu.

Býk Býk (21. dubna – 21. května) znamení zemské

Očekávejte začátek nového dobrodružství nebo životního cyklu. Do života vám může vstoupit nový milenec nebo do vztahu zasáhne osud v podobě narození dítěte. Dobrodružství bude mít tento měsíc nádech určitých rizik a překážek, nicméně hvězdy vás milují, proto se těšte i na bláznivé věci. Do cesty se postaví i nějaká neočekávaná příležitost k uskutečnění přání, ke kterému ovšem musíte dojít. Je to jakýsi impuls něco změnit. Tento stav neignorujte. Hvězdy jsou připravené vést vaše osudy po vzrušujících stezkách života. Je možné, že se tento měsíc rozhodnete pořídit si roztomilé zvířátko. Bude to docela milé překvapení.

Blíženci Blíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné

Klid před bouří. Ale než nastane ten klid a bouře samotná, budete hvězdami vhozeni do vod, které nebudou moc sladké. Spíše se ocitnete ve vodách zkažené příchuti. Ano, změny u vás nastupují. V celku půjde o docela dobře rozjeté záležitosti, ale někdo vám je může znepříjemnit. Z toho posléze vznikne pocit smutku a neutěšené myšlenky. Může se vám zdát, jak těžké je uvažovat o budoucnosti s optimismem nebo se pohroužíte do svého trápení. Hvězdy mají pro vás radu. Přestaňte myslet na to, co ztrácíte, soustřeďte se na to, co ještě máte a využívejte z toho pozitivní energii. Září vám dá pocítit změnu, ale také nejistotu a různorodost. Jedině hodnotnými myšlenkami proměníte zkaženou vodu v sladkou tekutinu, které se v budoucnu nehodláte vzdát.

Rak Rak (22. června – 22. červenec) znamení vodní

Nové příležitosti jsou tady. Naskytne se vám cesta možností, které s chutí okusíte. Objevíte sklony k uměleckému nadání a využijete je. Dalším směrem je duchovní cesta. Naleznete spoustu radostí v takových věcech jako je četba, malování nebo cestování. Mladí lidé v tomto znamení se rozhodnou studovat umění. Očekávejte seznámení s člověkem, který vás obohatí o lásku, přátelství nebo o porozumění. Potřebujete to jako sůl. Hvězdy vás vyslyšely. Někteří Raci mohou dostát svatebním slibům. Je vhodný čas na tuto změnu. Zrozenci tohoto znamení se mohou dočkat vysněných lázní nebo dlouho odkládaných léčebných procedur. Než se tento měsíc uzavře, pocítíte pohodu a radostné naplnění.

Lev Lev (23. červenec – 22. srpna) znamení ohnivé

Připravte se na pár karambolů v několika dnech. Ale spíše vás to zvedne. Ano, jsou tady nějaké šrámy, a to jak na duši tak i zdravotní, pracovní i finanční. Zdá se, že ve všech oblastech budete muset vynaložit spoustu energie pro to, abyste se dostali životem dopředu. Po té zdravotní stránce mohou trpět Lvíčci zejména v oblasti hlavy. Opatrujte si tedy nosohltan, uši i nos. Nicméně, vaše zásobárna síly je dostatečná. I když se události zdají být zdrcující a vyhlídky jsou nejisté, máte šanci využít svých rezervních sil k obnovám, a tím se dostat i ke svým cílům. Pro zrozence ve znamení Lva je zářijovým číslem číslo devět. Bude jím ovládán. Jde o číslo bratrské pomoci a solidárnosti. Ve vašem případě se snažte přijmout rady z řad zrozenců vodního znamení, protože oni dokážou svým citem přitáhnout štěstí do vaší cesty, ať už se jedná o jakoukoliv oblast.

PannaPanna (23. srpna – 22. září) znamení zemské

Uvažujete-li o něčem novém, třeba zahájit podnikání nebo se pustit do nové práce, pak jsou vám hvězdy nakloněny. Tento měsíc bude přát i zdraví. Do cesty vstoupí vzrušující příležitost, kterou už nehodláte pustit ze svých spárů. Půjde o počáteční start nových cílů a zaměření. Koneckonců, proč si nepřát a nedopřávat? V září si to můžete bezstarostně dovolit. Očekávejte také důležité zprávy, dokumenty nebo telefonát, který vás podpoří v akci. Panny mohou zariskovat, pokud chtějí prožít něco hezkého. Nabízí se jim příležitost k radostné události či zážitku. Trochu se uklidní rozčeřené vody a díky duchovně založené bytosti těmi vodami můžete proplouvat a užívat si klidné energie.

 VáhyVáhy (23. září – 23. října) znamení vzdušné

Pořádně se dívejte kolem sebe. Věci se nezdají být takové, jak vypadají. Hvězdy vás jemně upozorňují, že ačkoli je na povrchu klid, existuje v ústraní klam a mámení. Někdo vás bude chtít obelstít. Také se připravte na nějaké neporozumění. Ale možná to budou vaše strachy v hlavě nebo zakořeněné obavy, které se přiživují na nervozitě a negativních myšlenkách. Pokud se chystáte na cestu či pozdní dovolenou, pak se to nemusí obejít bez zmatku. Výzvám, ať už jsou jakkoli protivné se oddejte bez napětí. Stačí projít a hned bude lépe. Říkejte si, že čas všechno napraví a zase budu mít pocit lehkosti a radosti. Je možné, že vás očekává schůzka nebo noční setkání, které má za následek právě ty strachy. Nebojte se čelit takovým záležitostem.

 ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní

Měsíc, ve kterém dojde k dovršení určité záležitosti, a to v pozitivním smyslu. Pokud vás něco tížilo, pak to něco odchází do nicoty. Spíše očekávejte odměnu za to, že dojdete s úspěchem do cíle. Tato odměna se promění v nový partnerský vztah, příjemné cesty i do zahraničí nebo můžete být povýšení. Každopádně jde o životní triumf. Pak ovšem nesmíte usnout na vavřínech, protože vás čeká další radost, ale to opravdu potřebuje nový start a nové plány. Přechod, který tento měsíc zažijete, bude velice zajímavý a uspokojivý. Štír je nyní pod vládou čísla dvacet jedna, přičemž dvojka a jednička po součtu dává číslo tři, a toto číslo je znamením tvorby a sjednocení.

StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé

Měsíc září vás pohltí citem. Pro Střelce je doba partnerských závazků. Mnoho Střelců si přijde na své, když půjde na rande či večeři při svíčkách. Využijte ty nepřeberné možnosti, které můžete s druhým člověkem zažít. Fantazie má obdobu vesmíru, tak směle do svých plánů. Pocítíte k někomu náklonnost. Některým zrozencům tohoto znamení předvídají hvězdy zasnoubení, nové přátelství, lásku nebo sňatek. Ale na své si přijdou i ti, kteří uzavírají nové smlouvy nebo pracovní partnerství. Studenti mohou očekávat svěží start při učení a oblíbené činnosti. Vesměs půjde o dobré zprávy, které něco spojují nebo shromažďují. Nyní jste ovládáni číslem dva, což je číslo rovnováhy, harmonie a spolupráce v jakékoli oblasti. Dostane se vám příležitosti, o jakých se ani nesnilo.

Kozoroh Kozoroh (22. prosince – 20. ledna) znamení zemské

Problémy, které se nyní vyskytují, budou pomalinku končit. I když vaše záležitosti v tomto okamžiku vypadají černě, brzy dojdete k lepším břehům. Tam na vás čeká úspěch a vytoužený cíl. Pak se budete cítit uvolněněji a klidněji. Pokud řešíte partnerské neshody a je čas již opustit staré břehy, pak se hvězdy chystají vám svítit na cestu. Je lépe přejít tam, kde se cítíte dobře a harmonicky, než zůstávat v neklidu a neshodách. Pravděpodobně se dočkáte tento měsíc cestování. Poplujete po vodě nebo se vydáte na výlet, který slibuje cestu lodí či lodičkou. Kozoroh ovládán číslem 6 je v září tohoto roku plně nasměrován ke změnám. Tyto změny souvisí s harmonickým koncem. Ať se pustíte do čehokoliv, na konci cesty očekávejte spokojenost.

VodnářVodnář (21. ledna – 20. února) znamení vzdušné

Takto se věci mají tento měsíc. Starý pořádek ustoupí tomu novému. Očekávejte změnu, která je nutná, ale nebude lehká. Někdy je dobré vyčistit svůj život, udělat si dobrovolný restart a jít novou cestou. Prostě nechat minulost za sebou a pustit se do nových projektů, aktivit i partnerských vztahů. Hvězdy těmto změnám přejí. I když to bude možná bolestná zkušenost, věřte, že je požehnáním nová věc, která před vámi leží. Mladí Vodnáři se rozhodnou odejít ze svého rodného domu a postaví se na vlastní nohy. Dokonce i studenti se poperou se svými zkouškami ve škole. Nakonec zjistí, jak jsou šťastni za každou hodinu strávenou učením. V celku si lidé ve znamení Vodnáře musí dávat tento měsíc pozor na své kosti. Hýbat se opatrně a pomalu. Jinak se to ukáže na bolestech zad.

 RabyRyby (21. února – 20. března) znamení vodní

Tento měsíc budete mít takový přehled o všem, že vás to samotné překvapí. Hvězdy vám tentokrát daly do vínku to, že budete vědět, co se kolem děje. Takové životní poznatky časem zužitkujete a díky nim dojdete k pozitivnímu řešení. Klidně se podělte s ostatními o své nápady i originalitu. Preferujte dvojí volbu, a to ústní i písemnou. Vyplatí se to. Své návrhy obhájíte s úspěchem. Dovolte si odpočívat a rozjímat. I když zrozencům ve znamení Ryb holduje pohyb, nechejte se volně vést po vlnách. Plujte tak dlouho, jak budete chtít, protože vás čeká ještě mnoho práce. I Ryby potřebují načerpat nové síly a energii.

Krásný měsíc září přeje Jiřina Irissa

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>