Horoskop na srpen 2014

Sociální sítě

Připravila jsem si pro vás horoskop na měsíc srpen. Jak už to bývá, pro někoho bude druhý prázdninový měsíc lepší, jiní si musí na své štěstí ještě chvíli počkat. Jak si stojí právě vaše znamení se dozvíte o pár řádků níže.

BeranBeran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé

Vztahy

Berani, tento měsíc očekávejte velmi příjemné překvapení. Dostane se vám ocenění, které prohřeje srdíčko. Na obzoru se rýsuje letní láska. Máte k tomu otevřenou cestu. Potěšíte někoho blízkého milou zprávou.

 Práce a finance

Nastal čas splatit dluhy a po finanční stránce realizovat budoucí plány. Není ovšem zcela jisté, jak tyto plány dopadnou, ale záleží na vás, jak dalece budete věřit v úspěch. Pokud jste na dovolené spojené s vodou (moře, řeka …), očekávejte výdaje.

Zdraví

Naskytne se vám možnost poslední měsíc prázdnin či dovolené odplavit zbývající stres před nástupem do práce (školy). Odpočiňte si prostřednictvím lázeňského či rehabilitačního pobytu mimo domov. Pozor na lehká až středně těžká onemocnění, které by si mohlo vyžádat operativní zákrok.

 

BýkBýk (21. dubna – 21. května) znamení zemské

Vztahy

V srpnu se budete přizpůsobovat očekáváním druhých. To znamená, že budete měnit své chování tak, abyste ve vztazích, mohli být pochopeni a přijímáni. Ve výsledku to znamená důvěrnou náklonnost. V milostné sféře upřednostníte spíše spřízněnost duší před sexuálním chtíčem.

Práce a finance

Vaše úsilí přinese plody. Zdá se, že vy, Býci se musíte činit i v tomto měsíci. V práci nejste žádní flegmatici, proto můžete očekávat i nějakou finanční odměnu.

Zdraví

Se zdravím to bude horší. Dávejte si pozor na kolaps a úrazy všeho druhu. Vyhněte se, pokud to jenom půjde veškerým fyzicky náročným sportům, alespoň tento měsíc. Uvidíme, jak na tom budete v září. Nyní rozhodně na sebe dbejte více než obvykle.

BlíženciBlíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné

Vztahy

Naskytne se vám příležitost v lásce. Buď je na obzoru milostný návrh, nebo podnět k tvůrčí činnosti ze strany partnera. Srpen si ponechejte na čas strávený volně jako četbou knih, sledováním oblíbených filmů, u hudby, dovolenou v přírodě nebo se zvířaty. Navštivte kino, divadlo, knihovnu, přírodní rezervaci nebo výstavu. To bude pro vás uspokojením.

 Práce a finance

Je potřeba dořešit staré pracovní záležitosti, jinak se na vás v následujícím měsíci záři navalí jeden pracovní problém za druhým a vy nebudete mít sílu dokončit to, co jste měli už dávno mít hotové. Nicméně, co se týká financí. Spořte si na horší časy. Pečlivě nyní přehodnoťte své finanční postupy. Moudře investujte.

Zdraví

Meditace bude tou správnou cestou pro vás Blížence. Naleznete tím mentální a emoční energii. Znovu načerpáte fyzickou sílu. Můžete očekávat menší zažívací problémy způsobené přejídáním.

 

RakRak (22. června – 22. červenec) znamení vodní

Vztahy

U žen to bude období prozářených slunečnic a nových zkušeností v lásce. Prosluněné vztahy. U mužů může dojít k seznámení nebo ke spojení se ženou, která má příjemné vystupování a dostatek životní energie. Má dar intuice a silné vůle. Raci, máte před sebou období citového uspokojení.

Práce a finance

V lásce to máte velice hezké, ale s financemi je to už horší. Více se budete soustředit na emocionální stránky vašeho života, ale myslete i na zájem vaší finanční situace. Hrozí ztráta většího obnosu peněz (krádež, neuvážená rozhodnutí …). Pozor také na majetek. Kolem vás se točí právnická nebo úřední osoba.

Zdraví

Co se zdraví týká, máte k němu docela praktický postoj. Udržujte si v rovnováze zdravotní stav cvičením a více choďte na procházky. Nasnadě je i návštěva přírodního léčitele. Jelikož vaše karta v oblasti financí není tak pozitivní, měli byste využít jiných prostředků pro to, aby zdraví mohlo být u vás v dokonalé rovnováze. Ovšem tady nepotřebujete v tuto chvíli nějaké velké zásahy.

 LevLev (23. červenec – 22. srpna) znamení ohnivé

Vztahy

Pokud máte doma dítě pubertálního věku, uvědomte si, že vás nějak zvlášť poslouchat nebude, jde totiž o mladého zbrklého, ale velice komunikativního člověka, který na vás tento měsíc bude mít vliv. Také se může jednat o nějakou zprávu mezi partnery, která pročistí nesouladem zamořené ovzduší. Tím se vám rýsuje příležitost na vysvětlení vedoucí k úlevě.

Práce a finance

V srpnu máte možnost urovnat pozemkové záležitosti. Budete se rozhodovat ohledně toho, zda si dovolit změnu v práci nebo v investicích. Karta ukazuje, že nastal pravý čas na tuto změnu. Dlouho se však nerozmýšlejte, protože nerozhodnost vás uvede do vnitřní prázdnoty. V práci může nastat situace zvláštních výhod či nějaké sloučení.

Zdraví

Celkově vám Lvům vychází změny i ve zdraví. Tady může až negativně zapůsobit právě ta mladá osoba, o které jsem psala v oblasti vztahů. Lvům hrozí zápaly a záněty. Dejte si pozor na úrazy. Na druhou stranu máte velmi plodné období, co se dětí týká.

 

PannaPanna (23. srpna – 22. září) znamení zemské

Vztahy

Muži Panny se setkají se ženou, která má pravděpodobně svůj podnik nebo bude na muže působit jako někdo, kdo je podnikavý, veselý a příjemný. Na druhou stranu však i tajemný. Půjde o velice příjemné období ve vztazích. Ženy mohou očekávat hezké zážitky v osobních vztazích.

Práce a finance

Tento měsíc se v práci budete potýkat s mnoha břemeny. Tím vám také vznikne velká zodpovědnost. Dejte si pozor na stresy. Neplánujte si mnoho finančních akcí. Nemuselo by se vám to vyplatit. Něco si uberte. To je má rada.

Zdraví

Navzdory tomu, že po pracovní stránce to bude pro vás měsíc plný úsilí, zdraví si udržíte v rovnováze. Pozor na bujaré oslavy či návštěvy barů. I když se budete veselit a slavit, můžete se ráno probudit s kocovinou.

 

VáhyVáhy (23. září – 23. října) znamení zemské

Vztahy

Ve vztazích se milé Váhy můžete těšit na ohnivé dobrodružství. Může jít o cestu do zahraničí, o velice smyslný flirt a uvolněnou morálku. Pokud se vám podaří setkat s osobou ve znamení Střelce, můžete se těšit na krásné a dlouhodobé partnerství.

Práce a finance

V práci se vám naskytne dobrá příležitost pro vycestování na služební cestu. Srpen bude dobrým pro obchodování a upevňování pracovních závazků. Za financemi můžete odcestovat nedaleko svého bydliště a vyzvednout si je za účelem investování. Může se jednat o zakoupení nemovitosti nebo o zaplacení dražší dovolené.

Zdraví

Pokud se rozhodnete nebo budete muset někam cestovat, ohlídejte si své zdraví tak, že si dáte pozor na stravu. Hrozím vám problémy se slinivkou. Pozor na chronická onemocnění jako je například borelióza.

ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní

Vztahy

Štíři, otevírají se nové starty a nové podněty v lásce. Máte před sebou slibné spojení s milou osobou. Pokud to bude osoba zemského znamení (Panna, Býk, Kozoroh), zažijete příjemně strávené chvíle. Vy, kteří jste delší dobu usilovali o partnerský vztah, máte nyní příležitost sbírat plody svého snažení, a že budou sladké, nepochybujte. Pokud svého partnera pozvete na skleničku nebo večeři, věřte, že neodmítne.

Práce a finance

Práce bude ve znamení tvůrčího, duchovního a smysluplného jednání. Pokud to bude jen možné, vyhněte se pracovnímu soupeření. Nějaké výdaje vynaložíte na setkání s kolegy nebo lidmi, kteří mají pro vás velký význam. Dočkáte se přátelské rady nebo pomoci.

Zdraví

Pravděpodobně budete investovat do svého zdraví. Navštívíte kurz cvičení, zubaře nebo něco vložíte na zdravotní pojištění. Snažte se dát do rovnováhy práci a zdraví.

 

StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé

Vztahy

V srpnu se můžete dočkat velké vášnivé lásky. Budete se chovat náruživě. Naskytne se vám totiž příležitost, kterou je třeba „chytnou za pačesy“. V rodinných a přátelských vztazích půjde o radost, kterou dáte patřičně najevo.

Práce a finance

Pokud se jedná o práci, setkáte se s velmi komunikativní ženou. Možná půjde o kolegyni nebo výše postavenou osobu. Jde tedy o to, že vám pomůže v určité záležitosti, protože je schopná během jednoho dne zařídit spoustu věcí. Ve finančních záležitostech znamená tato žena úředníci a jednání s ní. V srpnu nedoporučuji s touto ženou žádné spory, protože by vás svými schopnostmi převálcovala.

Zdraví

Pokud nyní trpíte nějakou nemocí nebo se cítíte špatně, brzy by se měl váš zdravotní stav zlepšit. Očekávejte pozitivní zprávy lékařského vyšetření nebo sledujte postupné vylepšení životní energie.

KozorohKozoroh (22. prosince – 20 ledna) znamení zemské

Vztahy

Kozorozi, před vámi se objevuje dobrodružství, které v sobě zahrnuje vášeň. Napadnou vás nové plány, co a jak podniknout buď s partnerem, nebo s celou rodinou. Na dovolené se můžete zamilovat tak prudce, až to bude mít dramatické následky, samozřejmě, že tyto následky nebudou tak drastické.                  

Práce a finance

V pracovní sféře buďte trochu opatrní. Někdo se vám bude podbízet, nebo vás lákat k nějakým svodům. Je jasné, že doba prázdnin či dovolených láká ven a bavit se, ale pokud musíte pracovat, nepolevujte a nesněte s otevřenýma očima, hrozí vám zanedbání pracovních úkolů. Moje rada zní takto. Buďte více střízliví a vneste do svých úkolů více systematičnosti. Na druhou stranu, finančních záměrů se nevzdávejte a myslete na to, aby vás do budoucna uspokojily jak citově, mentálně tak i duchovně.

Zdraví

Dávejte si tento měsíc pozor na problémy s krkem, mohou se objevit angíny a záněty, také si opatrujte ramena, protože vám v této oblasti hrozí úraz.

VodnářVodnář (21. ledna – 20 února) znamení vzdušné

Vztahy

Ve vztazích bude panovat jistý soulad a pochopení. Ať už se jedná o rodinné vztahy nebo o vztahy milenecké. Mezi vámi zavládne porozumění, hluboká náklonnost, blízkost a péče. Pokud jste bez partnera, klidně si ještě ponechejte svůj vlastní klid, protože vše má svůj čas. Nechejte si tedy trochu času a svobody jen pro vás.

Práce a finance

V pracovní sféře zůstaňte morálně na výši. Uchovávejte dobré zásady a nenechejte se zatáhnout do nepříjemných záležitostí. Klamat druhé a provádět nepřijatelné věci, se vám nemusí vyplatit. Pokud se budete držet přijatelného kodexu chování, dočkáte se i finančního úspěchu a dlouhodobé plány vám zaručí dobré výsledky.

Zdraví

Máte dobré tendence si v tomto měsíci vytvořit pozitivní základ v oblasti zdraví. Doporučuji začít s nějakou sportovní aktivitou, věnovat se pravidelně vámi vybranému sportu nebo zapojit do svého každodenního života pravidelné procházky. Možná budete mít pocit, že se s vámi něco děje. Ale nebojte se. Nic špatného by to nemělo být.

 

RabyRyby (21. února – 20. března) znamení vodní

Vztahy

Ryby, máte období harmonie. S partnerem prožijete souhru. Oddejte se plně té náklonnosti. Připravujete partnerovi nějaký dar? Uděláte lépe, dopřejete-li mu kus svého já. Zajděte si s ním na večeři a prožijte spolu hezkou noc.

Práce a finance

Srpen vám naznačuje, že se blíží stagnace jakéhosi projektu. Buď toho máte více, nebo se nebude dařit zrealizovat nějaký plán. Zpočátku půjde o malicherné starosti, později se vše ustálí k vaší spokojenosti. V tomto měsíci budou vaše finance docela vyčerpány. Budete muset více pracovat. Ale pozor na své zdraví.

Zdraví

Tady vás musím varovat před úrazy způsobené nožem nebo ostrým předmětem. U vás se může jednat i o chirurgický zásah na vašem těle. Operativním zákrokem by se měla vyřešit nějaká zdravotní komplikace.

Obrázky znamení zvěrokruhu jsou převzaty z:PARKEROVI, JULIA A DEREK Horoskopy lásky. 1998. 52 s.

Štítky , .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>