Tarotová karta – talisman vašeho života

Sociální sítě

kámen pro beranaKaždý člověk se může dostat do krizové situace a každý z nás bojuje se svou vlastní zvědavostí. A právě to je ten čas, vyhledat odborníka z řad psychoterapeutů, kartářek a vůbec z esoterického prostředí.

Lidé obecně hledají pomoc ze světa Tarot a různých výkladových systémů. S nadějí očekávají nalezení správného řešení v nelehkých záležitostech, doufají v brzké zakončení nepříznivých situací a věří v naplnění svých tužeb a přání.

Ano, Tarot a ostatní výklady, respektive jejich poselství dovedou také potěšit srdce a ukonejšit duši. Ale stále, jakoby tu něco scházelo. V jednom ze svých článků Poselství kamenů upozorňuji na to, že drahokamy či polodrahokamy v sobě skrývají neobvyklou duchovní sílu a dokážou vibrovat. Proto tyto kameny mimo jiné doporučuji nosit a uchovávat jako talisman. To samé platí u Tarotů. Pro určitého člověka se vybere tarotová karta taková, která s ním bude energicky spjata. Jako talisman má tu sílu, že odvrací negativní energii a posiluje tu pozitivní. Ale je třeba této kartě vdechnout ty kladné vibrace. Pak už je jen na nás, kde si svůj talisman schováme. V peněžence, pod polštářem nebo jako záložku pro oblíbenou knihu.

            A přiznejme si, ruku v ruce s touto magickou silou jde i víra, která hory přenáší.

                                                                                                                     Vaše Irissa

Štítky , .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>