Horoskop na únor 2015

Sociální sítě

Tarot 5Astro tarotový horoskop na měsíc únor je tady. Beránci by měli mlaskat brusinky. S Býky zamává vášeň. Blížencům dodá energii zdravý životní styl. Odvaha a temperament pokryje Raky. Lvíčci, nenechejte si nahlodat svou psychiku, kdo by chtěl ohlodaného Lva. Panny by měly přemýšlet nad láskou. Váhy, dosáhnete vrcholu. Štírům padnou k nohám plody, ale chce to ještě trpělivost. Střelci, napadnou Vás myšlenky, lézt někomu do zelí. Kozorohům přejí svatební plány. Vodnáři, stres Vám způsobí akné, pozor na to. Ryby, pro dobrou pohodou, s nohama šup do lavoru.

BeranBeran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé
Vztahy
Po nějaké době se Vám podaří něco pozitivního. Oslavujte a objímejte svého partnera. V únoru to dělejte často, protože se Beránkům otevírají brány rozkošných chvil ve vztazích. Pokud máte v úmyslu svůj vztah posunout vpřed, udělejte to. Máte možnost společného a slibného soužití.

Práce a finance
I po pracovní stránce Vás čeká úspěch. Investovat do bytu či rodinného domu – je nyní vhodné. Také rekonstrukci a reorganizaci bytových prostor je možné tento měsíc provést. Něco dáte a něco dostanete. Můžete očekávat i nový zdroj příjmů. Výdaje by u Vás měly být v únoru pod kontrolou.

Zdraví
Pozor na prochladnutí ledvin. Kontrolujte se. Hvězdy chtějí tím naznačit, že Beranům hrozí onemocnění nejen ledvin a močového ústrojí, ale také pozor na konec trávicí trubice. Preventivně mlaskejte brusinky. Mohou se objevit potíže s trávením. A pozor na časté pití minerálek, jež mohou způsobit ledvinové kameny.

BýkBýk (21. dubna – 21. května) znamení zemské
Vztahy
Dostane se Vám veliké touhy po druhém pohlaví. Není to žertovná situace. Naopak. Budete se potýkat s takovou vášní, která spíše povede k melancholickým pocitům. Je třeba se více procházet. Ale konstelace hvězd Vás dožene. Na obzoru se také může objevit třetí osoba. Připravte se na konkurenci…..

Práce a finance
Pokud si chcete udržet svou pozici, udělejte proto maximum. Vaše postavení se otřásá v základech. Býkům se otevírají brány v konkurzních řízeních. Podnikatelům – Býkům se nabízí možnost rozšířit podnik, nebo pro něj něco udělat. Jde Vám možná výhra ve financích. Také si dávejte pozor na závist. Studentům – sportovcům se naskytne příležitost k dobrým sportovním výkonům v rámci nějakých zkoušek.

Zdraví
Vaše zdraví, jakoby se dalo do té správné polohy. Nyní by se měly vyrovnat Vaše neduhy s těmi pozitivními atributy zdraví. Únor je pro Vás Býky vhodný na preventivní prohlídky. Sjednejte si zdravotní kontroly. Jediné, co Vás může potrápit, jsou stres, nervy, deprese, střídavé nálady a v těžkých případech i psychotické nervy. Co z toho vyplývá? Hlídejte si duši.

BlíženciBlíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné
Vztahy
Vaše osobní vztahy jsou chyceny v imaginárních pavučinách vášně. Jste si jisti, že osoba, která s Vámi sdílí lože, je ta pravá? Nicméně, zde funguje přitažlivost. Máte veškerou moc nad lidmi, kteří neodolají Vašemu vnitřnímu půvabu. Je to kouzelný únor pro Vás Blížence.

Práce a finance
Čas oslav. Něco se podaří. Je potřeba kolektivní spolupráce, týmová účast s potřebnou motivací a následná odměna. Co se týká finanční záležitosti, budou mít z toho prospěch i další osoby. Výsledky v práci se budou dělit mezi více spolupracovníků. Nabízí se možnost výběru, ale vybírejte s obezřetností.

Zdraví
Únor Vám dává vědět, že je čas se věnovat krku, hlavě, hrdlu, ramenům a celkové psychice. Umírněte své zlozvyky. Zdravý životní styl Vám dopomůže k celkové pohodě. Ženy by se měly věnovat wellness a začít cvičit. Nejlépe skloubí cvičení divoké se cvičením, které dodává energii, a to je například jóga.

RakRak (22. června – 22. červenec) znamení vodní
Vztahy
Máte partnera, manžela, milence, přítele ve znamení Lva nebo sportovce? Tak buďte na to pyšní, alespoň v únoru. Proč? Protože Vás vyzve k lásce plné vášně. Ale pozor, toto je spíše mířeno k ženám. Mužům Rakům se nabídne žhavá aféra. Celkově očekávejte temperamentní měsíc. Bude zapotřebí i odvahy.

Práce a finance
Zdá se, že stojíte na pevné půdě. Můžete si být jisti, že Vaše pracovní nasazení ponese ovoce. Můžete pomýšlet i na větší spoření. Tento měsíc je o stabilitě. Je-li na obzoru nové obchodní partnerství či smlouva, zakousněte se do toho. Utvoříte si bezpečnou základnu a máte perspektivní vyhlídky. Teď anebo nikdy.

Zdraví
Páteř a srdce jsou nyní aktuální. Sledujte změny v těchto oblastech zdraví. Páteř Vás bude trápit více. Je potřeba toto místo prohmatávat a dodávat teplou energii. Ale, kde vzít letní slunce v únoru, že? No, každopádně by pomohla bio lampa nebo jiná sluneční alternativa. Dále, nestresujte se. Srdíčko je jen jedno. Obklopte se žlutou barvou, nejlépe by Vám vyhovoval léčivý kámen žluté barvy, a to citrín.

LevLev (23. červenec – 22. srpna) znamení ohnivé
Vztahy
V poslední době jste čelili svým obavám ohledně lásky. Ohnivé znamení Lva se svlaží znamením vodním (Rak, Ryba, Štír). Potřebujete hravou náladu a tu Vám nabídne právě jedno z těchto znamení Zvěrokruhu. Naskytne se Vám nejedna příležitost. V únoru se setkáte se slunečnicí. Dvě radosti, dvě žhnoucí vášně. Jednu si vyberte. Poznáte, že ačkoli jsou vysílány výzvy, které Vás mají vyzkoušet, trvalé štěstí je otázkou rozhodnutí.

Práce a finance
Usilovně pracujte, utváříte tím pevné hodnoty. Máte pro koho. Jde k Vám nabídka pro finanční růst. Lvi, měli byste část peněz investovat do renovace svého bytu či domu. Tento měsíc se může nabídnout zodpovědný úkol, ale cíle bude dosáhnuto až v pozdějších měsících. Doposud setrvejte tam, kde jste, ale pak se chyťte příležitosti.

Zdraví
Stagnace. Vlastní neuvážeností můžete upadnout do stresových podmínek. Dejte se do kupy. Lvíčci, dbejte na své tělo i duši. Psychika bude nahlodaná a tělo začne slábnout. Vyhraďte si čas na odpočinek, četbu a meditaci. Přepínání sil může způsobit bolesti kostí, svalů a zad.

PannaPanna (23. srpna – 22. září) znamení zemské
Vztahy
V okolí se potuluje láska. Panny budou ovšem bojovat s pocity strachu. Obavy však nejsou na místě. Někdo, kdo na Vás neustále myslí, má čisté úmysly. Jen vy se budete zmítat v oparu iluzí a ptát se, zda je to ta pravá či ten pravý. Pokuste se trochu otevřít novým možnostem a zažeňte únorový strach z toho, že z Vás partner udělá trosku.

Práce a finance
Tento měsíc je docela finančně pozitivní. Pokuste se spořit. Jde Vám to na delší dobu. Ale pozor, nepřehánějte to. Odkládejte si na dobu do penze, nebo na horší časy. Následně můžete očekávat solidní zisky z neinvestovaných peněz.

Zdraví
Dejte si pozor na to, co máte dvakrát. Tady je výčet: nohy, ruce, oči, u pánů je to jasné, ledviny, plíce, žebra, uši, prsa …… Panny se mohou zmítat v zamilované náladě. Bolest duše z touhy nebo nepovedená láska, strach z podvedení… to vše se může podepsat na Vaší psychice.

VáhyVáhy (23. září – 23. října) znamení zemské
Vztahy
Muži, vy zapůsobíte na ženy svou autoritou a otcovskou náturou. Buďte ke svým ženám obětaví. Jen to nepřežeňte se svou diplomacií a kázní. Ženám Váhám únor slibuje pevný vztah se zralým mužem. Mladé dámy se mohou seznámit se starším mužem. Doporučuji Vám, více se ovládat v oblasti vztahů. Upřednostnit mužské aspekty jako jsou síla, pevnost, přísnost a neústupnost.

Práce a finance
Pokuste se zamyslet nad tím, jak by to vypadalo, dosáhnout na vrchol. Ano, udělejte si očistu mysli. Uveďte sen do éteru, vyšlete myšlenku a pracujte s vizualizací této myšlenky. Funguje to. A Vám je k tomu únor nakloněn. Dělejte si budoucí plány a bude-li třeba, dejte si dovolenou, oddych nebo pracovní pauzu a plánujte. Ovšem tento měsíc zůstaňte jen v pohledu plánování. Cíle se snažte uskutečnit až v březnu.

Zdraví
Hvězdná konstelace Vám slibuje uvolnění a meditaci. Poslouchejte svou duši. Tělo to od Vás bude tento měsíc požadovat. Choďte více ven a nezameškejte duchovní akce. Rozjímejte a uzavřete se před chřipkou. Bohužel i vás nachlazení nemine.

ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní
Vztahy
Opět ta známá trpělivost. Vámi lomcuje vášeň. Máte v hlavě jistou osobu. Pokud jste nezadaní nebo chcete-li určitou osobu mít u sebe, je Vám tato láska nakloněna, bohužel, chce to více trpělivosti. Pak plody padnou k Vašim nohám a ani je nemusíte trhat. Nechejte vyzrát city. Pomalé sbližování zvýší Vaši cenu.

Práce a finance
Nevzdávejte se při první překážce. Naskytne se nějaký problém, ale vše se ustojí. Nepůjde lehce třeba jednání s obchodními partnery nebo se nemusí zdařit obchodní (finanční) transakce. Ale to se samo srovná. Co můžete v únoru očekávat? Přinesete závazky ve prospěch druhých. Budete mít zisk nejen pro sebe, ale i pro druhé.

Zdraví
Tento měsíc Vás potrápí bolesti hlavy. Nejčastěji i migrény. Nepřeceňujte své síly a buďte ke svému tělu ohleduplní. Neignorujte lehká onemocnění. Rýma, kašel – viróza.

StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé
Vztahy
Strategické myšlení v lásce. Střelci se v únoru mohou dobrat ke krádeži. Nepomýšlíte náhodou na partnera svého přítele či přítelkyně? Jednoduše, polezete mu do zelí. Ovšem pozor, úspěchu by mohlo být dosaženo. Nerada nabádám k nějaké nevěře, ale konstelace hvězd Vás k tomu vyloženě vybízí.

Práce a finance
Únor Vám není nakloněn v oblasti práce, studií ani financí. Tyto oblasti raději nechejte proplouvat tak, jak plynou. Nevynakládejte žádnou aktivitu. Jde pouze jen o přechodnou dobu. Nepodnikejte finanční strategie, stejně by to k ničemu nevedlo. A prosím, v práci nevyvolávejte žádné konflikty. Nejde Vám ani žádná finanční vzpruha. Studentům nelze tento měsíc závidět zkouškové období. Všeobecně, dávejte si pozor na zloděje. Zamykejte byt a hlídejte si peněženku.

Zdraví
Ani zdraví není pozitivní. Hlídejte se Střelci jako oko v hlavě. Zbytečně neriskujte a nepřetahujte se ve sportovních kláních. Pamatujte, nejste žádní rytíři s kopím v ruce. Nemusíte nikomu nic dokazovat, alespoň ne v únoru. Celkově se na Vás podepíše změna stavu duševního a následně fyzického. Samá varování pro Střelce. Ale je nutné Vás usměrnit.

KozorohKozoroh (22. prosince – 20 ledna) znamení zemské
Vztahy
Některým Kozorohům zazvoní svatební zvony. Je pro Vás vhodná doba ke svatebním plánům. Vesměs by ve vztazích měla převládat věrnost a upřímnost. Pro nezadané mám dobrou zprávu. V únoru může přijít milostný vztah se solidním základem pro dlouhodobé trvání. Pokud se snažíte o miminko, neváhejte.

Práce a finance
V pracovní sféře nad Vámi bude bdít vedoucí, a to muž. Jestliže jste sami vedoucími, očekávejte jistá jednání s trvalou hodnotou. Úspěch, dosažený praktickým úsilím. Mám pro Vás radu. Budete-li se věnovat své práci či profesi houževnatě, čeká Vás sice pomalý, ale trvalý růst. Dojdete ke stabilnější finanční základně.

Zdraví
Mám pro Vás dobrou zprávu. Potýkáte-li se s nějakou dlouhodobou nebo chronickou nemocí, očekávejte tento měsíc dobrou a pozitivní vzpruhu pro Vaše tělo. Něco nebo někdo nabídne pomoc. Je možné, změnit lékaře nebo léčebný postup.

VodnářVodnář (21. ledna – 20 února) znamení vzdušné
Vztahy
Únor versus slepá ulička. Pravděpodobně se nevyhnete chladnějšímu střetu s partnerem. Nastartuje to myšlení jiným směrem. Je čas se pomalu zklidnit a přemýšlet nad budoucností. Je to opravdu ten pravý muž či žena? Tak takové otázky si budete klást v únoru. Pozor na lidi kolem Vás. Někteří Vás mohou zranit. Vy to nemusíte čekat. Ale dobrou zprávou je, že těžkosti nezůstanou při Vás dlouho.

Práce a finance
Tento měsíc v práci ohlašuje citlivou náladu. Dokonce dojde i na jakési usmíření. Někdo Vám jde na pomoc. Počítejte s úctou a něžným zacházením. S něžností by měli Vodnáři zacházet i v oblasti financí. Není čas na nějaké hbité a vynucené finanční čakry. Investujte jemně a raději počkejte s transakcemi na měsíc březen.

Zdraví
U Vás je třeba sledovat oblast žaludku a zažívání. V důsledku stresu se mohou objevit i vyrážky, přesně řečeno, stres může spustit nepříjemnou reakci na Vaší kůži. Projeví se u Vás nespavost, přerušovaný spánek, a to Vás připraví o schopnost soustředit se, vitalitu, dobrou náladu a citovou odolnost. Připravte se na podráždění celé psychiky.

RabyRyby (21. února – 20. března) znamení vodní
Vztahy
Mezi Vámi a partnerem bude vládnout únorová náklonnost. Snad budete překvapeni milým dárkem. Rozhodně Vám hvězdy naservírují malou cestu do přírody. Může to být i víkendová cesta v rámci celé rodiny. Čekejte milování na neobvyklém místě.

Práce a finance
Pracovní sféra není v pozitivní konstelaci. Rybičky, asi na pár týdnu leknete. Nejlépe uděláte, když se poohlídnete po nějaké další pracovní příležitosti. Objevují se před Vámi překážky. Nebudete moci jít vpřed ani vzad. Ponechejte veškeré finanční transakce na březen. Nastala doba uposlechnout svého vyššího já, pokud byste byli schopni učinit efektivní rozhodnutí.

Zdraví
Zdraví si hlídejte. Trochu zabolí srdíčko a záda Vás také nenechají v klidu. Dejte si pozor na žebra. Nepřetahujte se. Svaly a klouby budou bolet. Udělejte si pohodu pro svá chodidla. Požádejte partnera, aby Vám namasíroval nožky. Dejte nohy do lavoru s teplou vodou, přidejte mořskou sůl a relaxujte. Věřte, vyžene to nemoci a negativní proudění.

Poznámka: Obrázky znamení zvěrokruhu jsou převzaty z: PARKEROVI, JULIA A DEREK Horoskopy lásky. 1998. 52 s.

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>