HOROSKOP NA ÚNOR 2017

Sociální sítě

horoskopBerani, čekejte výdaje, ale ne věčné. Býci, oslavujte přírodu. Blíženci, naučte se meditovat. Raci, pracovní oblast bude tento měsíc tou nejdůležitější záležitostí. Lvi, položíte nové základy pro budoucí finanční stabilitu. Panny, buďte ve střehu před ženou. Váhy, emočně budete překypovat. Štíři, běžte do kina. Střelci, opusťte staré a jděte za novým. Kozorozi, investujte, ale ujasněte si, do čeho. Vodnáři, budete se radovat. Ryby, pozor na určité situace, která vás mohou vyvést z míry.

BeranBeran (21. března – 20. dubna)

Tento měsíc zasáhne do dění mužská osoba, která vládne trpělivostí a umí být pracovitá. U žen-tohoto znamení bude mít hlavní slovo právě muž výše popsaných kvalit. Přes něj lze očekávat úspěch, i když to pár dnů v únoru bude skřípat. Je lépe nakládat opatrně s financemi a pomalu přemýšlet nad rodinnou dovolenou. Finanční stabilita se trochu nakloní k  výdajům, ale postupem času se dostane do rovnováhy celá tato oblast. Sami ucítíte, kdy nastane zvrat, a to pro vás znamená start do plánování.

 BýkBýk (21. dubna – 21. května)

Býčci, připravte se na počátek nového období. Zaplaví vás nové city, nebo projevíte k někomu velkou náklonnost. Hlavní postavou v citových událostech nyní bude právě žena v Býku. Osud vám dává k dispozici kouzelné pole možností, jak těchto citů dosáhnout. Nebojte se jednat a používat svých ženských zbraní. Mnozí Býci celkově budou spokojeni i v pracovní sféře. Karty ve spojení s hvězdami vám dávají cennou radu v oblasti duševního zdraví. Najdete zalíbení v přírodě, zahradničení či v procházkách. To udělá dobře nejen duši, ale i tělu.

 BlíženciBlíženci (22. května – 21. června)

Obětujete spoustu času nad přemýšlením a rozhodováním. Otevřou se před vámi nové výzvy a možnosti, jak dál postupovat. Budete potřebovat k tomu zdravý rozum, protože mnoho Blíženců čeká boj o budoucí pozice. Může se jednat o pracovní sféru nebo o zdravotní zápas. Je dobré se zaměřit na psychickou stránku a naučit se jednat moudře se svým tělem. To pro to, aby duše byla šťastná. Někteří Blíženci zažijí dny v osamění. Tuto osamělost je dobré využít právě pro sebe a naučit se meditovat. Příroda a společnost filozoficky myslících lidí je v únoru prospěšná.

 RakRak (22. června – 22. červenec)

Příležitosti, nálada chladnější a nakonec dohoda v pracovní sféře. Takové to budou mít Raci v tomto měsíci. Počítejte s rozhovorem ohledně práce a finančních záležitostí. Ano, budete řešit i peníze. Snažte se zachovat chladnou hlavu, protože vás čeká důležité podepisování buď pracovního dokumentu, nebo úředního spojeného s financováním. Dostanete velice dobrou příležitost. Studentům ve škole nabízí únor dobrou pozici při zkoušení i postupu. Dáte tomu všemu smysl a pohnete se vpřed. Některým Rakům přichází usmíření s osobou, která jim dávala zabrat. Je na čase smír pro kvalitnější soužití.

 LevLev (23. července – 22. Srpna)

Máte před sebou cestu, která vám zaručí finanční stabilitu do budoucích časů. Položíte nové základy buď v bydlení, nebo v pracovní oblasti. Tomu všemu bude předcházet metodické plánování a klidné, rozvážné jednání. Chybu rozhodně v únoru neuděláte. Počítejte s oporou muže, který je té vaší věci slušně nakloněn. Může pomoci radou, příjemným jednáním nebo se za vás postaví. Pak věřte v radost, která by se měla oslavit. Tak tedy, očekávejte tento měsíc spokojenost a trochu té oslavy. Zdravotní stránka by se měla vylepšovat. Co vás ohledně zdraví potrápí, řešte u odborníka. Ten vám pomůže.

 PannaPanna (23. srpna – 22. září)

Muži tohoto znamení se tento měsíc musí obrnit před ženou, která bude mít velkou sílu. Toto období se snažte milé Panny ustát. Buďte ve střehu před zraněnými city nebo podrazy této osoby. Do vztahů všeobecně vplouvá trocha nepohody a neporozumění. Pro ženy v Panně je taktéž nasnadě varování před ženskou energií, která může zanechat ve vašich stopách spoušť. Tato osoba se vám může zdát být štědrá, podnikavá a zapálená pro věc. Je ovšem trochu smělejší a nezdravě rychlejší. Incident a problém by se měl koncem února zmírnit.

 VáhyVáhy (23. září – 23. října)

Počátek února bude vypadat velice dobře. Dokonce je pro vás přichystán pocit nadšení z události, která k vám přichází. Budete mít možnost se odvázat a ještě si přitom vydělat. Nálada díky vynikající zprávě bude úžasná. Může se naskytnout cestování, a to takové, které přinese zisk. Finančně by se vám také mohlo dařit. Nějaký úspěch karty i hvězdy pro vás mají nachystán. Nicméně, opatrně s přeháněním. Můžete se díky tomu dostat do situace, kdy emoce převáží nad praktickým uvažováním. Přijde pocit lítosti, kterou zapříčiní nějaká změna.

 ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu)

Měsíc pro vás Štíry bude tvořivý. Naleznete zálibu v malování, psaní i v hudbě. S velkou pravděpodobností půjdete s milou osobou do kina, divadla nebo na koncert. V práci obnovíte pomocí meditace svou vnitřní rovnováhu. Díky tomu všemu naleznete klidné dny a odreagujete se psychicky i fyzicky. Očekávejte šťastnou událost, která bude trvat další měsíce. Budete mít dostatek času na přemítání o své spokojené budoucnosti. Tvůrčí schopnosti, které máte v sobě, umožňují námahu. Ale ta námaha stojí za to. Pomalu přinese plody do života.

 StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince)

Milí Střelci, v únoru projdete nespokojenými dny. Něco vás nenadchne tak, jak byste chtěli, nebo jak jste doufali. Bylo by dobré udělat krok zpátky, podívat se, co vlastně chcete a pak se pustit na novou cestu životem. Něco budete muset opustit, nebo se něčeho vzdát proto, aby se naskytly nové a vábnější příležitosti. Pravděpodobně vykonáte cestu po souši nebo dopravním prostředkem. Moc se vám nebude chtít opustit stálé území, ale pro dobro všech i své, najděte odvahu k cestování. Čekejte něco užitečného.

 KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Pomaličku vás bude sžírat nějaké tajemství. Až přijde vhodný čas, musí to ven. Také byste měli něco dělat se svým zdravím. Trochu vás potrápí štítná žláza a celý pohybový aparát. Zvlášť si dávejte pozor na svá bedra. A v jiných dnech mohou potrápit chodidla a paty. V celku byste neměli nic uspěchat. Ve finančních otázkách si rozmyslete, kam, kde a do koho chcete investovat, ale hlavně tento měsíc neinvestujte, jen plánujte. Pak si uklidněte svou mysl a čekejte na pravou chvíli. Je dobré zapojit intuici. Ta bude u vás rozvíjet zdárný vývoj toho, čeho chcete v budoucnu dosáhnout.

 VodnářVodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnáři, jsou vám nakloněny cesty. Mohou být konány po vodě i po souši. Mimo klasických cest, máte nastavenou cestu k lékaři nebo do lékařského zařízení. Tam budete pravděpodobně řešit svou nervovou soustavu a srdce. Je vhodné pomýšlet na pročištění krve. Používejte bylinky, které v této věci pomohou. Mezi tyto bylinky patří například kopřiva. Dokonce máte kolem sebe spoustu přátel a přítulného jednání. Nemusíte se vůbec obávat. Nějaká událost vám způsobí velkou radost a zahřeje u srdíčka. Menší rozpor můžete pocítit u svých rodičů, ale vše by se mělo vyřešit a v dobré obrátit. Nebojte se tedy odvázat a plout k novým příležitostem.

 RabyRyby (21. února – 20. března)

Rybičky, kam to plujete? Do slepé uličky. Něco nebo někdo vás vyvede z míry. Budete trochu plout ve vodách slaných jako slzy samotné. I z vašich očí něco ukápne. Obavy vám nedají spát a celý únor se budete zabývat starostmi. K tomu všemu se ještě přivalí mrak žárlivosti a slepá ulička bude samá šedá mlha. Ale nevěste hlavu. Před sebou máte východisko a můžete zdárně pomýšlet na čisté vody. V březnu se do vás vlije nový příval čerstvé energie a pak můžete bez obav dělat všelijaká rozhodnutí.

 Jiřina Irissa

Štítky , .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>