HOROSKOP S MAGICKÝMI KAMENY NA MĚSÍC SRPEN 2019

Sociální sítě

IMG_20170521_134803HOROSKOP S MAGICKÝMI KAMENY NA MĚSÍC SRPEN 2019

Drahé kameny a polodrahokamy přiřazené k jednotlivým znamením zvěrokruhu

Od nepaměti jsme vystaveni univerzálním vibračním energiím kamenů. Kolem nás se nacházejí v různých podobách. My lidé v nich spatřujeme neobvyklou sílu a krásu přírody. Nitro Země skrývá nesmírné bohatství. Vlastníme-li jakýkoliv kámen, stali jsme se tak majiteli vesmírné starožitnosti. Tyto přírodní poklady mají své ocenění, neboť se vědeckou cestou prokázaly jejich léčivé vibrace. Během staletí si drahé kameny, polodrahokamy a krystaly udržely svou moc nad našimi smysly.

Tyto kameny od nepaměti úzce souvisely s astrologií. Hlavní drahokam či polodrahokam  má obdařit štěstím a zdravím každého, kdo se narodil v příslušném znamení. Tento horoskop je určen na měsíc srpen 2019, ale kameny, které jsou v nich obsaženy, můžete používat po dlouhou dobu. Mohou vás doprovázet cestou života jako osobní talisman.

BERANBeran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé

Hlavní kameny: rubín (zoisit), karneol, červený jaspis, granát, chalcedon

Rubín (zoisit) – Jde o silikát zelené barvy pocházející z nalezišť v Tanzanii. Dodává energii, aktivuje myšlení, podporuje sexuální výkonnost. Mírní oční neduhy a posiluje rekonvalescenty. Je účinným pomocníkem při onemocnění zánětu průdušek. Svého nositele činí šťastným a ochraňuje ho před pohromami.

Tento měsíc očekávejte změnu, která bude nezvratná. Co se má stát, se stane. Hvězdy vás popostrčí pozitivním směrem a štěstí se přes tuto změnu na vás usměje. Rubín dodá Beránkům energii a sílu pro tuto změnu.

 BÝKBýk (21. dubna – 21. května) znamení zemské

Hlavní kameny::smaragd, růženín, achát, avanturín, safír

Smaragd – Je to kámen, který se nejvíce používá jako talisman v obchodní oblasti k podpoře odbytu a zvýšení veřejného podvědomí o firmě. Přitahuje lásku a prosperitu. Má uklidňující účinky pro unavené oči. Uvolňuje oční nervy a obnovuje normální vidění. Smaragd by měl být vsazen do stříbra nebo mědi.

 V srpnu se vám dostane energické vzpruhy. Pravděpodobně se dočkáte splnění nějakého přání. Do cesty vám hvězdy postrčily vzrušující příležitost. Bylo by škoda, ji propásnout. Snad žhavé dobrodružství na prázdniny či dovolenou. Smaragd, který budete tento měsíc nosit u sebe, by měl zajistit prosperitu a hojnost.

 

BLÍŽENCIBlíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné

Hlavní kameny: citrín, jantar, zlatý topaz, karneol, křišťál, tygří oko

Citrín Do každodenního života přináší klid, pocit plného zdraví, svěžest a bezpečí. Pozitivně ovlivňuje imunitní systém. Pomáhá při léčení cukrovky i žaludečních problémů. Dále čistí krev a střevní trakt od jedovatých látek. Je účinný při potížích horních cest dýchacích a bronchitidě.

Potká vás úspěch a oslava. Nicméně, není to ještě měsíc pro odpočinek. Pokračujte ve své práci a neusínejte na vavřínech. Odměna bude sladší. Udržujte svůj oheň nadšení dále, abyste mohli dosáhnout ještě výše. V srpnu můžete očekávat pracovní cestu. Rozhodně si sebou vezměte citrín. Ten umí poskytnout dostatek pozitivních vibrací.

RAKRak (22. června – 22. červenec) znamení vodní

Hlavní kameny: chalcedon, avanturín, chryzokol, smaragd, jadeit, měsíční kámen

Chalcedon – Kámen mimo jiné pro jedince, kteří pociťují určitou beznaděj. Posiluje víru v lepší zítřky. Působí jako balzám na přepjaté nervy, pocity neklidu a citová vzrušení. Je kamenem řečníků a politiků. Zastavuje krvácení a mírní teploty. Taktéž dokáže snižovat krevní tlak.

Srpen je ve znamení úředních zpráv. Dostane se k vám chladnější záležitost a jednat budete také chladněji. Komunikace trochu zostří váš život. Dávejte si pozor na četné pomluvy. Ale hvězdy vás mají rády, protože vám usnadní cestu k vyřešení. S chalcedonem dojdete klidu a k posílení víry.

 

LevLev (23. červenec – 22. srpna) znamení ohnivé

Hlavní kameny: sluneční kámen, diamant, granát, křišťál, chryzoberyl, rubín

Sluneční kámen – Pod jeho vlivem se rozzáří radost a jas. Jeho vibrace způsobí malý převrat v psychice, a to v dobrém smyslu. Roztají chmury, strach i deprese. Jde o kámen vitality a přirozené síly. Stimuluje nervový systém. Preventivně chrání před mozkovými příhodami.

 Lvům se otevře cesta, která značí obavu z rozhodnutí. Řešit budete určitou situaci tento měsíc a zdá se, že vás osvítí hvězdy. Nedělejte si iluze o lidech, u některých hledejte jejich důvěru. Starosti, které se naskytnou, mohou zjemnit vibrace slunečního kamene. Deprese a strach odejdou, budete-li tento kámen častěji držet v dlaních.

 

PannaPanna (23. srpna – 22. září) znamení zemské

Hlavní kameny: heliotrop, jaspis, citrín, tygří oko, zlatý topaz, karneol, safír

Heliotrop – Jsou mu připisovány silné očistné účinky v duševní oblasti. Je ochráncem života a tiší bolesti způsobené životními karamboly. Zmírňuje únavu, stres a podrážděnost. Čistí krev a zdárně ji zbavuje škodlivin. Doporučuje se při chudokrevnosti, krvácení a hemeroidech.

Trochu vás potrápí starosti a nedostatek pochopení druhých lidí, zejména rodinných příslušníků. Někdo se bude snažit vnést světlo do vaší duše. I tajemství lze držet nějakou dobu pod pokličkou, ale pak se vše odkryje. Proto dbejte na přezkoumání svých plánů. K tomu vám dopomůže heliotrop, který umí člověka chránit.

 

VáhyVáhy (23. září – 23. října) znamení vzdušné

Hlavní kameny: obsidián vločkový, jadeit, záhněda, akvamarín, magnezit

Obsidián vločkovýDodává sebedůvěru a sílu odolávat různým nepohodám a nepřízni života. Černá barva je barvou hutné energie a bílé vločky představují duchovní vedení. Působí jako prevence proti virovým onemocněním a nákazám. Podporuje látkovou výměnu a obnovení buněk. Zvyšuje krevní tlak a prokrvuje pokožku.

V srpnu se věci nepohnout tak, jak byste chtěli, ale zdá se, že soustředění na určitou záležitost neuškodí. Negativní myšlenky mohou ohrozit radost a veselou mysl. Vše se ale děje z nějakého důvodu. Častěji kontaktujte vibrace obsidiánu vločkového a vaše nálada by se měla dát zpět do rovnováhy.

 

ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní

Hlavní kameny: červený korál, hematit, granát, turmalín, černý opál

Červený korálMezi korály, je ten červený nejpřitažlivější. Symbolizuje lásku, oddanost a krásnou pokoru. Milovat a být milován je zákonem lásky právě pro tyto zrozence. Pomáhá v léčbě anémie, při poruchách krevního oběhu, neplodnosti a ohroženém těhotenství. Také podporuje sexuální touhu.

V srpnu dostanete nový nápad. Zažijete inspirativní situaci a konečně se dočkáte vítězství. Bude to ovšem trochu náročnější. Zahlédnete pravdu. Zmatek zmizí pryč. Pohnete se vpřed a negativní záležitosti udělají místo těm pozitivním. Věřte si. Nové vzpruhy jsou na obzoru. Červený korál uhasí nelásku.

STŘELEC 1Střelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé

Hlavní kameny: lapis lazuli (lazurit), chalcedon, safír, obsidián, avanturin, sodalit

Lapis lazuli (lazurit) – Tento kámen je ceněn velice vysoko. Podporuje věrné přátelství, moudrost a kouzelnou lásku. Královská modř kamene symbolizuje duchovní hloubku a absolutní světlo vnitřní harmonie. V oblasti zdraví mírní otoky a křeče. Je vhodný jako prevence proti infarktu, mrtvici a vzniku nádorových chorob.

Někde kolem vás se mihne příležitost. Pravděpodobně zůstanete stát na místě, protože se nebudete moci rozhodnout. Lapis lazuli může rozhodnout za vás. Nasměruje na správnou cestu. V srpnu tak uniknete bezbarvé nudě. Kdosi podá pomocnou ruku nebo bude chtít, abyste neseděli doma.

 

KozorohKozoroh (22. prosince – 20 ledna) znamení zemské

Hlavní kameny: ryolit, malachit, černý turmalín, achát, záhněda, růženín

Ryolit Kámen umí prohlédnout přetvářku, faleš a zakrývání. Prohlubuje soucit vůči blízkým lidem a upravuje narušené mezilidské vztahy. Tím harmonizuje rodinný a přátelský život. Posiluje imunitní systém. Chrání před infekčními a virovými chorobami. Dává do klidu srdeční rytmus. Také pomáhá při kožních onemocněních.

Tento měsíc vložíte do určité situace spoustu energie. Aktivně se postavíte do pozoru a budete bránit svou práci i vztahy. Hvězdy vás posílí a dodají odvahu k uskutečnění vašich plánů. Rozhodně se nevdávejte a chraňte se před falešnými lidmi. K tomu by vám měl posloužit právě ryolit.

 

vodnář1Vodnář (21. ledna – 20 února) znamení vzdušné

Hlavní kameny: topaz, akvamarín, amazonit, sokolí oko, tyrkys, jaspis

Topaz – Tento kámen tiší a harmonizuje naši roztěkanou mysl. Topaz vyzařuje láskyplné emoce a uklidňuje srdce. Působí blahodárně jako hojivý obklad na živé a otevřené rány. Je oporou v hledání nových cest při nekonečném točení se v kruhu. Pomáhá při zánětech horních cest dýchacích, bolestech hlavy a nespavosti. Také zjemňuje hlas.

 V srpnu vnímejte své nitro. Zde naleznete vnitřní klid a cestu k hojnosti. Hvězdy vám otevřou brány hlubin duše. V pravý čas poznáte, kdy se naplníte čistým klidem a životní vzpruhou. K tomu by vám měl posloužit topaz. Budete mít možnost si koupit něco hezkého, dekorativního do svého příbytku. Kdo začíná podnikat, bude i prosperovat.

RybyRyby (21. února – 20. března) znamení vodní

Hlavní kameny: fluorit, ametyst, měsíční kámen, opál, safír

Fluorit – Posiluje naše myšlenky a směruje přesně k perspektivnímu životu. Velice dobře vstřebává informace, které nám jsou k užitku. Pokud cítíme vztek, depresi, hněv nebo takto rozbouřené emoce, dokáže fluorit urovnat hladinu naší alarmující mysli. Blahodárně působí na žaludek, žlučník a štítnou žlázu.

Hvězdy vám radí, abyste věnovali velkou pozornost své intuici. Vést mohou také sny, které v noci sníte. Dostanete zajímavé zprávy a budete z nich čerpat vše podstatné. Je čas na studium duchovních témat. Nicméně, raději si ponechejte špetku času na různé akce. Co má přijít, přijde, i když to neočekáváte. Fluorit je v tomto ohledu dobrým společníkem.

Jiřina Irissa

 

 

Štítky , .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>