Astro tarotový horoskop na měsíc červenec 2019

Sociální sítě

Cesty 2019 „S hvězdami Jiřiny Irissy na prázdninových cestách“

Máte neodolatelnou chuť prožít neobvyklé dobrodružství na cestách? Uchopte hvězdu za uzdu nevšedních dní a nechejte se unášet tím, co vám hvězdné nebe plné třpytu nabízí. Společná romantická dovolená má obrovskou moc upevnit vztah více, než kdy byl. Prázdniny nabízí místa, odkud si přivezete nesmazatelné vzpomínky a nabijete se neskutečnou touhou vrátit se za rok zpět ke kouzelným zážitkům.

Pro každé znamení zvěrokruhu je určená hvězda na měsíc červenec.

„Nechám tebou se vést.“ Věta, která připomíná sounáležitost s hvězdou, jež nám byla v době zrození osudem přisouzená.

BERANBeran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé

Dovolená bude pro vás takovým osudovým darem. Očekávejte překvapení, které nabízí spoustu zážitků, a to i těch adrenalinových. Pravděpodobně půjde o měsíc, který je štědrý k vaší osobě a hvězdy v tomto ohledu přejí. Z cest přivezete hodnotný dar. Dovedete spojit oslavu s cestováním a dovolenou.

Doporučení hvězd: velice romantická dovolená pro Berany by mohla být ohnivá pláž v Itálii nebo ve Španělsku. I když slunce je žhavé a čím dál více spaluje, zažijete neskutečný jeho dar. Dokonce i na zahrádkách a v přírodě u nás se vám dostane tento měsíc plného štěstí v podobě zlatavých paprsků.

 

BÝK

Býk (21. dubna – 21. května) znamení zemské

Hvězda vás povede k vodě či po vodě. Namiřte svůj cestovní cíl do jiné země. Tam, kde voda utěší vaše touhy. Očekávejte na té cestě i drobné výlety. Alespoň trochu se oddálíte od ruchu všedních dní. Až přijedete zpět do svých bydlišť, pak začnete přemýšlet o svém každodenním životě. Nyní si ale nedělejte těžkou hlavu.

Doporučení hvězd: směřujte tam, kde se rozvíjí krása panenské přírody a poklidný běh života. Je třeba jít za relaxem, poohlédnout se detailně po památkách a užívat si darů naší krásné Země. Spoustu čekaných i nečekaných cest vás může překvapit.

 BLÍŽENCIBlíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné

V červenci se věnujte cestám duchovního poznání. Navštivte katedrály, historické budovy, centra, která obepínají kulturní památky a uvádějí svou historii. Pravděpodobně při těchto prázdninových návštěvách zjistíte, kde je váš smysl života a naleznete skutečný cíl bytí. Podstatou těchto cest bude i debatování s lidmi o filozofických a náboženských záležitostech.

Doporučení hvězd: vaše dovolená musí mít styl a vzruch. Atmosféra velkých měst umocní vaši touhu po čemkoliv. Dokonce i záhady v podzemí vás připoutají k tajemným zážitkům. Ostatně, kdo by se nechtěl nyní zchladit? Přivítejte trochu mrazení i po těle.

 

RAKRak (22. června – 22. červenec) znamení vodní

Budete se těšit přízni vzácných květin a bylin. Příroda je mocnou čarodějkou pro zraněnou duši. Hvězdy vás zavedou tam, kde je spousta dobrého a zralého ovoce, kde rostou květiny pestrých barev. Můžete očekávat prázdninovou cestu k rodině, do svého rodného bydliště a potkáte se svými blízkými i přáteli, které jste neviděli tak dlouho.

Doporučení hvězd: do rodného bydliště, ale i za romantikou do centra Evropy. Holandsko či jiná země s okrasnými květinami. Dokonce i lázešké prostředí je tento měsíc pro vás zvýhodněno. Jeďte, udivujte se a milujte se.

 

LevLev (23. červenec – 22. srpna) znamení ohnivé

Vynaložte svou sluneční energii na místa, která vás nadchnou. V podstatě se můžete vypravit do všech čtyř světových stran. Směr východ – cesty, kde se hodně přemýšlí i kulturní památky.  Směr západ – cesty po zemi i turistika. Směr jih – cesty, kde je spousta slunce i zahraničí u moře. Směr sever – cesty, kde je slyšet vodopád a proud sladkovodních mas.

Doporučení hvězd: skály, kamenné masy a jeskyně vás do sytosti ukojí. A co víc, můžete ochladit svou lví hřívu a lvice mohou využít jeskyně k načerpání svých sil, které budou jistojistě potřebovat do dalších měsíců.

 

PannaPanna (23. srpna – 22. září) znamení zemské

Zasloužíte si radostné cesty. Budete vítáni všude. Červenec tedy využijte k cestám, které vám nabídnou bohatou historickou a kulturní hodnotu. Očekávejte zasloužené volno, spokojenost a k tomu i veselou mysl. Čas relaxace a odpočinku nastal po určité práci, třebaže je jasné, že poté musí nastat návrat ke každodenní rutině. Nemyslete na starosti, mysl odlehčete pravými prázdninovými zážitky.

Doporučení hvězd: Vlnobití a skalnatá území, jsou pro vás nyní určeny. V těchto horkých dnech vás nadchne mořský vánek s návštěvou racků. I ve vzduchu by vám mohlo být velmi příjemně. Dýchejte adrenalinově a užívejte si.

 

 VáhyVáhy (23. září – 23. října) znamení vzdušné

Tento měsíc se budete potýkat s nedostatkem finančních prostředků. Očekávejte velké výdaje, pokud jedete na dovolenou. Hvězdy radí, jeďte tam, kde byste chtěli vycestovat v minulosti, prozatím ale finance chybí. Proto si nachystejte stan a šup do nějakého bezva kempu.

Doporučení hvězd: ano, možná se vám chce jet za dramatickou exotickou krásou Egypta, ale v těch našich zdejších vodách lze také nalézt spoustu dravé krásy. Příhodná jsou i horská jezera, lanovky a sportovní výstupy. Jen do toho. Letět do Egypta můžete příští měsíc či příští rok.

ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní

Tento měsíc využívejte v tom nejlepším slova smyslu. Půjde o velice pozitivní energii. Vaše prázdninová cesta dostane náboj. U žen se připlétá mužská část, která přejímá vedení., ale na druhou stranu se Štírkám povede velice dobře. U mužů Štírů jde o silnou vůli se prosadit a jít za svým. Celkově půjde o vytrvalost a odhodlání projít křížem krážem i ten nejhrbolatější terén.

Doporučení hvězd: vášnivý a náruživý Štír by rád nejen česká pohoří, ale i zahraniční horský vzduch. A proč ne? Hvězdy vás mohou tento měsíc dovést až na vrcholky hor ve Švýcarsku. K tomu si labužnicky dejte originální švýcarský sýr a ochutnejte tamní speciality. Schovejte se před slunečními paprsky. Vylezte, až v srpnu, protože srpen je pro vás letecký.

 

STŘELEC 1Střelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé

Jak jste se chovali po celý rok, kolik jste si vydělali na dovolenou, jak dalece jste ochraňovali své zdraví? Toto jsou otázky, které musí být zodpovězeny vašemu svědomí. To proto, abyste se mohli pustit bez problémů i na ty nejdelší cesty. Tento horoskop nejlépe vystihuje známé přísloví: “Jak zaseješ, tak sklidíš.“

Doporučení hvězd: stačí zapřáhnout koně, nějaké zvíře a projíždět se po zelených pláních nebo dalekých prériích. Toto nadchne svobodného Střelce, neboť on miluje volnost. Louky a vzdušné prostředí, to se vám může tento červencový měsíc líbit. Pozor na letní bouřky a oheň. Vyhýbejte se těmto dvěma mocnostem přírody.

 

KozorohKozoroh (22. prosince – 20 ledna) znamení zemské

Ať doma či na cestách odkryjete nějaké překvapení. V červenci se začne vyvíjet vaše intuice. Může se stát, že při balení narazíte na něco, co jste už přestali hledat, neboť se to nenašlo. I u mužů Kozorohů se rozvine ženská intuice. Na dovolené vás upoutají památky, zejména ty, které jsou spojené se starým božstvem.

Doporučení hvězd: hvězdy zapůsobí na Kozorohy okouzlením monumentálních staveb a nejmocnějších měst. I naše česká místa prozkoumáte. Dokonce i kostelní zvony vás uchvátí. Klášterní prostředí zeje tajemnou atmosférou a v rajských zahradách najdete svůj relax.

 

 vodnář1Vodnář (21. ledna – 20 února) znamení vzdušné

Ještě nevíte, kam na dovolenou? Nyní je vhodná doba učinit volbu a přijmout obtížné rozhodnutí. Volba tkví v tom, že buď se budete držet tradičních cest a dovolených nebo zariskujete a pojedete tam, kde jste ještě nikde nebyli. Volte podle svého. To, co je již zavedeno a funguje dobře nebo to, co je vámi ještě neprozkoumáno a zaručuje nové poznatky.

Doporučení hvězd: Vodnáře očaruje a ohromí nevšední krása vodních ploch. Třpytící se jezera za úsvitu i západu slunce vás v duši oslní a oči zbystří. Při těchto obrazech vás napadne umělecká neposednost. Malujte, tvořte básně, kreativně se vzdělávejte a mějte z toho radost.

 

RybyRyby (21. února – 20. března) znamení vodní

Stanete se svědky klevetění a babských povídaček. Na své prázdninové cestě se setkáte s lidmi, kterým se pusa nezavře. Budete hodně přemýšlet o tom, zda jet tam nebo tam. Klidu se pravděpodobně tento měsíc vyhnete. Na druhou stranu tam, kam pojedete, posouváte své hranice bytí. Naleznete totiž svůj smysl. Potkáte tam něco, co vás nakopne do života.

Doporučení hvězd: proč byste se netěšili milé Rybičky na zdejší řeky? Vezměte rybářský prut a už ať jste u vody. Několikadenní dovolená v červenci za zvuku vodních ozvěn vám udělá dobře. Jste vodomilné znamení a romantická dovolená na zapomenutém ostrůvku ve Středozemním moři není také k zahození.

Krásné prázdniny 2019 vám přeje Jiřina Irissa

Štítky , .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>