Dětské náramky s elegantními andělíčky

Sociální sítě

S    A N D Ě L E M   pestrých náramků  N A    C E S T Á CH

celé náramkyDětské náramky z barevných kuliček a z drahých polodrahokamů doprovázené elegantními andělíčky mají své kouzlo. Jsou milé a každá z těch barev podává vibrující informace o vlastnostech tohoto šperku. Ve šperkovnici každé malé slečny by se těšil krásný náramek popřípadě náramky její přízně. Ve svém Esoterickém studiu Irissa mohu nabídnout kolekci barevných, svěžích, energicky vibrujících a rozkošných náramků, jejichž fungující vlastnosti ocení právě malé slečny.

 

 

IMG_20190221_142901Červený perlový náramek – zahřívací, oživující barva, která naladí krevní běh.  Představuje podstatu života. V tomto náramku představuje fyzickou sílu, ochranu před zlem a  odhodlání. Hodí se pro malé Štírky a Beránky. 

 

 

IMG_20190221_142932Oranžový perlový náramek – zajistí chuť k jídlu a nasměruje dětskou energii správným směrem. Barva oranžová je slunečně vibrační a přináší veškerou zdravou hojnost bytí. Umí způsobit radost, zdraví a výbornou náladu. Hodí se i pro malé střelce.

 

 

 

Karneol andělOranžový karneol ztělesňuje aktivitu, vášeň a sílu. Umožňuje pozitivní pohled na život, motivuje k úspěchům a tiší vztek spojený se žárlivostí

 

 

 

 

 

IMG_20190221_142835Růžový perlový náramek v sobě ukrývá jemnější aspekty lásky , něžnosti a milé radosti. Barva růžová přibližuje k harmonii a umí vyvolat klidný spánek. Pokud jsou holčičky velmi roztěkané a neklidné, pomůže jim růžová vibrace k vnitřnímu uklidnění. Hodí se také pro malé Býky.

 

 

 

IMG_20190221_143031Fialový perlový náramek je ve své barevnosti používán v královských i duchovních kruzích. Umožňuje spojení s vyššími světy a s aristokracií ducha obestřeného inspirací. Je určen pro děti, které potřebují vnímat svůj vnitřní hlas a získat intuici. Hodí se i pro znamení malých Rybiček.

 

 

 

ametyst amdělAmetystový náramek svou majitelku ochraňuje a uklidňuje. Dodává optimismus do života a odstraňuje aktivitu z okolí.

 

 

IMG_20190221_142944Zelený perlový náramek – tato barva je spojena s city a srdečními záležitostmi. Je v podstatě pod vlivem Venuše. Zelená je dokonce spojená s kouzelnými bytostmi, které lidské duše ochraňují. Hodí se také pro znamení Raka.

 

 

 

 

avanturin andělAvanturín je kamenem plný naděje. Léčí srdce v emocionální i fyzické oblasti. Rozptyluje negativní myšlenky a tiší rozbouřené emoce. Dodává pocit vyrovnanosti a pocit duševní pohody. Utišuje bolavé bříško.

 

 

 

 

 

IMG_20190221_143205Bílý perlový náramek obohacuje lidské energie o světlo, které potřebujeme ke svému životnímu směru. Zvlášť děti toto světlo potřebují v životě uchopit. Představuje sny, vize a touhy naplnit dětská přání. Tento náramek je také vhodný pro znamení Vodnáře a Lvíčka, který si zaslouží i křišťálový náramek.

 

 

 

 

křišťál andělKřišťál je je velmi ochranný kamínek. Zesiluje energii a přitahuje harmonii, klid a obrovskou ochranu. Umí pročišťovat celou bytost. Povzbuzuje také psychiku a přitahuje klidný spánek. Je nápomocen při většině bolestech těla.

 

 

 

 

 

IMG_20190221_143223Béžový, nažloutlý až zlatý perlový náramek umí ukotvit moc a instinktivní vědění. Barva je to ochranná. Žádné stíny, žádní duchové a negativní entity nemohou na dítě. Je také barvou zemskou, tudíž i praktickou. Je také spojena se znamením Blíženců a Panny.

 

 

 

IMG_20190221_143143Modrý perlový náramek léčí vše kolem i samotného majitele. Jde o barvu, která umožňuje velké vědění, komunikaci a inteligenci. Je také barvou neomezených možností. Může ho nosit malý Kozoroh i malá Váha.

 

 

 

 

IMG_20190221_142740Náramek – pohádkový letní mix vytvořen z barevných křišťálů. Je unikátní v tom, že je schopen upoutat všechny děti a ochránit před různými zraněními i nepohodou v duši spojenou s nemocemi. Přináší do života dětí radost a kouzelný úsměv.  A kdo by nechtěl, aby jeho milovaná bytost nebyla šťastná? Tento pestrobarevně křišťálový náramek mohou nosit všechna znamení.

 

 

 

 

Proto jsem tady. Jsem pevná spojnice mezi fyzickým a duševním světem. V tomto pojetí ráda nabídnu to, co je pro některé nedosažitelné. Třeba tyto milé náramky. Jsem vaše zastávka pomocné ruky…..

Přeji vám radost z těchto náramků a informací o nich…..můžete jen pozorovat účinky mystických barev a přes ně poznávat svou duši i poslouchat fyzické tělo.

S láskou pro vás připravila Jiřina Irissa  :-)

Esoterické studio Irissa Hlučín

 

 

 

Štítky , .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>