Astro tarotový horoskop na měsíc březen 2019

Sociální sítě

IMG_20190215_102254 (1)Astro tarotový horoskop na březen

2019 

Energie kolem nás plně respektuje roční období, které se mění podle síly hvězd. Člověk je součástí tohoto vesmírného světa, ať si to přeje či nikoli. Přizpůsobuje se přírodním podmínkám a žije podle jejich zákonů. Astrologie, Tarot, esoterika stojí na tradicích našich předků a je to tajemný dar Vesmíru. Z Tarot vyvěštím, z hvězd vypočítám a s láskou předkládám. 😉

 ♥

BeranBeran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé

Vztahy

Šťastně se zamilujete. Berte na vědomí své krásné city. Pokud jste již vázáni slibem lásky, těšte se na příjemné překvapení. Partner si vás bude hýčkat a nedopustí žádné křivdy, které se na vás mohou tento měsíc sesypat. Konflikty nehrozí a hádkám se vyhnete. Budete se cítit zcela v bezpečí. Nezadaní najdou milostné útočiště v náručí nového milence či milenky.

Práce a finance

Sežehne vás touha být sami sebou. Jakožto znamení ohnivého živlu se budete snažit vyvíjet svou pracovní aktivitu samostatně, podle svého uvážení a pokud by vás někdo napomínal, pak by špatně skončil. Trochu nerozvážně, ale přece jenom s kladným výsledkem se zachováte vůči svým finančním záležitostem. Horlivě, ale bezpečně můžete investovat do čehokoliv.

 Zdraví

Tento měsíc budete nuceni převzít za své zdraví zodpovědnost. Po zdravotní stránce se vám uleví. Mnoho neduhů odejde, ale jen v případě, že péče o tělo, mysl i duši bude vyrovnaná. Zaměřte se tedy na pravidelný pohyb a dostatečnou meditaci. Některé Beránky čeká naplánovaná cesta k lékaři.

 BýkBýk (21. dubna – 21. května) znamení zemské

Vztahy

Ale co vám to hvězdy naservírovaly? Okolo se mihne žena, která nedá pokoj a bude do vás tak dlouho šťourat, až toho budete mít plné zuby. Dávejte si tedy pozor na útoky této osoby. Může to mít nepříjemné následky. Braňte si svůj vztah, novou lásku nebo názory, které vás s partnerem spojují, a nenechte si mluvit do partnerství.

Práce a finance

V pracovní sféře by mohla nastat shoda. Sblížíte se s kolegou v práci a vytěžíte z tohoto spojení maximum. Dobré vyhlídky při hledání zaměstnání. V případném konkurzním řízení budete vyhovovat výše postavené osobě, která ve vás najde zalíbení.  I po finanční stránce se vám bude dařit. Investujte nyní i srdcem, citem a duší.

 Zdraví

Možná se budete cítit unaveni a velice slabí. Dolehne na vás jarní únava a fyzická energie se dostane do minusových hodnot. Nesnažte se zbytečně přetěžovat a násilně vyvíjet tělesnou aktivitu. Místo toho se projděte po lese, načerpejte pohodu a klid na čerstvém vzduchu. Vydržte tento měsíc v neutrálním režimu.

 

 BlíženciBlíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné

Vztahy

Tento měsíc si dávejte pozor na vnitřní rozervanost. Je potřeba se smířit s událostmi, které vás v březnu nenechají bez povšimnutí. Také bude nutná konfrontace mezi vámi a partnerem. Svěřte se svými obavami jeden před druhým a vytvořte rozumný kompromis. Kompromis by měli udělat i Blíženci, kteří se hodlají zamilovat, a to pro blaho své i budoucího partnera.  V něčem musíte ustoupit.

Práce a finance

Pracovní záležitosti nechejte tento měsíc dozrát. Není dobré sklízet ještě kyselé ovoce. Naberte zkušenosti a udělejte si malou rozvahu toho, čeho jste již dosáhli a jak to bude dál. Jak se dál angažovat, kolik investovat, jak přerozdělovat úkoly, kdy počítat s úspěchem, těmito úvahami získáte nadhled a „moudrost“.

 Zdraví

Odpočívejte, relaxujte a neničte své tělo zlozvyky jako je kouření, nadměrné pojídání sladkostí a tučného masa. Trochu vás potrápí oblast hrdla, nosohltanu a také se může objevit bolest v krku. Umírněním životního stylu odvrátíte spoustu nemocí, a to i chronické potíže.

 

Rak Rak (22. června – 22. červenec) znamení vodní

Vztahy

Jestliže v únoru vám byly hvězdy nakloněny, pak březen bude tak trochu ve znamení zklamaných nadějí. V dlouhodobém partnerství se schyluje k depresivním náladám. Půjde také o životní zkoušku. Pozor si dávejte na nudnou atmosféru. Jak z toho ven? Poučit se z celé situace a příště to udělat jinak. Hvězdná dráha je nekonečná, tak očekávejte překvapení.

 Práce a finance

Do své práce zapojte trochu tvořivé stránky. Snažte se být originálním pracovníkem. Může se naskytnout příjemná pracovní nabídka. Z takové záležitosti budete mít velkou radost. Ve finanční oblasti se naskytne příležitost k věcem, které byly již zapomenuty nebo odloženy. Bude se dařit i v oblasti studií. Nenásilně a přímo dojdete ke studijnímu úspěchu.

 Zdraví

Pozor na ostrá jídla, která vám mohou podráždit žaludek. Na noc není dobré se najíst, proto dbejte na svou životosprávu a sem tam si zajděte do sportovních zařízení. Pak se zregenerujte v masážních či fyzioterapeutických centrech. Věnujte spoustu času svému spánku a tělo bude v rovnováze.

 

Lev Lev (23. červenec – 22. srpna) znamení ohnivé

Vztahy

V březnu vás obohatí city. Budete mít pocit hodný lásky a dodá vám to spoustu správné energie, a to od člověka, který umí energii formovat. Některým z vás se naskytne příležitost založit si rodinu. Budete obklopeni dětmi. Věnujte se jim s láskyplnou péčí a ony se vám v budoucnu odmění v tom nejlepším duchu. I zdánlivě malá gesta potěší srdce a duši. Vše, co se kolem děje má svůj opodstatněný smysl.

 Práce a finance

Kam vložit své peníze první? Musíte si utvořit své priority a pak jednat. Učinit finanční rozhodnutí nebude tento měsíc tak jednoduché. Pokud máte v úmyslu udělat jakýkoliv kup, pak si uvědomte, do čeho vlastně jdete. Možná už na vás nezbude. V pracovní sféře se budete potýkat s konkurencí. Očekávejte boj o odměny či bonusy v práci. Může se stát, že začnete s někým soupeřit o dobré místo.

 Zdraví

V březnu vás potrápí jedno z těchto tří věcí. Játra, ledviny nebo štítná žláza. Proto své zdravotní problémy nepodceňujte. Berte na vědomí, že stres je velký spouštěč mnoha nemocí. K tomu se může přidružit nadýmání a s tímto problémem se nepříjemně pohybuje mezi lidmi.

PannaPanna (23. srpna – 22. září) znamení zemské

Vztahy

Měli byste se držet svého partnerství a snažit se o nastolení jakéhosi řádu. Chaos si nyní nemůžete dovolit. Veškerá komunikace mezi vámi bude na rozumné úrovni. Váš vztah projde zatěžkávací zkouškou a je potřeba si vyjasnit to, co vás trápí. Na druhou stranu byste měli stát při partnerovi a podporovat jeho myšlenky.  Pokud partnera nemáte, pak vás okouzlí osoba téměř z jiných sfér. Nenechejte si ujít milou lásku. Hvězdy dodají vašemu znamení rozhodnost a jasný úsudek.

 Práce a finance

Studenti se setkají s nemalými obavami ohledně zkoušek. Je třeba se zbavit trémy a dostat odvahu postoupit dopředu. V pracovní oblasti vám jde určitá dávka nejistoty. Záleží na vás, jak se s těmito strachy poperete. Tyto úzkosti, obavy, tísnivá tušení můžete zmírnit meditací nebo návštěvou relaxačních zařízení.

 Zdraví

Tento měsíc se zaměřte na své dolní partie. Od malíčků na nohou po sedací nervy. Pokud máte v úmyslu sportovat, pak raději opatrně a mírně. Právě nohy budou tento měsíc hodně zatěžovány. Jinak vám nehrozí žádné vážné potíže. Dáte-li si duchovní klid, tělo se mu přizpůsobí a celý únor bude k vaší spokojenosti.

 VáhyVáhy (23. září – 23. října) znamení zemské

Vztahy

V únoru se vám dostane pocitu zklamání. Možná budete chtít rezignovat na city. Hvězdy vám ale radí, abyste si nenechali vzít naději. Projdete obdobím, které není jednoduché. Očekávejte přelom v partnerství. Vy a váš partner projdete životní krizí či zkouškou ohněm. Tyto záležitosti však zvládnete, pokud se nenecháte vyvést z míry.

Práce a finance  

Můžete očekávat cestu vpřed, a to jak v oblasti pracovní či studijní, tak i v oblasti finanční. Ačkoli se budete cítit trochu nejistí, půjdete do toho. Výsledkem vám budou dobré pracovní náhledy do budoucna. Pokud máte v úmyslu hýbat se svými financemi, pak směle do toho. Pravděpodobně se také dočkáte pomoci v podobě cenné rady.

 Zdraví

Zeptejte se své minulosti, zda jste se dostatečně věnovali svému fyzickému i duševnímu zdraví. V tomto měsíci by se mělo zúročit vaše snažení. Celkově byste se měli nacházet v rovnováze duševní, fyzické i emoční. Pokud ale trpíte stresovými situacemi, může se u vás objevit porucha imunitního systému.

 

Štír Štír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní

Vztahy

Na lásku jděte tentokrát pomalu, ale za to trvale, protože vám tento postup zaručuje velice potěšitelné vyhlídky se zárukou na pevný úspěch. Ženy tohoto znamení mohou otěhotnět, jiným se naskytne posun ve vztahu. Nic však neuspěchejte. Příznivý vývoj by se tak znehodnotil. Nejedna osoba vám vyzná lásku. Bude to kouzelné období. Období, které dodá všem Štírům smysl.

 Práce a finance

Pravděpodobně se budete potýkat se spoustou práce a zády se otočíte k nejedné dobré nabídce. Nebo můžete díky svému nezájmu k jiné věci přijít zkrátka. Ohledně financí můžete udělat krok vzad a krok vpřed a promyslet si v této oblasti svou životní cestu. Můžete vydělávat peněz hodně, ale zeptejte se sami sebe, jestli vás to opravdu naplňuje.

 Zdraví

Už přemýšlejte, jak by vám pomohlo teplo na tělo. Potřebujete prohřát páteř. Spíše celá záda by ráda cítila teplé paprsky. Máte dobrou příležitost k estetickým úpravám, kde se používá laser. Prohřívejte si také klouby a kolena. Nic studeného vám v březnu svědčit nebude. I teplá koupel by vám prospěla častěji než jednou za měsíc.

 

Střelec Střelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé

Vztahy

Ochraňujte si své srdce. Pokud jste osamělí, pak dávejte pozor na seznámení a počínající lásky. Kolem vás je tolik klamu a přetvářky, až to zanechá na vaší duši spoustu šrámů. V partnerství, které je již nějakou dobu zaběhnuto, mohou zavládnout malé podvůdky a starosti. Ale hvězdy k vám vysílají paprsek teplého porozumění.

 Práce a finance

Jako v lásce, tak i v pracovní sféře sestoupíte na bod mrazu. Budete mít pocit, že se nic nedaří a investice se nevracejí. Pokud možno, studenti v tomto znamení by si měli raději dát pauzu a zkoušky přesunout na jiný termín v následujícím měsíci. Raději ani neinvestujte do velkých projektů. Spíše nasbírejte síly a třeba si zajeďte někam do přírody.

Zdraví

 Tady ve vašem případě hvězdy svítí a neztrácejí lesk. Někteří Střelci se začnou uzdravovat ze středních až těžkých nemocí. Dopomůže jim nové léčení. Pozvolna se vrátí energie. Do žil se nahrne svěží krev. Střelci, rada z hvězdného nebe pro vás je taková, že si máte najít krásné prostředí na povzbuzení mysli a zdravého ducha.

 

 KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna) znamení zemské

Vztahy

Vy se rozhodně nudit nebudete. Běžte a bavte se. Dokonce by se vám mohlo splnit jedno hezké přání. Užijete si pohody a trochu i oslavy. Máte nastartováno prožít dokonalé dobrodružství. Jen na jedno myslete, a to na pomíjivost času. Pokud ovšem žijete osamoceni, pak se budete těšit z přízně opačného pohlaví, které vám do budoucích měsíců dokáže zamotat hlavu.

 Práce a finance

Pravděpodobně se vám nebude chtít jít do nějakého projektu, či nového úkolu. Pocítíte určitou stagnaci a jisté nepříjemnosti, které mohou pramenit z jednání blízkých kolegů. Co se týká finanční stránky, tak tady nebudete mít chuť spustit větší částku peněz mimo vaši peněženku či platební karty. Až bude vhodná chvíle, na kterou vás samozřejmě hvězdy upozorní, budete moci roztočit koloběh událostí do pozitivních sfér.

 Zdraví

Ohlídejte si svou stravu. Nesmí nadýmat a ani se nesmíte mučit hladovkou. Pokuste se svůj jídelníček vyvážit. Možná vás potrápí oblast spodního bříška. Zde se zaměřte na močový měchýř a pohlavní orgány. Do svého jídelníčku zaveďte zdraví prospěšné brusinky.

 VodnářVodnář (21. ledna – 20. února) znamení vzdušné

Vztahy

Nějakým způsobem si blokujete vztah. Svobodní a volní Vodnáři mohou skrývat vůči druhému pohlaví charakterové vlastnosti, které nejsou zcela na úrovni. Nějaká ta přetvářka, podlost vůči novému partnerovi zde je. V žádném případě nechoďte proti proudu. Partnera tím jenom odradíte. Vřelé vztahy vás čekají s vodním znamením Štíra, Raka a Ryby.

 Práce a finance

Tento měsíc rozhodně nedělejte dlouhodobé plány. Veškeré snažení by se vám obrátilo na marná snažení. Pokud chcete něco změnit teď hned, pak vás to zavede k dobrým výsledkům. Ale potřebujete se rozhodnout rychle a svérázně. Investice ihned, práci berte s odhodlaností a do zkoušek se zakousněte jako divoký pes. Prostě řešte radikálně.

 Zdraví

Co vás nyní může dost potrápit, jsou lýtka a křečové žíly. Ohlídejte si také cukr v krvi a hodnoty cholesterolu. Zajděte si na preventivní prohlídku. Až budete vědět, že jste docela v pohodě, začněte se věnovat nenásilnému sportování.

 

 RabyRyby (21. února – 20. března) znamení vodní

Vztahy

Milé Ryby, máte potkat osudovou lásku. Je to něco nového. Jen si dávejte pozor, aby to nebylo problematické partnerství. V tom současném, pokud žijete s partnerem, by mohlo dojít k nečekaným změnám nebo zvratům. Ať tak či tak, nechejte se vést svým osudem a sami nic neuspěchejte, aby se kolo štěstí nepřetočilo.

 Práce a finance

Budete zvažovat kolik a do čeho investovat. Klidně se do toho dejte, ale počítejte s tím, že se musíte zříci něčeho pro něco. Možná oželíte nějakou okamžitou finanční prémii za úsilí, které vynaložíte ve prospěch dosažení většího cíle. Ale tady musíte mít v rovnováze rozum a cit. Máte ovšem dobré vyhlídky na trvalý úspěch.

 Zdraví

O vašem zdraví v únoru se dá říci asi toto. Vylepšuje se funkce imunitního systému a váš zdravotní stav dostává pozitivní vzpruhu. Nečekaně se mohou objevit potíže s dýcháním a bolesti v oblasti nosohltanu, ale vesměs to nebude tak negativní. Stále čerpejte energii z přírody a vám blízkých meditačních technik.

S láskou Jiřina Irissa

Štítky , .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>