Astro tarotový horoskop na měsíc duben 2019

Sociální sítě

1270409-img-mesic-uplnek Astro tarotový horoskop

na měsíc duben

2019

 

BeranBeran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé

Vztahy

Je na čase uvést si své vztahy na pravou míru. Věřte, že andělé i hvězdy jsou vám v této oblasti nakloněny. Musíte ale dávat pozor na divoké jednání. Tento měsíc se budete cítit uvolněně a radostně. Očekávejte lehkost v komunikaci s partnerem i s ostatními lidmi. Pokud žijete život bez partnera, pak vám bude tento stav nějakou dobu příjemný.

Práce a finance

V pracovní sféře se něco vyjasní. Zdánlivě nelehké úkoly směřují k pozitivním závěrům. V kolektivu vysvitne sluníčko a zahřeje vás kolegiální harmonie. Ti, kteří nemají práci, mohou počítat se šťastnou náhodou. Tento měsíc je optimistický i pro veškeré finanční záležitosti. Peníze si vás budou hýčkat a pocítíte s nimi slastné chvilky. Je čas peníze rozmnožovat.

 Zdraví

Starší lidé ve znamení Berana by měli být opatrní na svou páteř a srdíčko. Nepřecházejte nemoci. V tomto období je potřeba si ohlídat šelest na srdci, angínu pectoris nebo již zmíněnou páteř. Tu je možné tento měsíc napravit u osteopata nebo chiropraktika. Zdraví jedinci by měli nastavit své tělo na blížící se letní čas.

 BýkBýk (21. dubna – 21. května) znamení zemské

Vztahy

Osamělí Býci mají šanci potkat člověka, který je citově obohatí. Tak se milí Býčci snažte koukat kolem sebe a určitá znamení vás k tomuto člověku dovedou. Může to být někdo kolem vaší práce nebo někdo, kdo vlastní větší jmění či nemovitost. Ale i zadaní Býci mají šanci prožít krásný měsíc ve společnosti svého partnera.

Práce a finance

Máte-li ve svém zaměstnání ženu, která velí, je vaše šéfová, pak můžete čekávat energickou změnu. Jinak byste měli být více energičtí vy a samozřejmě převzít pracovní iniciativu a trochu se hnát kupředu. Bude vám to ku prospěchu ohledně financí. V tomto měsíci budete motivovat druhé. Ve finanční sféře jednejte rychle a efektivně, protože máte šanci získat peníze, a to i hrou.

 Zdraví

S koncem zimního obdobím a přicházejícím jarem by konečně mělo přijít i jaro „do vašich těl“. Energie se pozvolna vrací a neduhy pomalu ustupují. Ještě nějaký ten týden si počkejte na teplé sluneční paprsky a pak využívejte jarních dnů k procházkám na čerstvém vzduchu. Po zdravotní stránce však může dojít k mírné bolesti hlavy, proto preferujte léčivou sílu přírody.

 BlíženciBlíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné

Vztahy

Trochu zamračeno až oblačno. Spíše to bude o náladovosti. Nic se vám nebude chtít. Rozruší vás také nějaká nepříjemná událost v lásce a ve vztazích vůbec. Partner přijde s nějakou nejasností a možná dojde i na zklamání. Nezadaným Blížencům hvězdy nedoporučují tento měsíc navázat pevný vztah. Ale i po nejtemnější noci vždy přichází nové ráno.

Práce a finance

Duben vám nabídne příjemnou pracovní atmosféru. Bude se dařit nejen na poli finančním, ale také v úředních sférách. Kolegové vás mají v oblibě a dokonce můžete očekávat příjemná sezení. Nic by vám nemělo pokazit plány. I když to v lásce nebude tak perfektní, nenechte se nikým vyprovokovat. Ani pochroumaný vztah nezkazí náladu Blížence.

 Zdraví

Blíženci, vy si své zdraví hlídejte zejména na cestách. Mohou vás dostihnout zažívací problémy a střevní potíže. Proto sebou raději noste první pomoc, a to medikamenty, které se vám budou hodit. V celku počítejte s dobrým zdravotním stavem. U Blíženců je také tento měsíc vhodná doba na operativní zákroky menšího i středního charakteru.

 RakRak (22. června – 22. červenec) znamení vodní

Vztahy

Rakům hvězdy vzkazují, že je potřeba být velice opatrný, protože láska je nevyzpytatelná záležitost. Někdo Raka může poranit a nebude to lehké období. Doba emocionálního léčení trvá nějaký čas. Tento měsíc raději nemyslete na lásku a odeberte se do meditativních výšin. S pěknou knihou v ruce si vytvoříte lepší vztah než teď s nějakým partnerem nebo partnerkou.

 Práce a finance

V práci očekávejte nějakou výzvu. Budete bojovat o nějaké místo, prestiž nebo perspektivní úkol. Snažte se. Některým z vás jde do cesty pracovní pohovor. Ukažte, co ve vás je. Dalo by se říci, že máte vypustit „Krakena“. Určitě budete triumfovat. Rozhodně se nevdávejte. I ve financích nepolevujte. To, co chcete, nebude zadarmo.

 Zdraví

Do vašeho zdravotního stavu se promítne nespavost, pocity úzkosti a obavy. To bude mít za následek malinko narušenou psychiku. Je třeba více relaxovat a naplňovat svou duši radostí, tím, co vás momentálně baví. Hlídejte si mimo jiné oblast žlučníku a žaludku. Opět se jedná o důsledek stresů a nespavosti.

 LevLev (23. červenec – 22. srpna) znamení ohnivé

Vztahy

Muži – Lvi, máte šanci být svedeni ženou, která oplývá energií a má ve společnosti své místo. Je to citlivá žena se schopností intuice, mateřský typ a můžete se na ni spolehnout už delší dobu. U žen – Lvic se bude potulovat muž se srdcem na dlani. Nabídne lásku. Síly přitažlivosti začnou fungovat právě i na ty z vás, kteří jste zadaní.

 Práce a finance

V pracovní oblasti si dávejte pozor na lidi, kteří mlží. Nějak se budou vymlouvat a trochu se vyhýbat místu, na kterém pracujete. Možná ucítíte i pocity falše u někoho ze svých spolupracovníků. Nenechte se nikým balamutit. Raději vsaďte na konkrétní cíl a možná je dobré se zabývat myšlenkou, zda není lepší přestoupit na jiné pracovní místo.

 Zdraví

Obestřete se žlutou, zelenou a oranžovou barvou. Na fyzickou kondici je dobrá červená barva. Momentálně se ale musíte vzchopit po mentální a psychické stránce. K tomu mohou být nepostradatelnými pomocníky drahé kameny a polodrahokamy ve výše popsané barvě. Obklopte se například oranžovým karneolem, zeleným avanturinem nebo malachitem a žlutým citrínem.

PannaPanna (23. srpna – 22. září) znamení zemské

Vztahy

Pokud se u vás v minulých měsících objevily problémy s láskou, pak nastal čas vztahy prožívat o to intenzívněji. Nastává doba upevňování, proto se nesnažte uhýbat z cesty. Máte možnost nyní učinit krok k vyzrálejší formě partnerství. Poodkryjete roušku tajemství u svého milého nebo milé. Může jít i o narození dítěte buď u vás, nebo ve vaší blízkosti.

 Práce a finance

Tento měsíc si nedělejte žádné starosti. Lidé okolo vás budou mít harmonický přístup. Není zde žádné rozčilování. Pokud máte před nějakým úředním rozhodnutím, pak očekávejte úspěšná zakončení. S klidem také investujte do rodiny. Hvězdy vám nabídnou lépe placenou pozici.

 Zdraví

Tento měsíc se oddávejte klidnému režimu. Pokud to jen bude možné. Může se objevit nějaký skrytý neduh, který docela potrápí nejen fyzické tělo, ale i to duševní. Veškeré důležité záležitosti řešte v harmonii, protože může nastat komplikace s cévními příhodami. Zejména ženy – Panny by si měly dávat pozor na vaječníky a pohlavní orgány.

VáhyVáhy (23. září – 23. října) znamení zemské

Vztahy

Hvězdy vám nechtěně prodlužují pocit nechutenství v lásce. Budete to muset ještě nějakou dobu vydržet. Možná se budete cítit stále zklamáni a ztraceni ve víru času. Není možné postupovat na vyšší úroveň vztahu. Obrňte se před negativní událostí, kterou vám partner nese.

Práce a finance  

Nadměrné myšlenky na vztah, ve kterém je mrzutost, se do vašeho pracovního prostředí nevkradou. Máte to jasně odděleno. Proto očekávejte spravedlivá jednání ze strany kolegů. Také se kolegiálně dohodnete na nějakém postupu a každopádně vše děláte dobře. Máte možnost investovat prospěšně, do čeho jen chcete.

 Zdraví

Lidé ve znamení Vah mohou očekávat po zdravotní stránce významné události. Překvapivě se objeví vzpruha a vy se budete cítit lépe. Některým z vás se ale může vrátit neočekávaný problém, který se ovšem dá vyřešit. Ať tak či tak, více se pohybujte v přírodě. Ta má velice léčivé účinky.

 ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní

Vztahy

Budete mít důvod ke spokojenému partnerskému vztahu. Do života vám může vstoupit člověk, pro kterého se rozbuší radostně vaše srdce. Ať už se jedná o cokoliv ve vztahu, je to velice příjemné a povzbudivé. Od narození miminka po vrcholnou blaženost v lásce. Oslavujte a vychutnávejte měsíc štěstí.

 Práce a finance

Máte před sebou radostnou fázi v pracovní oblasti. Na co sáhnete, to se podaří. Očekávejte úspěch, o kterém se vám ani nesnilo. Své projekty rozjeďte naplno a nezdráhejte šetřit časem ani penězi. Možná se objeví něco, co jste nějakou dobu přehlíželi a co vás nyní hodně obohatí. Stanete se populárním člověkem a bude o vás veliký zájem.

 Zdraví

Štírům hvězdy pomohou v oblasti hlavy. Ano, milí Štíři, mohou vás skolit migrény a to vyústí v nepříjemné stavy. Proto si vezměte na pomoc valounek křišťálu, hematitu, ametystu nebo tygřího oka a jemně masírujte oblasti spánku a krční páteře. Provádějte tyto masáže každou hodinu po dobu pěti minut. Mělo by se vám ulevit. Léčivá síla kamenů je velice účinná.

StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé

Vztahy

Otevírají se vám brány nadějí a radostí. Pokud jste svobodní, pak očekávejte osudového partnera. Takový je právě nastartovaný přímo k vám. Je tady naděje na velice pěkný a dlouhodobý vztah. Střelci, kteří mají vztah již delší dobu, mohou vzhlížet k radostem, které je čekají.

 Práce a finance

V této oblasti budete muset něco strávit. Možná se pokazí určitá záležitost a nedokončíte projekt včas. No, těžko plakat nad rozlitým mlékem. Řešení je nablízku. Ale rozhodně nestřádejte další plány, pokud ty staré nejsou v pořádku. Tento měsíc nevkládejte větší sumu peněz do bankovních sektorů. Vyčkejte na vhodnější měsíc.

 Zdraví

Tiché rozjímání a klid je v tomto měsíci u Střelců nezbytně nutné. Těžko se to říká sportovcům a těmto ohnivým lidem, ale duben je ve znamení meditace a reflexe. Třeba si studujte pro vás potřebnou literaturu, choďte plouživými kroky po lese nebo se častěji oddávejte spánku. Jen se tento měsíc fyzicky nepřepínejte.

 KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna) znamení zemské

Vztahy

Do oblasti lásky a vztahů se vloudí tak trochu střízlivá stránka. Romance a flirtování se tento měsíc konat nebude. Ale na druhou stranu se upevní partnerský svazek a vložíte do něho morální hodnoty. Uvažujete-li o společném bydlení, pak je vhodná příležitost. Chcete-li miminko, dejte se do toho. Tento měsíc je příhodný pro usazení partnerského života.

 Práce a finance

Střízlivá stránka se objeví nejen v lásce, ale i v pracovní sféře, financích a studiích. Rozhodně si dávejte pozor na finanční záležitosti a počkejte s tím na další měsíc. Velké změny nedělejte v dubnu, spíše se odvažte koncem jara a počátkem léta. V práci očekávejte střet s kolegy nebo s něčím, co nebude jednoduché. Opatrnost je na místě. Studujícím Kozorohům hvězdy radí, aby se opravdu připravili na zkoušky, které berou dech i energii.

 Zdraví

Na svá bedra si nenakládejte tolik povinností. Máte před sebou měsíc, který vám nabídne spoustu záležitostí na vyřizování. Pod touto tíhou vám může poklesnout hladina energie. Raději odpočívejte. Dále si hlídejte krk, ramena a krční páteř. Tyto oblasti dost potrápí.

VodnářVodnář (21. ledna – 20. února) znamení vzdušné

Vztahy

Pro vás mohou znít i zvony svatební. Blížíte se k velkolepé lásce. Očekávejte harmonické spojení. Osamoceni Vodnáři pokračují volně dál již z minulého měsíce, kdy jim hvězdy předurčují partnera ve vodním znamení (Štíra, Rybu nebo Raka). S ohnivým znamením (Beranem, Lvem a Střelcem) byste válčili a nakonec si velice ublížili. Zemské znamení (Býka, Kozoroha a Panny) vás potrápí. Se vzdušným znamením (Vodnářem, Váhou a Blížencem) můžete také dobře vyjít.

 Práce a finance

V pracovním kolektivu se objevuje žena vyššího postavení. Pravděpodobně s ní budete nějakou dobu válčit. Hvězdy vás varují před nepříjemným jednáním či mrazivou komunikací. Budete hodně vyřizovat. Některým Vodnářům hrozí výpověď nebo dočasná a nedobrovolná pauza v zaměstnání.

 Zdraví

Mnoho Vodnářů pocítí určitý tlak na ledvinách. Proto si tento měsíc bedlivě hlídejte tuto oblast. Nemusí jít o pouhé nachlazení. Pokud budou problémy přetrvávat, raději navštivte odborného lékaře. Můžete mít potíže i s nadýmáním. Pozor na to, co jíte. Máte tendence se přejídat a je zde náznak problému s nadváhou. Do budoucna by to mohl být nezáviděníhodný problém.

 RabyRyby (21. února – 20. března) znamení vodní

Vztahy

Jakoby váš partnerský vztah uvízl na mělčině. Ryba na suchu sebou plácá a ubíjí své emoční výlevy. Nikam se neposouváte. Váš partner se vzdálí buď časově, nebo prostorově. Svobodným a osamoceným Rybám hvězdy říkají, aby změnily svůj postoj k hledání partnera. Zda je to ten pravý, ještě není známo. Vyčkejte s námluvami na vhodnou dobu.

 Práce a finance

V práci vás potká nečekaná zpráva. Jde o velmi pozitivní záležitost. Můžete si přivydělat. Příležitost, která se v dubnu nabízí je možná krátkodobá, ale užitečná. Něco vás bude hodně motivovat. V oblasti financí se raději přesvědčte, zda je rozumné tolik investovat. Jinak to bude pracovně dobrý měsíc.

 Zdraví

V oblasti zdraví neočekávejte extrémní zvraty. V celku se vám Rybám povede docela dobře. Jen si trochu ohlídejte svou páteř. Více pohybu v přírodě zapůsobí něco jako zázrak na vaše bolavá záda. Umírněte jeden velký zlozvyk, pokud kouříte. Běžte se raději nadýchat čerstvého vzduchu.

Jiřina Irissa  😉

Štítky , .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>