Astro tarotový horoskop na měsíc červen 2019

Sociální sítě

9c77ea1f095822bdd0dea6310a025a39Astro tarotový horoskop na měsíc červen 2019

Půvab hvězd a karet přitahují téměř každého. Čím více se jimi zabýváme, tím více účinkují. Jedná se o součást rituálu, který je provázán s Vesmírem a jeho energií, jehož součástí jsme my….bytosti z masa a kostí. Nechť Vám mé horoskopy nadále slouží…..

BERANBeran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé

Vztahy

Zadaní Beránci, je čas se na chvíli zastavit a přezkoumat svůj partnerský vztah. Zeptejte se své duše, zda má smysl v tomto partnerském vztahu zůstávat, nebo jít dál a rozhlédnout se po nové cestě. Rozbouřené emoce mohou způsobit hromy-blesky, za kterými se skrývá podlé jednání. Svobodní Beránci, ještě se nepouštějte do plnohodnotného vztahu. Chvíli vydržte. Nový partner, který se zdá být fajn, má spoustu skrytých vad. Potrvá nějakou dobu, než to zjistíte. Tak buďte obezřetní a držte se.

Práce a finance

Tento měsíc vám přichází na mysl změna v pracovní oblasti. Dostáváte chuť změnit zaměstnání a jít za vámi vybranou kariérou. Cítíte, že se musíte pohnout z místa, než zahořknete tam, kde jste nyní. Rozhodně si nebraňte v pokroku a zvažte tuto možnost. Také se můžete vzdát části svých investic pro něco, co chcete. Rozbijete pokladničku nebo využijete zdroje svých příjmů.

Zdraví

V červnu by se u Vás Beránků neměly objevit žádné závažné zdravotní problémy. Jestliže budete konat cestu k lékaři, tak hlavu vzhůru, protože o nic nejde. S veselou myslí můžete odkráčet po vyšetření domů. Pozor na klíšťata a různou havěť v přírodě.

 

BÝKBýk (21. dubna – 21. května) znamení zemské

Vztahy

Zadaní Býčci, zejména z mužských řad mohou očekávat milé překvapení ze strany své partnerky. Je možná i společná cesta, kterou oba vykonáte a budete se mít velmi dobře. Ženy Býčci, pojedete někam na výlet a je to dobře. Může se jednat i o dámskou jízdu, kde si velmi užijete. Není vyloučen mořský vzduch a příval vlahého ovzduší. Svobodní Býčci zaznamenají chuť k životu a naději na nový partnerský vztah.

Práce a finance

Pozor na vaši soustředěnost v práci. Ta se tříští kvůli příliš velkým požadavkům nebo projektům, a to vás může brzdit v úspěchu. Mnoho Býčků pocítí spoustu zodpovědnosti na svou hlavu. Tolik zaneprázdněnosti může způsobit přetlak v psychice. Není vyloučen ani konkurenční boj nebo konkurz na určitou pozici či práci. Každopádně v tomto bude hrát hlavní roli muž, který vás povede nebo poradí. Co se týče financí, nakládejte s nimi tento měsíc opatrně, protože se mohou vyskytnout nepředvídatelné výdaje.

Zdraví

Tento měsíc Vás mohou potrápit záda a celkově pohybový aparát. Mohou se objevit zlomeniny rukou nebo nohou, tak opatrně. Pokud máte sedavé zaměstnání, dávejte si pozor na krční páteř. Pokud jste žena-Býk a máte velká prsa, zacvičte si během pracovní pauzy. Opravdu to pomáhá. Muži si mohou protáhnout trup na obě strany. Jinak si dávejte pozor na srdce a krevní oběh.

 

BLÍŽENCIBlíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné

Vztahy

Zadaní Blíženci, někdy se nakupí tmavá mračna a někdy se rozplynou do nenávratna. Takový bude váš červnový měsíc. Posílejte svému partnerovi zprávy, protože se nějakou dobu neuvidíte. Svobodní Blíženci, zabolí neúspěch utvořit partnerský vztah s někým, kdo vás okouzlil. Není vyloučeno, že vás to trochu rozesmutní. Časem se dozvíte lepší zprávy, ale od jiného člověka, snad budoucího partnera.

Práce a finance

Očekávejte kolektivní spolupráci a výhodné pracovní podmínky. Nebude to jen o vás samotných. Díky dobře prováděné práci se můžete těšit na určité bonusy, odměny, finanční vzpruhy nebo vyznamenání. Tento měsíc opravdu slibuje sklizeň a potěšitelné výsledky, které sahají i do dalších měsíců. Mnoho Blíženců v červnu potká několik rentabilních příležitostí, z nichž bude nutné vybrat tu nejvýhodnější.

Zdraví

Vaše tělo i duše potřebují dobít baterky. V červnu Vám bude scházet spousta energie. Nebudete se cítit ve své kůži. Nenutit se k fyzické zátěži. Hrozí menší úrazy a ztráta krve (řezné rány, poškrábání…). Raději si ponechejte měsíc červen relaxačním měsícem pro četbu hezké knihy, meditaci nebo jako odpočinek.

 

RAKRak (22. června – 22. červenec) znamení vodní

Vztahy

Zadaní Raci, tento červen je vám do vínku dána velká dávka inspirace, nápadů a kreativity. Je čas plánovat s partnerem blízkou budoucnost, ve které je spousta aktivit a dobrodružných příležitostí. Plánujte a riskujte. Svobodní Raci budou přemýšlet o tom, ve kterých vodách by bylo dobré lovit. Dobrá zpráva pro Raky…očekávejte žhavý a vášnivý měsíc červen. Klidně si přejte i nějaké přání, ale dobře si ho zformulujte, protože máte veselou šanci na jeho uskutečnění, a to se týká i Raků zadaných.

Práce a finance

V práci by mělo být vše v pořádku. Stabilní zaměstnání vám může přinést nějaké výhod i finanční přilepšení, růst. Předchozí úsilí se vám vyplácí. Kdo z Raků by chtěl podnikat nebo začí nové projekty, má před sebou dobu perspektivních událostí a úspěch v podnikání. Chcete-li investovat, máte osudově schválené půjčky.

Zdraví

V červnu si ponechejte klid. Zastavte své aktivity nebo je snižte na minimum. Poslouchejte, co Vám tělo chce říci. Je možné, že relaxování u vody či ve vodě ve vás zanechá příjemné pocity. Ale pozor na kolena, tím spíše celkově voda nezatěžuje klouby a velmi pomáhá plavání. Napravíte si tím i bolavá záda.

 

LevLev (23. Červenec – 22. Srpna) znamení ohnivé

Vztahy

Lvíčci, čemu se tolik tak bráníte? Přece nemůžete žít v prázdnotě. Mnoha ženám Lvicím se tento měsíc nemusí dařit otěhotnět. Toto snažení vede spíše k ustrnutí. Nechejte volně plout partnerskou energii mezi vámi a uvolní se vše svazující. Další skupina Lvíčků nemá odvahu řešit vztahové záležitosti, i když je to škoda. Svobodní Lvi dostanou jakési vidění o budoucnosti s milou osobou, jen ta odvaha na uskutečnění trochu chybí. Karmicky ještě nejste vypořádáni.

Práce a finance

Věřte své inspiraci a jednejte. To bude vaše hnací síla tento měsíc. Pracovní náplň je dobrodružná a můžete při tom zažít i spoustu legrace. V této oblasti něco budete zařizovat pro spoustu dětí. Vaše finanční situace celkově si zaslouží konzultaci, a tu vám nabídne úřednice. Toto jednání je zcela spontánní, ale příjemné.

Zdraví

Nepřepínejte své svalstvo, protože může hrozit natažení a také natržení. Opatrně tedy se sporty. Vy, jako zrozenci ohnivého znamení musíte na sebe dávat veliký pozor. Rozhodně se hýbat musíte, ale všechno s mírou. Ukočírujte si nervy. Může to souviset s city. Srdce a duše stále bolí a v podvědomí máte minulou lásku zapíchnutou jako trn, který nelze vytáhnout.

PannaPanna (23. srpna – 22. září) znamení zemské

Vztahy

Zadané Panny z řad mužů i žen, budete muset překousnout milosrdnou lež ze strany svého partnera. Také se může stát, že ten, kdo něco tento měsíc skryje, jste vy. Vše se ale mezi vámi za krátký čas dá opět do rovnováhy. Svobodným Pannám se nebude zamlouvat aktuální stav, ve kterém se nachází. Ještě vydržte, spřízněná duše se k vám blíží. Zatím si užívejte klidu.

Práce a finance

Tento měsíc Vás bude v pracovní sféře doprovázet důvtip, rozumová čilost a bystré či rychle chápající jednání. Snadno navážete obchodní i pracovní kontakty. I při úředních jednáních očekávejte logické postupy, výhodnou taktiku a kompromis. Studenti budou na tom stejně. Dokonce se naskytne i nějaká forma výdělku prostřednictvím brigády. Na druhou stranu si dávejte pozor na chladnější stránku dalších osob. Osob, se kterými přijdete do kontaktu v práci, na úřadech i ve škole (pedagogové). Po finanční stránce využívejte svou logiku a střízlivost. City v této oblasti zcela vypusťte.

Zdraví

V červnu si pro dobrý zdravotní stav musíte vyhradit čas na reflexi, ztišení a rozjímání. Pokud jste ještě tento měsíc v pracovním stresu, vytížení psychicky i fyzicky, vyděláváte a utrácíte peníze, pokuste si opravdu najít chvilku na relaxaci. Je to prosté a jednoduché a jestli-že si mou radu nevezmete k srdci, mohou se objevit zažívací problémy a na povrch se vyjeví stresy. Šetřete si energii, protože i v budoucích měsících budete mít pouze minimální rezervy fyzické a emoční energie.

 

VáhyVáhy (23. září – 23. října) znamení zemské

Vztahy

Pro vás zadané i nezadané Váhy má měsíc červen jedno důležité poselství. Opatrně s láskou, ať už jste ve vztahu či nikoli. Mnoho osob v tomto znamení bude řešit rozpad vztahu a spousta nebude moci najít toho pravého nebo tu pravou. Každopádně se jedná o zkušenost, která dokáže posílit, i když je to za cenu chladnějšího chování. Také se ve vztahu mohou objevit různé názorové střety, které způsobí rozbití vztahového řádu.

Práce a finance

Je možné, že se v práci setkáte tento měsíc s úkolem, který není až tak jednoduchý. Ale vy se s ním dokážete dobře poprat. Jde Vám vyrovnanost, a vše splníte s klidným řešením. V kolektivu očekávejte dorozumění, příjemné a harmonické pracovní ovzduší. Může se Vám také stát, že přijde stresující situace. Takovou záležitost budete řešit s vyrovnaným klidem, to zaručí úspěšné zakončení. Důležité pro Vás nyní bude, soustředit se na výzvy.

Zdraví

Tak jako Panny, tak i Vy Váhy musíte zklidnit nervy. Vašemu fyzickému i mentálnímu zdraví v tomto měsíci prospěje určitá forma meditace. Jelikož jste znamení Vzdušné, potřebujete spoustu venkovního prostoru. Příroda a středně dlouhé procházky i projížďky na kole Vám dodají potřebnou dávku endorfinů. Ovšem, dejte si při těchto aktivitách pozor na svá chodidla, která mohou trpět při chůzi.

 

ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní

Vztahy

Svobodní Štíři, žena vás hledá, ale ještě nenalézá správnou cestu a má strach. Svobodné Štírky, muž k vám míří s nabídkou opravdové lásky, ale vy nevidíte, jste příliš zaneprázdněné tmou a obavami. Není na světě ideálního partnera, proto je důležité být tolerantními a nebát se zkoušet využít nové a nové příležitosti, zažít vzrušení a radost z lásky.

Práce a finance

Pokud jste žena a máte vlastní podnik, jistojistě Vás nadchne práce. Zapojíte se do ní s takovou vervou a energií, že to z Vás bude zářit. Přitáhnete k sobě mnoho osob. Pokud jste muž, ve Vašem pracovním prostředí se nachází žena ohnivého temperamentu a nemusí to být pouze pracovní vztah. Jinak budete v práci zrát a vyvíjet se. Je dobré si začít spořit. Už máte základ.

Zdraví

Štíři a Štírky, jste pekelně vášniví lidé. Tak pozor na svou krev. Může se Vás vařit. Ale jo to myšleno spíše v pozitivním smyslu. Potřebujete se nějakým způsobem (náruživě) vybít. Dávejte si pozor na různá zranění, protože v červnu budete překypovat silnou energií. To může mít za následek bolesti kolenou a kloubů. Také se u Vás mohou projevit určité alergické reakce. Místo divokého sportu volte raději kalanetiku nebo jógu.

 

STŘELEC 1Střelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé

Vztahy

Zadaným Střelcům se nebude dařit dostatečně komunikovat s partnerem, něco zde bude chybět. Jakási prázdnota, neochota jít dál a rezignace vztahu. Budete postrádat možnosti a příležitosti, které vám partner nenabízí. Ještě, že čas letí jako bláznivý a tento stav nebude dlouho trvat. Svobodní Střelci postrádají lásku, a když se tento měsíc objeví, tak tomu něco bude chybět.

Práce a finance

Pravděpodobně se tento měsíc ocitnete v nelehké a komplikované situaci. Můžete se setkat se zlobou svých spolupracovníků a také s jejich uštěpačnými poznámkami. Dokonce Vám hrozí i výpověď z práce, ale jen kvůli spolupracovníkům, proto se snažte vydržet a dát se do rovnováhy. Pořiďte si ochranný kámen, což je křišťál. Pokud ho budete každý den mnout ve svých dlaních, bude do Vás vkládat tu nejčistší a nejpozitivnější energii, tím se ubráníte pomluvám a uštěpačným poznámkám kolegů v práci. Do ničeho neinvestujte a raději vydržte na příhodnější měsíc.

 Zdraví

V tomto období Vám mohou natékat kotníky a lýtka. Nepodceňujte onemocnění ledvin. Raději si zajděte s takovými potížemi k lékaři. Jinak si dávejte pozor na holeně a nervovou soustavu. Kdo ze Střelců má problém s očima, je vhodná doba pro jednání. Navštivte očního lékaře. Můžete mít potíže se sítnicí oka. Jinak se zdá, že červen pro Vás v oblasti zdraví bude mít dobré vyhlídky na zmírnění nebo úplné vyléčení určitých nemocí.

 

KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna) znamení zemské

Vztahy

Zadaní Kozorozi, budete muset mezi sebou v partnerství utvořit osvobozující kompromis, jinak vám hvězdy nezaručují pevný partnerský vztah. Do tohoto vašeho vztahu tento měsíc přichází velmi mnoho ústupků, společných dohod a ujasnění. To vše se bude dít pod tíhou logiky a rozumu. Svobodní Kozorozi, raději tento měsíc neplánujte žádné zálety.

Práce a finance

Pravděpodobně půjde tento měsíc o rozhodování v pracovní oblasti. Kdo, kdy, s kým, kam, proč a jaký to má pro mne význam? Tyto otázky Vás budou v červnu zaměstnávat. Takže v práci buďte vnímaví ke svým kolegům, abyste něco nepropásli. Máte-li pocit, že díky své práci ztrácíte spoustu životní energie, bylo by dobré zvážit veškerá pro a proti. Sami se rozhodněte, zda změnit zaměstnání nebo zůstat.

Zdraví

Červen může být v oblasti zdraví spokojeným měsícem. V celku se přizpůsobíte životním standardům a dokonce vydržíte i lékařské postupy, pokud Vás opravdu trápí nějaké neblahé onemocnění. Ti z Vás, kteří mají v úmyslu podstoupit nějaký chirurgický (operativní) zákrok, budou s výsledkem spokojeni.

 

vodnář1Vodnář (21. ledna – 20. února) znamení vzdušné

Vztahy

Zadaní Vodnáři, je na čase pustit nějakou tu korunu na dovolenou. Na muže Vodnáře bude tlačit partnerka. On však nechce zatím nic měnit. Ženy Vodnářky čeká cesta s dámskou jízdou. Je nutné, aby si střádaly nějakou hotovost pro svou dobrodružnou cestu. Svobodní Vodnáři by měli přemýšlet nad tím, aby neseděli na místě nebo se zdržovali doma, protože venku je čekají dobré šance.

Práce a finance

V práci očekávejte střízlivé jednání a jakési ochlazení z vyšších míst. Dokonce i spolupracovníci mohou být vůči Vám záludní. Tak pozor na ně. V červnu buďte raději více, než kdy jindy obezřetnější. Dokonce se Vám může stát, že tyto chladné a nepopulární aspekty mohou narušit osobní život. Raději se věnujte myšlenkám o novém zaměstnání. A delší dobu máte ve svém pracovním kolektivu jakéhosi záškodníka. Do ničeho raději neinvestujte, bylo by to od Vás zbrklé jednání…..

Zdraví

V oblasti zdraví jde o pozitivní záležitost. Pokud máte nyní vyrovnaný život, podepíše se to i na Vaší mentální a psychické stránce. V tomto měsíci Vám by možná mohla prospět spirituální léčba. Pokud konzumujete nadmíru alkoholu nebo holdujete cigaretám, zmírněte. Tělo se pak stane opotřebovaným. Pokud se spíše více hýbete a sportujete, dočkáte se ve stáří pevného zdraví.

 

RybyRyby (21. února – 20. března) znamení vodní

Vztahy

Ať jste milé Rybičky zadané či svobodné, ať jste muž či žena, všechny toho znamení očekávejte zmatky ve svých duších. Do cesty vám vstupuje osoba, ze které budete mít možná závratě, řečeno v tom dobrém slova smyslu. Na druhou stranu, nestavějte si tento měsíc vzdušné zámky, nebo neočekávejte velké výkony toho druhého. Čas ukáže, jak dalece je to správné.

Práce a finance

Pokud jste započali nějakou novou pracovní činnost, máte výborné a nadějné vyhlídky na úspěch. Jednání, obchodní či pracovní kontakty jsou poznamenány skvělými vyhlídkami. Studentům se rovněž bude dařit. Máte také dobře nastavené učební procesy, protože jste připraveni postoupit dále. Máte nadějné vyhlídky zvládnout i přijímací zkoušky na vysokou či Vámi vybranou školu. Máte problémy s financemi? Nebojte, Vaše obavy se rozplynou. Dokonce Vám konstelace hvězd s tarotovou kartou Hvězda přináší perspektivní příjmy na delší dobu. V červnu se Vám také otevírá možnost víkendového pobytu někde v přírodě, tam, kde je voda (jezero, mlýn, potok, řeka, ale žádné moře).

Zdraví

Ryby by se měly zaměřit na své ledviny. Také s trávicím traktem se mohou objevit potíže, A to od začátku až do konce. A když myslím do konce, tak myslím doslovně i tam…Jezte v tomto měsíci pouze to, co Vás nadměrně nenadýmá. Myslím, že jste ve zdraví docela ukázněné Rybičky. V červnu si dáte na svém zdraví záležet a převezmete za tuto oblast odpovědnost.

Jiřina Irissa :-) 

 

 

Štítky , .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>