Horoskop na měsíc květen 2019

Sociální sítě

minceASTRO TAROTOVÝ HOROSKOP NA MĚSÍC KVĚTEN 2019

Květen je měsícem lásky. Všechna znamení tento rok a v tento měsíc čeká nejedno milé překvapení…Přichází láska, v práci se harmonizuje kolegiální prostředí a kostru nám prohřejí sluneční paprsky… 

 

BeranBeran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé

Vztahy

Beránci, možná se budete zmítat ve studánkových touhách. To znamená, že láska se usadí hluboko v srdci, zahledíte se toužebně do krásných očí kouzelné bytosti. Zažijete pocit výkvětu, ale musíte být opatrní, příliš neblouznit. Z toho pak vyplynou obavy a zmatky ve vaší hlavě. Takové poblouznění může mít za následek neradostnou zkušenost.

Práce a finance

Jaro rozsévá svou krásu mezi nás a začíná tak proces transformace. Vám Beránkům se v tomto měsíci otevírá cesta k novým úkolům. Je na čase ukončit jeden projekt a psychicky se připravit na další úkoly. Velké peníze raději nyní neřešte. Spíše si naplánujte, co bude dál. Je čas měnit.

 Zdraví

S prvními ostřejšími slunečními paprsky můžete očekávat mírná popálení. Jarní sluníčko má silnou vůli, tak pozor na vaši kůži. Pokud se přece jenom spálíte, přečtěte si něco o vysoce léčivé rostlině ALOE VERA. Z ní je možné připravit zklidňující koupel, která je účinná právě při slunečních popáleninách. Staré rady zní: přidejte jeden či dva šálky šťávy z aloe do vany s vlažnou vodou.

 Býk Býk (21. dubna – 21. května) znamení zemské

Vztahy

Býčci, na poli lásky se sehraje bitva. Mezi vámi a partnerem proběhne vášnivá debata i výměna názorů nabitá ohnivým temperamentem. Pro nezadané chystá květen vášnivou lásku. Pokud se smíříte s tím, že půjde jen o horký románek, pak je vše v pořádku, ale pokud hledáte celoživotní svazek, vyčkejte na vhodnější načasování.

 Práce a finance

Před vámi se otevírají brány úspěšných obchodů, pracovních nabídek a velice slibných projektů. Býkům, kterým se nepodařilo sehnat práci, se vyplatí nastavit radary a naladit se na velice výhodnou pracovní vlnu. Finančně si také polepšíte. A trochu přepychu si můžete dovolit i v dalších měsících.

 Zdraví

Potřebujete vyčistit krev. Některým Býkům nedá spát revma. Velice dobrým pomocníkem by mohla pro vás být kopřiva. Léčivé účinky této bylinky znali již ve starém Řecku. Nejprve ji používali proti hadímu uštknutí, ale později se listům kopřivy dostalo náležité pozornosti a dodnes může pomoci od ekzému, při revmatických potížích a samozřejmě čistí krev.

 BlíženciBlíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné

Vztahy

Láska je jako lék i bolest zároveň. Rekapitulace vašeho partnerského života je nevyhnutelná. Buď s partnerem vytvoříte opětovné pouto silné lásky, nebo se rozhodnete opustit nefunkční vztah a začnete znova. Tento měsíc je o volbě. Vzájemné poznávání může vést k rostoucí či uvadající lásce.

Práce a finance

Do své práce vložíte spoustu energie. Tady si buďte jisti, že touto vzácnou energií neplýtváte zbytečně.  Jistá odvaha k určité podnikavosti přinese své plody. Síla a odvaha je to, co vám hvězdy posílají. Finanční vzpruha zalepí nesrovnalosti a vy si můžete dopřát radost z úspěchu.

 Zdraví

Blíženci, vy si své zdraví hlídejte zejména na cestách. Mohou vás dostihnout zažívací problémy a střevní potíže. Proto sebou raději noste první pomoc, a to medikamenty, které se vám budou hodit. V celku počítejte s dobrým zdravotním stavem. U Blíženců je také tento měsíc vhodná doba na operativní zákroky menšího i středního charakteru.

 RakRak (22. června – 22. červenec) znamení vodní

Vztahy

Otevírají se vám reálné možnosti najít pevný partnerský vztah. Pokud nemáte pevný partnerský vztah, poohlédněte se po zemském znamení. Právě u osoby narozené ve znamení Býka, Panny nebo Kozoroha můžete nalézt štěstí a pohodu. Máte-li partnera, pak očekávejte vzrušující zážitek, a to takový, který přinese trvalou hodnotu.

Práce a finance

Jste na správné cestě. V oblasti zaměstnání vás hvězdy posunou dál. Vývoj se zdá být slibný a můžete očekávat úspěch. Ale tímto ještě nekončí. Kdosi vás v práci povzbudí. Můžete se najednou ocitnout na pracovní cestě, která zvedne prestiž ve vašem osobním životě. Dejte do koloběhu finanční částku a ona se vám rozmnoží.

 Zdraví

Zdraví je velice důležité. Po psychické stránce Vám bude lépe, jestliže se budete věnovat relaxaci. Na depresivní stavy je dobrá třezalka tečkovaná. Po celá staletí byla užívána jako pomocný lék při úzkostných stavech i stresu. Dále by vám třezalka mohla být nápomocna při neklidném spánku a nedostatku energie.

 LevLev (23. červenec – 22. srpna) znamení ohnivé

Vztahy

Dostáváte od života smysluplnou příležitost k trvalému partnerskému vztahu. Je to příležitost, která již dávno zakořenila ve vašem srdci, ale jaksi se vám nedostává odvahy zalévat a živit šanci. Vzchopte se. Některým ohnivým Lvům jde plodné období. Je velká pravděpodobnost, že Lvice otěhotní a Lvi zplodí potomka.

 Práce a finance

Do žil horkokrevných Lvů se vlije nová krev. Setkáte se s motivací, která vás posune pracovně na vyšší úroveň. Jste středem všeho. Dostává se vám velké podpory z hvězdných výšin.  Je čas se rozhodnout a hnát se za svým cílem. Máte podporu v určitých lidech, tak si to nepokazte. Tento měsíc je jen o vás a vaší síle.

 Zdraví

Budete se potýkat s bolestmi celé pohybové soustavy. Proto opatrně se sportem a velkou námahou. Svaly by vám mohla uvolnit vrbová kůra. Napomáhá proti bolestem zad, šíje, kloubů a svalů. Tato léčivá rostlina je také nazývanou jako „rostlinný aspirin“ a pomohla by vám také při bolestech hlavy a ke snížení horečky.

PannaPanna (23. srpna – 22. září) znamení zemské

Vztahy

Tak jako Beránci, i Panny mohou očekávat májovou lásku. Tady je ale větší riziko krátkodobého vztahu, a to až velmi. Jen letmé vzplanutí s následným nasazením růžových brýlí. Pak přijde vystřízlivění a návrat na zem. Nebe zavře bránu snění a vám zbude krásná vzpomínka.

 Práce a finance

V práci by mělo být vše ve vyrovnaném stavu, a pokud ne, pak se o to musíte postarat vy. Kolegové se na vás budou obracet s radou.  Nastolte přátelské a harmonické ovzduší. Těžší úkoly řešte v klidu a s rozumem. Pomůžete hodně lidem v zaměstnání i mimo něj. Peníze utrácejte s rozvahou. V této věci budete mít pocit, že za vás rozhodují vyšší duchovní síly.

 Zdraví

Panny, nastartujte své trávení aromatickou bylinou nazývanou máta peprná. Mimoto pomáhá také rozpouštět žlučové kameny a osvěžuje dech. Můžete cucat větrové bonbony, ve kterých se nachází máta peprná. Účinný je také mátový olej v tobolkách. Ten působí blahodárně na osvěžení dechu.

VáhyVáhy (23. září – 23. října) znamení zemské

Vztahy

Komunikace s partnerem uvízne na mrtvém bodě. Je na vás, jak se z této zabředlé situace dostanete. Nečekejte na nic a učiňte změnu. Buďte rozhodní, protože na vás se partner spoléhá. Ať je to společně plánovaná dovolená, bydlení, pokud ještě spolu nežijete, nebo založení rodiny. Možná je nemocná vaše duše a potřebuje lásku, a to do slova a do písmene.

Práce a finance  

V této oblasti bude vyžadováno od vás rychle se rozhodnout. Tak, jako v lásce i zde musíte učinit změnu. Ráznou a myšlenkově na úrovni. Než to učiníte, naplánujte si důležité kroky. Možná to bude zarážející, ale nutné. Dokážete to, i když půjde o tvrdé řešení. Ve výsledku zvítězíte a vybojujete sobě i ostatním dobré podmínky pro další profesní růst. To samé platí pro studenty, zejména ty, které čeká velká zkouška.

 Zdraví

V celku se zdá, že hvězdy jsou k vám mírné, co se týče zdraví. Jen si malinko pohlídejte nervovou soustavu. Pro uklidnění můžete mít doma v zásobě heřmánek. Čaj z této lahodné bylinky vám vykouzlí příjemnou pohodu.

 ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní

Vztahy

Prožijete veselou a dobrosrdečnou náladu ve společnosti zajímavého člověka. Jde o velice šikovnou osobu. Dokonce i přitažlivost vás oba dostane do neodolatelných výšin radostí. Také se u některých zrozenců ve znamení Štíra objeví sklony k mateřství. Půjde o touhu uzavřít manželství a založit si rodinu.

 Práce a finance

Pracovní nasazení by se mělo vyplatit. Máte před sebou úspěch. Dostane se vám podpory a pomoci. Uskutečníte cíle. Proto si směle naplánujte svou pracovní kariéru. Je vhodná doba investic, nerozpakujte se a hospodařte s penězi praktickým způsobem. I zde se objeví pomoc a podpora, a to i taková, která udeří jako „blesk z čistého nebe“.

 Zdraví

Potrápí vás kolena, kotníky, ramena, lokty a trochu i hlava. Tyto bolesti pomůže zmírnit chilli mastička, která se aplikuje na bolestivé místo. Věnujte se mírnému cvičení, ale nepřetěžujte pohybový aparát náročnými cviky. Chůze a plavání je ten nejlepší způsob, kdy posílíte nejen celkový stav kloubů, ale i svaly.

 StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé

Vztahy

Střelci, připravte se na vnitřní a vnější změny. Emocionální rozpolcenost vás donutí změnit životní postoj k partnerovi. Ačkoliv to nebude jednoduché, je třeba se rozhodnout a postoupit vztah na vyšší úroveň. Jestliže problémy s partnerem přetrvávají, je čas se odpoutat a nalézt štěstí jinde.

 Práce a finance

Tento měsíc se vyplatí kontrolovat peněženku i bankovní účet. Budete se potýkat s nemalými výdaji a také s tím může být spousta starostí. V zaměstnání si pohlídejte psychickou pohodu. Prožijete nejednu stresovou situaci. Květen se zdá být pro vás Střelce velice náročný na čas i energii.

 Zdraví

Střelci, máte hvězdnou ochranu. Pokud se potýkáte s nějakými zdravotními potížemi, pak se nemusíte strachovat. Zmírní se nepříjemné stavy a bude lépe. Můžete pocítit mírné bolesti očí. Tady je na místě spíše více odpočívat a nepřepínat svůj zrak. Nejlépe se budete cítit s třešňovým nebo jakkoliv ovocným čajem. Záleží na tom, jaký druh ovoce preferujete.

 KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna) znamení zemské

Vztahy

Vztahy budou poznamenány obavami. Je dobré se zaměřit na sebe a věnovat pozornost duševní očistě. Nelehké období za čas vystřídá radost, jen si musíte počkat. Zklamání a potíže jsou součástí života a potká to každého. Nyní se s tím musíte vypořádat vy. Než si nechat ubírat síly ze zklamání, tak se raději zaměřte na radostná očekávání.

 Práce a finance

Uvítáte samostatnou práci. Dobrovolně se budete zajímat o nové pracovní nabídky. Také se dočkáte komunikace s velice aktivní kolegyní, ale dávejte si pozor na přehnané úsilí. Několik z vás dostane chuť podnikat. Proč ne? Zkuste to. Hvězdy vám cestu ukážou.

 Zdraví

Kozorohům jdou květnové koupele. Pokud možno, využijte návštěv v blahodárných lázních, kde perličkové koupele uleví vašemu bolavému tělu. Potřebujete zmírnit nepříjemné stavy. I masáže léčivými mastmi a olejíčky se ukážou dosti prospěšné.

VodnářVodnář (21. ledna – 20. února) znamení vzdušné

Vztahy

Některým Vodnářům se objeví v cestě za láskou osoba z řad spolužáků. Někde ve skupině přátel se můžete pobavit a dodat tak svému životu smysl. Možná si padnete do oka s budoucím partnerem, který by mohl být mladší než vy. U mužů Vodnářů půjde o partnera vrstevníka. Mezi partnery, kteří spolu žijí velice dlouho, zavládne světlo harmonie.

 Práce a finance

Pokud nebudete patřit mezi Vodnáře, kteří se pobuřují nad svými pracovními záležitostmi, pak se můžete těšit na dobré pracovní vyhlídky. Finančně vám vypomůže mladá osoba, ale dávejte pozor, abyste zbytečně neutráceli. Mladí Vodnáři by si měli rozmyslet, kde a za co peníze utratí. Trochu nelehkovážné zacházení s financemi může mít neblahé následky.

 Zdraví

Vodnáři potřebují nastartovat s více bylinkami (kopřiva, třezalka, heřmánek). Pro organismus a celkově pro mozek je nejlepší chroupat i ořechy. Zejména para ořechy, ve kterých je spousta selenu. Je to velice prospěšný stopový prvek – antioxidant blokující volné radikály a chránící náš organismus.

 RabyRyby (21. února – 20. března) znamení vodní

Vztahy

Pravděpodobně bude jeden pár od vás potřebovat pomocnou ruku nebo jim poskytnete azyl. Vtah těchto dvou lidí není snadný. Vám se to vrátí v lásce. Mělo by vás potkat štěstí, ale tento měsíc to ještě nebude. Spíše se ukáže, jak velké máte srdce a jak jste solidární.

 Práce a finance

Pracovní kolektiv vás tento měsíc dovede k příjemným zážitkům. Pocítíte soulad se spolupracovníky, nadřízenými i s podřízenými. Příjemného jednání se dočkáte i na různých úřadech. Je vám nakloněna hvězda úspěchu. Penízky vynakládejte nyní spíše na rodinu, děti a samozřejmě si kupte něco pro sebe.

 Zdraví

Rybám tento měsíc prospěje rostlinka, která se u nás vyskytuje docela hojně. Jde o pampelišku, dříve nazývanou také smetánku lékařskou. Potrápí-li vás zažívací problémy spojené s játry či žlučníkem, pak je tato rostlinka vhodným doplňkem.

Jiřina Irissa 😉

Štítky , .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>