Astro tarotový horoskop na měsíc červenec 2017

Sociální sítě

eso

Astro tarotový horoskop na měsíc červenec 2017

Berani, tlaku se ubrání. Možná je pro některé s vás připraven měsíc plodnosti. Býci, nastavte světu svou líci. V klidu si naplánujte dovolenou nebo dny volna. Blíženci, budou dobu mít zvířecí. Možná si zakoupíte nějaké zvířátko. S chlupama či bez chlupů, to je v podstatě jedno, hlavně, ať to potěší nejen vás, ale i okolí. Raci, zanechat by měli chvíli práci. Dbejte na duchovní sféru. Relaxujte a při tom se i radujte. Lvi, mnohdy hodně ví. Možná vás potká více práce, která vyžaduje gymnastiku mozku. Cvičit, cvičit, cvičit. Panna, staví svou smyslnost odedávna. Je dobré zapojit intuici a trochu vnímat okolí. Váhy, zanechat auta, navštívit dráhy. Tajné výlety, výdaje bokem, trochu bolestivá páteř. Štíři, stále někam míří. Oheň, velké vize, možná i vedoucí postavení. Střelci, i malí stanou se velcí. Divoké nálety výletů i super her. Pozor však na ztrátu energie. Kozorozi, možná vás někdo sem tam vozí. Zůstaňte ještě nějakou dobu nohama pevně na zemi. Materiální stránka je pro vás důležitá. Vodnáři, zdravotně málo, ale jinak se zadaří. Hlídejte si nejen zdraví, ale i finance. Rybičky, svět není přece tak maličký. Plánujte s rozvahou, a takto i investujte. Pak se můžete dočkat splněného přání.

BeranBeran (21. března – 20. dubna)

Beránci, zmatek a obtížné situace se blíží ke konci. Přichází k vám poselství se změnou. Trpělivě čekejte. Prázdniny si užívejte a navštivte místo, pro které vám buší srdce. Vrátíte se ve vzpomínkách. Pravděpodobně se objeví možnost vycestovat do míst, ve kterých jste trávili šťastné dětství. To povede k novým začátkům. Všude kolem se také objevuje voda, která značí lepší intuici a na fyzické úrovni vodní radovánky. Je možný i přírůstek do rodiny.

 

BýkBýk (21. dubna – 21. května)

Býčci, vaše prázdninové aktivity v červenci budou mít svou váhu. Zažijete rodinné výlety, mezi něž zahrnete cesty do hor, kopců a plání. V rodinném kruhu ovšem dojde na kompromisy ohledně výletů a prázdninových cest, protože každý si bude chtít prosadit to své. Ale nakonec se shodnete a tento měsíc vás dokonale obohatí. Právě proto si vše naplánujte v klidu a ve správný čas.

 

BlíženciBlíženci (22. května – 21. června)

Blíženci, už se vám v hlavě zrodily plány na prázdniny. Nedělejte si zbytečné starosti. Pokud se vyskytnou nějaké, pak vše bude v pořádku, zvládnete zátěž. Svým plánům dejte zelenou a rozhodně se nevzdávejte, mějte odvahu a věřte si. Donesou se k vám velmi dobré zprávy a z toho také pramení veřejné uznání. Očekávejte dovolenou strávenou také mezi zvířaty a celkově v přírodě. Máte nachystanou příjemnou cestu za oslavou.

 

RakRak (22. června – 22. červenec)

Ráčci, prázdniny jsou pro vás vytouženým snem. Uskutečníte své plány. Začnete velice dobrodružnou cestou. Čekejte spoustu radosti, možná bláznivé zamilování, nečekané události a také šťastné akce. Osud vám mimo jiné nabídne pár dní pro sebereflexi. Budete trávit nějaký čas v duchovní sféře a meditaci. Krásně se uklidníte. Pak se s přehledem vypořádáte s problémy svými i ostatních lidí. Možná navštívíte nějaký klášter.

 

LevLev (23. července – 22. Srpna)

Lvíčci, finance se vám naskytnou v hojné míře tak, že si můžete začít užívat plánovaného volna, dovolené nebo prázdnin. Ale trochu buďte obezřetní v rozhodování, před kterým budete stát. Ano, finance budou k čemukoliv, ale rozhodnout se správně nebude jednoduché. Potýkat se můžete s nerozumnou volbou. Nedělejte tedy nic proti srsti a zkuste si vše nově přehodnotit. Možná vás trochu zdrží pracovní záležitosti, které se v červenci objeví.

 

PannaPanna (23. srpna – 22. září)

Panny, co víc si v tento krásný měsíc přát? Bude vám svítit sluníčko na těle i na duši. Setkáte se s přáteli a obšťastní vás veselé události. Prosluněný červenec prožijete v lesku radosti se svým partnerem. Ať jste muž či žena, život je pro vás v tuto chvíli kouzelný. Poslouchejte hlas svého srdce, intuici i podvědomí, protože vám radí velmi dobře. Dělejte to, co vás baví.

 

 VáhyVáhy (23. září – 23. října)

Váhy, v červenci vás čekají tajné výpravy. S kým a kde, to už je na vás. Hlídejte si páteř a klouby. Máte totiž nachystáno volno, které využijete tak trochu pracovně. Možná na zahrádce. Také se vám podaří splatit dluhy. Pokud něco dlužíte, pak se budete hodně ohánět, ale zvládnete to. Počítejte s výdaji, budete také hodně nakupovat a možná i opravovat. Pozor tedy na další dluhy.

 

ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu)

Štíři, nebojte si říci, o co chcete. Pomohou vám lidé kolem. Hlavně ta mužská část se o vás postará. Muži Štíři mohou očekávat pánskou jízdu a originální nápady plné dobrodružných výletů či cest. Celkově se všichni tohoto znamení můžete těšit na vzrušující události. Budete středem pozornosti. Klidně sdělujte své vize a staňte se vůdcem. Máte v sobě oheň.

 

StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci, měsíc červenec má pro vás nachystány akce, které se pohybují rychlým tempem. Možná vás čeká i letadlo, cesta vzduchem. Nejedna osoba tímto překvapí. Mějte pochopení pro člověka, který se snaží vám udělat radost. Může se vám stát, že oněmíte úžasem. Na druhou stranu se budete zabývat nejistotou, zda pro takovou prázdninovou cestu dozrál čas.

 

KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorozi, bude to velice energetický měsíc. Očekávejte vzrušující příležitost, ze které se dravě vyhoupnete nahoru. Stanete se pány nad událostmi a prázdniny vám dají prostor roztáhnout křídla. Trochu se ale budete cítit závislí na materiálních věcech a možná se budete chtít vymanit na pár dní z okovů. To se vám ale podaří, protože máte v sobě obrovskou vnitřní sílu.

 

VodnářVodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnáři, i když bude o vás ze strany důležité osoby postaráno, promyslete si, zda by nebylo lépe trávit nějaký čas bez tohoto člověka. Do poklidného běhu prázdnin se může vloudit zdravotní problém. Velice vám v této době pomohou upřímné rady. Proto naslouchejte okolí. Očekávejte změnu, která se ponese ve znamení finančních prostředků. Počítejte i s výdaji.

 

RabyRyby (21. února – 20. března)

Rybičky, finanční záležitosti budou ležet na vás samotných. Buď budete zacházet s penězi lehkovážně, nebo příliš opatrně. Rozmyslete si, do čeho tyto peníze investujete. Červenec může být náročný po materiální stránce. Ale zbytečně si nedělejte starosti. Krásně si prázdniny užijete a splníte sobě i druhým přání. Dobře se rozhodnete.

Jiřina Irissa

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Štítky , .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>