Astro tarotový horoskop na měsíc srpen 2017

Sociální sítě

pro tarot 1Beránci, pozor si dejte na záda. Trochu relaxování nezaškodí. Býčci, sbírejte mince pro realizaci prázdninových akcí. Blíženci, pracovně i soukromě je vše OK. Raci, štěstí se na vás usmívá. Lvíčci, sluneční světlo zachytíte, ale pokuste si ho udržet. Panny, Nasbírejte energii v přírodě. Váhy, mějte oči otevřené ke všem možnostem. Štíři, všeho chuť a změny na obzoru. Střelci, dobrodružství a radost pocítíte tento měsíc. Kozorozi, zúžená peněženka a ztráta energie by neměla trvat dlouho. Vodnáři, Myšlenky a plány musíte pozorně zkoumat a vybrat ty nejlepší. Rybičky, klid a nemít hlavu příliš v oblacích.

 

 

BeranBeran (21. března – 20. dubna)

Ještě budou doznívat nějaké impulzy z červencového měsíce. Potrápí vás trochu záda. Na tuto tělesnou oblast si dávejte pozor. Vždyť prázdniny jsou přece o klidu a zregenerování, ne o zničení pohybového aparátu. Nebojte, bude to docela fajn měsíc. Zanedlouho pocítíte úlevu. Dostane se vám také příležitosti cestovat za vodou. Neváhejte využít této ozdravné šance.

BýkBýk (21. dubna – 21. května)

Druhý prázdninový měsíc srpen vám trochu nedá spát. Starosti, které se náhle vynořují, je dobré proměnit v radosti. Nechejte padnout všechny potíže na dno a pak třeba dělejte nové plány. Nikdy není pozdě začít znova. Pomůže vám k tomu jedna osoba. Ta bude mít i dostatek finančních prostředků pro realizaci prázdninových dnů podle vašich představ.

 

BlíženciBlíženci (22. května – 21. června)

Blíženci, zasáhne vás cestovní vlna. V srpnu se vám dostane více financí, než jste měli v nedávné době k dispozici. Také očekávejte nějaká úspěšná jednání, ať už se budou týkat prázdninových cest nebo práce všeobecně. Možná budete i pracovně vyslání někam do terénu. Mohou se rodit plány i na poprázdninové cestování. S tím byste také měli počítat.

 

 RakRak (22. června – 22. červenec)

Velké teplo se přibližuje v srpnu. Zdá se, že se bude kolem vás dít spousta věcí najednou. Vedle vás se bude pohybovat partner ohnivého živlu, což je Beran, Lev nebo Střelec. Štěstí je na vaší straně, proto všechny řízené střely, které jsou namířeny proti vám, zvládnete velice hravě a ještě si odneste kus odměny. Svlažit se můžete následujícím tipem.

 

LevLev (23. července – 22. Srpna)

Lví hlavou projdou nečekané vzpomínky a následná touha po prázdninové lásce. Proč se bránit skvostným poutům lásky? Člověk se světlými vlasy vám zpříjemní druhý prázdninový měsíc. Možná se k vám vrátí osoba, kterou jste delší čas neviděli. Pokud jste nezadaní, pak je ta osoba vaším sluncem a ukazatelem životního světla. Jen je třeba zachytit jeho záblesk.

 

PannaPanna (23. srpna – 22. září)

Pokusí se vás někdo zmanipulovat nebo dotlačit tam, kam nechcete. Všechno se udá velmi rychle a očekávejte spoustu zpráv. Energie moc nezbude, proto budete mít tendence se uchýlit do prostor s tichými zvuky a nastolíte klid. Připravte si imaginární štít proti rychlým šípům v podobě různorodých zpráv. Zbavíte se stresu, ale pomaleji. Potřebujete léčivý dotek přírody.

 

VáhyVáhy (23. září – 23. října)

Druhá polovina prázdnin bude pro vás znamenat cesty k úřadům. Trochu se zamrazí vaše prázdninové plány. Ale na druhou stranu to můžete také brát jako horký srpnový měsíc, který nabádá k osvěžujícím zmrzlinám a k touze po ledové tříšti. Nebojte, i přes mírně pokažené plány se dostanete k dobré příležitosti pro prázdninové dny plné osvěžujících dobrot.

 

ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu)

Budete mít docela zábavný měsíc srpen. Na obzoru je změna, kterou musíte brát s hravou náladou. Ale hrajte si tak, aby vás nikdo nemohl pomlouvat. Možná vás někdo bude svádět, tak si dejte na to pozor, protože vašim partnerům se to nemusí líbit. Nechejte si prostor na odpočinek. Budete to potřebovat a hlavně zkuste meditovat, protože hrozí ztráta energie. Máte dobře postavené hvězdy a tarotové karty.

 

 

StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince)

V srpnu prožijete vzrušující a radostnou událost. Bláznivá, dobrodružná cesta vás očekává. Stanete se hravým dítětem. Někdo vás i obdaruje, i když zrovna nic neslavíte. Na dlouhou dobu se budete po pěkných zážitcích cítit moc dobře. A následující měsíce zvládnete hezky. Vaše myšlenky se ocitnou na dlouhou dobu v pozitivních sférách. Užívejte krásný měsíc.

 

 

 KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Začnete trochu náročný srpen, ale za to s kouzelným nasazením. Dostane se vám všech prostředků k tomu, abyste mohli ještě uskutečnit další prázdninové dny. Koncem léta se však vyčerpáte skoro ze všeho, co vám počátek srpna nabídne. Budete muset nejen šetřit, ale trochu se zotavovat i fyzicky. Pod tíhou zodpovědnosti za všechny a za všechno se mohou prohnout vaše záda.

 

VodnářVodnář (21. ledna – 20. února)

Máte dobře promyšlené plány na poslední prázdninový měsíc. Ovšem, něco vám je může zkřížit. K jejich rozvoji se přidají menší obavy. Mohou totiž nastat situace plné obav o někoho nebo o nějakou věc. Nebojte se vystoupit z kruhu překážek, ty se tvoří v negativně rozvíjejících myšlenkách. Zažeňte je a jděte dál, podaří se to.

 

RabyRyby (21. února – 20. března)

Rybičky, měli byste sundat z očí růžové brejličky. Asi přijde na stavění vzdušných zámků. Budete se potýkat mezi tmou i světlem. To znamená, že přetvářkou budete vládnout vy i jiní kolem vás. Opatrně s výběrem dalších prázdninových aktivit. Nakonec dojde ke kompromisu, ale nebudete ve své kůži. Zachovejte klid a nelétejte příliš v oblacích.

 

Jiřina Irissa

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>