Astro tarotový horoskop na měsíc září 2017

Sociální sítě

žolíkové kartyBeránci, v každé situaci očekávejte radost. Býci, přivítejte nové věci a nové záležitosti. Blíženci, máte před sebou dobré období v práci i ve studiích. Raci, vše budete mít v rovnováze. Lvi, budou mít před sebou cíle, ale je třeba je držet na uzdě. Panny, dejte formu svým snům, úspěch neminete. Váhy, vyvarujte se stresu, nezdravému jídlu a nedostatku spánku. Štíři, kolem vás bude spousta užitečných osob a budete se pohybovat ve vyšší společnosti. Střelci, očekávejte nová rozhodnutí, ale nebude to jednoduché. Kozorozi, trpělivost růže přináší. Vodnáři, dávejte si pozor na zdravotní stav, více dbejte na sebe. Ryby, dobré zprávy všechno spraví.

 BeranBeran (21. března – 20. dubna)

Návrat z prázdninových cest je tady. Z tohoto cestování jste si vzali opravdu to nejlepší. Dokonce si můžete v klidu dělat pozitivní, optimistické a dlouhodobé plány. Očekávejte nadějné vyhlídky na cokoliv a přes kohokoliv. Nejméně dvěma ženám v tomto ohledu můžete věřit. Studenti z řad Beránků se mohou s jistotou vrhnout na svá studia, ke kterým zaujmou rozumný a dlouhodobý postoj. Všichni Beránci si v září zachovají v určitých situacích radost.

 BýkBýk (21. dubna – 21. května)

Září je tady a vy si budete muset zvyknout na přítomný čas. Neohlížejte se dozadu. Prázdniny a doba dovolených je krásnou záležitostí, ale vy se musíte pohnout vpřed. Některým z Vás se bude měnit docela život. Očekávejte nové zkušenosti a nové jistoty. Ty staré nechejte padnout a i když to může znamenat bolestnou událost, jděte dopředu. Idealizujte si budoucnost, nikoliv minulost. Studenti z řad Býčků by měli přivítat nové věci. Ty se objeví jako blesk z čistého nebe.

 BlíženciBlíženci (22. května – 21. června)

Ačkoliv se vám to bude zdát nemožné a budete se cítit jako v pasti, mělo by se to nemožné podařit. Prožít měsíc září je v menší míře potlačeno nedostatkem sebevědomí. Nebojte se jednat a protrhněte zábrany, které vás nutí stát a nečinit důležitá rozhodnutí v pracovní sféře. Štěstí je na vaší straně. Náhle vše půjde jako po másle a dokonce vám to přinese perfektní uspokojení. Studentům díky odvaze přicházejí téměř kouzelné studijní výsledky.

 RakRak (22. června – 22. červenec)

Zdá se, že budete mít měsíc se spoustou rozhodování a jednání. Trochu více s tím budete bojovat. Mohou se před vámi objevit dobré výsledky z rozumných rozhodnutí, ale vyjde z vás také nerozumná volba. Co poradit? Naučte se z těchto situací, co nejvíce a plánujte jinak. Náhle se dostaví velká vnitřní síla. To samé platí pro studenty, kteří se bojí o to, že nedostojí svým studijním závazkům. Je dobré přehodnotit situaci, protože se objevuje úspěšné řešení. Také můžete očekávat výlet, který má něco společného s vodní hladinou nebo proudem vody.

Lev Lev (23. července – 22. Srpna)

Pokud vám v nedávné době vstoupil do života nový člověk, pak by vaše psychické schopnosti měly nabít zvýšených obrátek. Ale nepřehánějte to. Tento měsíc máte velmi slabou udržitelnost v realistických plánech. Něco se nemusí podařit, spíše se zaměřte na fyzickou relaxaci a posilujte ducha na podzimní měsíce. Ten, koho jste v nedávné době potkali, nemusí být k vám pozitivní. Všichni Lvi i z řad studentů by si měli ohlídat své zdraví, zejména v oblasti pohybového ústrojí. Někteří z vás se osvobodí od závislosti čehokoliv.

 PannaPanna (23. srpna – 22. září)

Prázdniny vás zřejmě posílily natolik, že se můžete odvážit myslet na luxusní záležitosti. Víra, která je tu nyní pro vás, odstartuje nové vzrušující příležitosti. Možná vás čeká i nová cesta. Z toho pak vyplynou veřejná uznání, pochvaly a úspěchy. Dejte svým snům formu a prožijete velké věci tento měsíc. Studenti samozřejmě mohou očekávat velice plodné období na poli studií. Užívejte Panny, letí k vám významný úspěch.

Váhy Váhy (23. září – 23. října)

Letní měsíce pomalu odplouvají a vy se musíte zlehka ponořit do podzimních myšlenek. Nicméně, dávejte pozor na stres a na nespavost. Zapojte do svého jídelníčku zdravou stravu, ať vám nebývá v září těžko. Pravděpodobně oslavy a různá setkání budou příčinou těchto negativ. Není vyloučena lékařská síla, která by měla pomoci. Nic neodkládejte. Studenti se budou rozhodovat docela složitě. Tak opatrně, abyste si vybrali správně.

 ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu)

Můžete očekávat pozvání na netradiční společenskou akci. Pravděpodobně se budete muset na to připravit. Možná se setkáte s nepochopením svého partnera ohledně nastávající společnosti. Bude to vaše srdeční záležitost. Prosaďte si svou kreativitu, hlavně se nepodceňujte a leťte. Máte vedle sebe spoustu lidí, kteří vás v tom podpoří. Mladý člověk, žena plná elánu a starší moudrý muž. Využijte těchto osudových energií ke svým úspěchům. Totéž platí pro studenty. Máte podporu mnoha lidí.

Střelec Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci, ať muži či ženy budou řešit intimní vztahy. Budete stát před nelehkým rozhodováním. Některým se změní v tomto směru život, zvlášť svobodným nebo nezadaným Střelcům. Stanou se totiž závislými na budoucím partnerovi. Pomalinku se budete sbližovat s osobou, která vás naplní láskou. Střelci, kteří se hádali s partnerem, nebo došlo k nějaké rozepři, by měli myslet na pozitivní řešení a taktéž odpuštění. Studenti se docela mohou těšit na tento startovní měsíc pro svá studia.

 KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Váš měsíc září začne se sluncem v duši. Pocítíte teplo a přátelství ve svém okolí. Ale na sluneční obloze plují i mraky. Může se stát, že náhle upadnete do nespokojeného stavu a nudy. Příležitost, jakoby tu nebyla. Nicméně, otevřete oči, možnosti tady jsou. Možná také pocítíte to, že se věci nevyvíjejí tak, jak byste chtěli. Váš zrak nyní podléhá negativním náladám, ve kterých se obviňujete. Studenti si musí počkat na své lepší výsledky a úspěchy v dalším měsíci.

 VodnářVodnář (21. ledna – 20. února)

Vyhledávejte stejně smýšlející skupinu lidí. Může to být i jedinec. Ten vám pomůže nastavit nové duchovní hodnoty. Jde k vám osoba, možná lékař, který vás začne uzdravovat. Pozor na lehké onemocnění a tím pádem vás to může omezit ve svých jednáních v osobním i pracovním životě. Studentům se naskytne velká opora zkušeného učitele. Nechejte se tedy touto osobou vést, protože studia, která nyní máte, vám budou odměněna velice pěkně. Starší Vodnáři se mohou vrátit do školy. Využijte toho. Vše je o trpělivosti.

 RabyRyby (21. února – 20. března)

Že by některým rybičkám ještě nekončily prázdniny? Máte možnost dokonce vycestovat na pozdní dovolenou. Naskytne se vám výborných zážitků v tomto měsíci září. Očekávejte velice příznivé zprávy, veřejná uznání či ocenění. V pracovní sféře se vám naskytne kariérní postup. A Ryby, co nemají práci, mohou očekávat brigádu nebo čistý pracovní poměr. I studentům se bude velice dařit. Započnete jeden projekt a také ho tento měsíc s úspěchem dokončíte. Dobrá práce!

Jiřina Irissa

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>