Astro tarotový horoskop na měsíc únor 2019

Sociální sítě

ÚnorAstro tarotový horoskop pro všechna znamení na měsíc únor 2019

 

BeranBeran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé

Vztahy

Ocitnete se v situaci, která od vás bude vyžadovat rozhodnutí. Ve vztahu k partnerovi si udělejte pořádek. Nastolte řád a odstraňte veškeré překážky. Pravděpodobně budete čelit nepříjemné záležitosti. Láska mezi vámi se buď upevní, nebo dojde k rozpadu. Hlavně se nevzdávejte. Hvězdy stojí při vás.

Práce a finance

Máte-li v hlavě plán, dejte se směle do toho. Čeká vás dlouhodobý úspěch. Budete ale proto muset něco víc udělat. Podniknete několik úředních cest a vytěžíte z nich co nejvíce. Vykomunikujete si dobré postavení, a to zejména v pracovní oblasti. Obchodníkům a manažerům se naskytne zahraniční cesta. Někteří Berani mohou zdárně odcestovat do zahraničí za prací.

 Zdraví

V tomto zimním měsíci se mohou objevit potíže s klouby, koleny, se zuby a celkově i s kostmi. Hvězdy vám radí, připravte si pokrmy, které obsahují kurkumu. V čínském a indickém lékařství se toto koření používá již po tisíce let ke zmírnění bolestí zánětů kloubů, v ramenou, kolenou a kostech. Zaměřte se tedy na kurkumu.

 BýkBýk (21. dubna – 21. května) znamení zemské

Vztahy

Ve vztahu bude nastolen základ pevného partnerství. Při dlouhodobém vztahu se upevní pouto více než je doposud znát. Ženy v tomto znamení mohou pomýšlet na muže, který je smyslný a dá se s ním založit rodina. Vstoupí do života, pokud ženy v Býku jsou bez partnera. Pro muže Býky to znamená, že mohou zplodit potomstvo. Měsíc únor je tomu nakloněn.

Práce a finance

Únor je vám nakloněn i po pracovní stránce. Můžete s důvěrou plánovat do dalekosáhlé budoucnosti. Taktéž očekávejte nějakou výhru. Co si takhle koupit los? Investujte finanční prostředky do nějakého projektu, vyplatí se to.  Udělejte si rezervy na horší časy. Nějakým způsobem k vám jdou peníze.

 Zdraví

Vaše zdravotní energie by měla dosáhnout určité rovnováhy. Tím byste se Býčci, mohli dostat do velice dobré fyzické kondice. Jen jedno vám hvězdy mohou na tento měsíc poradit. Vylaďte si svůj každodenní jídelníček. K tomu by vám mohla pomoci vláknina. Podpoří dobré zažívání a udrží dobrý stav tlustého střeva. Oceňte celozrnný chléb, ten v sobě ukrývá vysoký podíl vlákniny.

 

BlíženciBlíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné

Vztahy

Bojácnost a nejistota vás budou v únoru doprovázet. Ve vašem vztahu se trochu zamračí. Ale malá bouřka by neměla uškodit, spíše naopak. Dojde k pročištění vztahu a následně k určitým kompromisům. V tomto ohledu to bude pro vás zajímavý měsíc, protože některé vaše obavy pramení z iracionálních a nereálných starostí.

Práce a finance

V únoru se setkáte s přátelským obchodním jednáním. Očekávejte smířlivá setkání a nějakou dohodu, která bude probíhat v harmonickém duchu. V pracovním kolektivu by se neměla vyskytnout žádná podlost. Spolupracovat budete s lidmi, kteří si váží vás a vy jich. Studentům přejí hvězdy úspěšně složené zkoušky a následnou radost.

 Zdraví

Pravděpodobně budete mít problémy s dolními partiemi svého těla. Nepřehánějte to se sportem a raději si šetřete stehna, sedací nervy a kyčle. Co by vám hvězdy mohly poradit, je plavání. Pokud vás hodně potrápí bolesti v oblasti nohou, pak je dobré aplikovat na tato místa mast z chilli, která ulevuje potížím.

 

RakRak (22. června – 22. červenec) znamení vodní

Vztahy

Pokud proplouváte životem bez partnera, pak máte možnost tento měsíc začít nový romantický vztah. Hvězdy vám mohou snést „z nebe“ partnera, který má intuici a je velice citlivý. Odpovídá znamení Ryb, Štíra nebo Raka. Pokud již partnera máte, zažijete krásné chvíle a možná by mohlo započít plodné období. Máte dispozice k založení rodiny.

 Práce a finance

V rámci zaměstnání vás může čekat pracovní cesta. Hvězdy s vámi projdou místa, ze kterých by mohl být finanční prospěch. Ale pozor na rychlé jednání. Nebuďte roztržití, protože rychlost může vnést zmatek do rozumu. Setkáte se s konkurenčním bojem, ale vše dopadne ve váš prospěch. Výdaje, které tento měsíc vynaložíte, by se měly vyplatit.

 Zdraví

Trochu vás potrápí stresy. Stres neznamená jen to, že se nervujete z negativních situací, ale i z těch pozitivních. K nim může patřit přílišná radost z dalekých cest, svatba, zásnuby, křtiny, promoce a spousta jiných akcí. Na takovéto stavy se můžete připravit dobrým nápojem z meduňky, která vás uklidní. Před spaním si dejte vždy lahodný šálek čaje z této krásně vonící bylinky.

LevLev (23. červenec – 22. srpna) znamení ohnivé

Vztahy

Vztahy budou takové, jako je tento únorový měsíc. Dávejte si pozor na svou komunikaci s partnerem, protože nebude lehké uhájit vlastní partnerskou pozici. Ve vztahu může zavládnout mrazivá nálada. Očekávejte zprávy, které se vám nemusí zalíbit. Mohlo by dojít i ke zdržení určitých záležitostí. Potkáte-li mladou osobu opačného pohlaví, dočkáte se jen pomluv a kritiky.

 Práce a finance

Měsíc únor se zdá být pro vás trochu stabilnější. Spíše se zaměříte na rekapitulaci svých finančních, pracovních a úředních záležitostí. Uděláte si pořádek v těchto věcech a pak se můžete s chutí dát do plánování pro budoucnost. Prozatím vám hvězdy dopřejí finanční a pracovní bezpečí.

 Zdraví

Budete mít chuť si zasportovat. No, hvězdy vám to mohou nyní dopřát. Jen malé varování. Moc to s tím sportem nepřehánějte. Spíše hrozí úraz z nadbytku energie či přetížení. Pozor tedy na přetažení šlach a svalů. Pak by byla dobrá rada taková, abyste hledali pomoc mezi mastičkami, které vás rozmasírují do uvolnění těla.

PannaPanna (23. srpna – 22. září) znamení zemské

Vztahy

Máte-li pomyšlení na novou lásku, jste docela volní a váš objekt touhy je někde poblíž, pak neváhejte a jděte do vztahu. Únor se zdá být pro vás kouzelný. Máte veškeré prostředky k tomu, abyste dosáhly úspěchu v lásce. Panny, které trápí partnerské problémy, mohou očekávat náhlý obrat a zlepšení vztahu. Dočkáte se také vysněného volna či dovolené, který váš vztah oživí.

 Práce a finance

Hvězdné cesty vás zavedou na různé nákupy. Tady by bylo ale lépe zvážit kolik nakoupit a co nakoupit. Rozhodně je dobré jednat s rozumem a emoční stránku ponechat zatím stranou. Možná vás čeká rozhodování, zda koupit to či ono. A také berte ohled na ostatní členy své rodiny. Splňte jejich přání a něco hezkého jim kupte. V práci buďte tolerantní.

 Zdraví

Nedostatek odpočinku a naopak spousta stresových situací může podráždit vaši slinivku a játra. V těchto případech vám může pomoci čaj z heřmánku. Je to nejlepší zklidňující rostlina na světě. Vytvořte si takový malý rituál vaření. Po malých doušcích upíjejte heřmánkový čaj a ucítíte jeho konejšivé účinky. Při tom si uklidníte mysl a nervy nebudou na pochodu.

 

VáhyVáhy (23. září – 23. října) znamení zemské

Vztahy

Měsíc únor pro vás Váhy nebude v lásce a ve vztazích celkově jednoduchý. Budete postaveni před důležité rozhodování. Naskytne se vám výběr z několika možností. Na jednu stranu je to dobré, ale na druhou stranu složité. Pokud si vybíráte mezi dvěma partnery, pak volte podle své intuice. Také si dávejte pozor na člověka, který se vám bude sice líbit fyzicky, ale duševní spřízněnost mezi vámi neproběhne.

Práce a finance 

Máte chuť nebo nutkání si koupit los? Tak směle do toho, protože hvězdy jsou vám v tomto směru docela nakloněny. Nebude to nějak závratná výše, ale přece jenom máte tento měsíc štěstí ve hře. Dostane se vám několik výzev. Nové úkoly se pohrnou a nastartují vás k lepšímu životnímu stylu.

 Zdraví

Ledviny a nadýmání. To jsou dvě zdravotní oblasti, které si tento měsíc musíte ohlídat. Při nadýmání či plynatosti si nastrouhejte čerstvý zázvor a smíchejte s trochou citronové šťávy. Poohlédněte se také po jiných alternativách, a to například po kmínu, semínkách fenyklu a anýzu. Pomoci vám může i čaj z máty peprné. Pokud vás trápí ledviny, vyhněte se nadměrnému pití minerálních vod a častému solení.

 

 ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní

Vztahy

Pro vás mají hvězdy jedno podstatné varování. Nedělejte unáhlená rozhodnutí a ve vztazích se nechovejte impulzivně. Na velké změny není vhodná doba. Pokuste se změnit přístup k partnerovi a dejte se na cestu umírněnosti. Tím si zajistíte větší úspěch v milostném životě. Čekejte lepší načasování. Máte nad sebou hvězdu, která vás zavede k vysněným cílům. Někomu pomůžete nalézt rovnováhu svým intuitivním přístupem.

 Práce a finance

V pracovní sféře ukončíte nějaký projekt nebo situaci, která nebyla jednoduchá. Najde se řešení a vy můžete začít pracovat na nové věci. Tak trochu počítejte se změnami. Změny se týkají také finančních operací a investic. Pokud byste chtěli něco hodnotnějšího kupovat, pak si to nechejte na jarní měsíc.

 Zdraví

V únoru vás potrápí trochu migréna, při nejmenším jen bolesti hlavy. Ale hvězdy si umí s tímto trápením poradit. Pokud nastanou takovéto bolesti, pomohl by vám kozlík lékařský, a to jeho výtažek. Při chronické migréně je velkou pomocí potravinový doplněk riboflavin. A pokud máte nervy na pochodu, pak si uvařte čaj z heřmánku, který je považován za všeobecné nervové tonikum ke zmírnění stresu a utišení bolesti hlavy.

 

StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé

Vztahy

V partnerství to mnohdy není jednoduché. I vy se ocitnete po emoční stránce na slepé koleji. Měsíc únor vám nabídne pochybnost, která se týká partnera. Pozitivní znamení, jak nalézt ztracenou rovnováhu, hledejte ve svých snech. Budete mít pocit, že vám něco chybí a setkáte se s tajemstvím. Možná se setkáte s láskou, na kterou jste léta již přestali myslet.

Práce a finance

Dejte si pozor na dluhy a různé finanční resty. Hvězdy vás varují před flegmatickým jednáním nejen ve finanční oblasti, ale i v pracovní sféře. Ale nebojte se, pokud budete dbát hvězdného varování, pak vás čekají dobré vyhlídky a žádné zmatky. Máte naději, že mrazivá doba nepotrvá věčně.

Zdraví

Pravděpodobně vás hvězdy nasměrují na masérský stůl. Fyzioterapeutická léčba zapůsobí blahodárně na vaše záda. Některým Střelcům se ozve trochu srdíčko. To vše ale může způsobit stres a honba za spoustou úkolů. Proto si dopřejte hodně blahodárného spánku a častý klid.

 

 KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna) znamení zemské

Vztahy

Únor je měsícem, který vám a vašemu partnerovi nabízí velkolepé plány. Partnerství má velmi dobré vyhlídky na dlouhodobou budoucnost, ve které je štěstí a radost. Jedno varování je ovšem na místě. Pokud bude váš vztah dlouho jednotvárný, hvězda mezi vámi může blednout, proto již tento měsíc plánujte různé akce, děti, renovace ve společné domácnosti a další věci.

 Práce a finance

V tomto měsíci se nemusíte bát, že své peníze nějakým způsobem promrháte. Budete si svou pokladničku hlídat jako oko v hlavě. Uvážlivě investujete a také s úspěchem. Možná se vám postaví do cesty nějaká ta překážka, ale pokud vytrváte v úsilí, pak se dočkáte cíle. To platí samozřejmě i pro pracovní sféru. Hvězdy radí, abyste se nevzdávali.

 Zdraví

Pokud jste se dostali z nepříjemné chřipky či angíny, pak věřte, že únor bude ještě lepší. Vrátí se vám vitalita a síla. Jediné, co může skolit Kozorohy, je špatné našlápnutí a následné vymknutí kotníku. Proto dbejte na své nohy a dobrou koordinaci těla.

 

VodnářVodnář (21. ledna – 20. února) znamení vzdušné

Vztahy

Budete mít docela velkou potřebu moralizovat vztah. Pokud máte partnera a nejste svobodnými Vodnáři, pak se společně odeberte na společenské akce. Potřebujete jít mezi lidi a bavit se. Rozšíříte si okruh společných přátel, kteří vám budou ku prospěchu. Pokud jste svobodní, pak máte velkou šanci nalézt spřízněného partnera. Člověka, se kterým budete žít v harmonickém svazku.

 Práce a finance

S jasným rozumem vás očekává plánování. Jestliže se u vás objevila v nedávné době myšlenka na něco nového, pak se jí chyťte a pokuste se o bližší zkoumání. Přicházejí události, které vás mohou dostat z rutiny pracovního života. Je možné, že se vám vrátí nějaká zatoulaná věc nebo již opomenutá dlužná částka.

 Zdraví

Vodnáři, dejte si pozor na náhlé odpadnutí. Vaše tělesná schránka bude potřebovat spoustu energie, která nyní v únoru zeslabuje. Síly načerpejte někde na horách a nechejte se zdravě unavit. Opatrujte si celé tělo. Není vyloučené nečekané onemocnění krku či plic. Také si opatrujte krční páteř a ramena.

 

RabyRyby (21. února – 20. března) znamení vodní

Vztahy

Hvězdy se s vámi budou tento měsíc radovat. Očekávejte příjemné překvapení. Oslavujte a užívejte si tyto týdny, co jen hrdlo ráčí. Ta radost je pomíjivá, proto využijte čas, který vám hvězdy darovaly pro splnění přání. Kráčí k vám zcela nový člověk. Seznámíte se pravděpodobně se svým potencionálním a životním partnerem pro budoucí život ve dvou.

 Práce a finance

V únoru se docela dost budete muset soustředit na své financování. Musíte se ujistit, že dokážete s penězi hospodařit tak, aby přinášely prospěch nejen vám, ale i celé rodině. Očekávejte jejich příliv i odliv. Hvězdy radí ponechat si bokem nějakou částku na horší časy. Co se práce týče, učiníte rozhodnutí, ale vše berte jako hru.

 Zdraví

Mnohým Rybám se nebude chtít ani sportovat. Mohou to způsobit bolesti v nohou, zejména na chodidlech. Tato oblast je tento měsíc citlivější. Ženám – Rybám hvězdy doporučují hlídat si vaječníky a celkově ženské orgány. Mužům se bude zdát, že trochu pozlobí močový měchýř. Tak opatrně při nachlazení.

Jiřina Irissa

Štítky , .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>