ASTROLOGIE LÁSKY – BERAN

Sociální sítě

Beran

ASTROLOGIE LÁSKY 

Beran

„ Beránci jsou v neustálém proudu energie. Nabíjí se z nových akcí a vášeň jimi prosvítá. Chtějí se prosadit a vyhlížejí nová dobrodružství. Beran by rád všechno a čím dříve, tím lépe a čím více, tím radostnější bude mít své líce „úsměv na tváři“.

Beran ve vztahu k…

…Beranovi 

Oba Beránci vědí, co chtějí, ale jeden před druhým to snad tají. Ale když si vymění pár slov, pak se jejich šance na lásku zvýší. Jsou silnými osobnostmi a nepoleví. V dlouhodobějším vztahu se mezi nimi vytvoří dusná atmosféra. Jeden i druhý by rád byl u moci. Nicméně, jejich vzájemné dobrodružství tak trochu bude představovat italskou domácnost. V rychlosti jejich láska proletí a tvrdě přistane v realitě.

 …Býkovi 

Každý Býk nese v sobě vášeň. Proto bude na začátku vztahu brát k Beranovi ohledy. Beran však nesmí překročit dávku svého temperamentu. Tahle nálada by také neměla trvat déle, než je nutné. Býk si po čase totiž uvědomí, že je omezován a utlačován. Pokud se mu něco nelíbí, rychle a nečekaně vybuchne. Pak se chová, jako by chtěl prorazit zeď.

…Blíženci 

Blíženci jsou okouzlující, vzrušující a nápadité znamení. Tito dva se nemají za co stydět. Je to docela příjemná kombinace, která jejich lásce sluší. Blíženci obratně skládají tomuto partnerovi dokonalé poklony a naopak Beran rád udivuje tím, že má pro svůj protějšek vždy nějaké překvapení. Pokud by chtěli oba žít v dlouhodobém partnerství, měli by se naučit trpělivosti.

…Raku ♥

Pravdou je to, že tito dva se k sobě nehodí. Jejich fyzická přitažlivost je však velice silná. Mnoho párů Rak – Beran zažívá společné životní dobrodružství, které končí někdy svatbou. Ale když za několik let vyprchá vášnivá nálada, starosti všedního dne jim vztah mohou později zkomplikovat. Tady je důležité, aby neuhasl oheň v rodinném krbu. Udržovat žár znamená docílení harmonie tak, aby spolu vycházeli i nadále.

…Lvu ♥

Obě tato znamení jsou ohnivá. Beran najde ve Lvu sobě rovného. Lva si lze naklonit chválou. Takže Beran neustále musí chválit jeho fyzičku, ženě – Lvici by měl pochválit její vášeň a majestát. Lev zase nesmí potlačovat vrozenou panovačnost u Berana. Dokážou se shodnout skoro ve všech záležitostech, pokud si nadále oba udrží mezi sebou radost. Jinak mají před sebou hezký vztah.

…Panně 

Beran oplývá dávkou troufalosti a Panna je rezervovanější typ, kterému se zalíbí do jisté míry chování tohoto ohnivého Berana. Vzhledem k tomu, že se jedná o dvě odlišná znamení, je potřeba na obou stranách velké dávky tolerance. Občas by to mohlo být zábavné, ale většinou se toto spojení nedoporučuje. Milá, ale konzervativní Panna proti vášnivě tvrdohlavému Beranovi.

 …Váhám 

Opět dva protiklady, které se nemusí tak docela přitahovat. A když se přitahovat začnou, pak je Váha okouzlena Beranem. Může to být docela vzrušující, ale po prvotním ochlazení dojde k rozluce. Beran je živel a Váha touží po vyrovnanosti a harmonii. To, co je může pojit je radost z tělesné lásky. Váhy si dokážou svého partnera nahlas idealizovat a Berana to velice nadchne, proto svolí, aby se mohli blíže seznamovat.

… Štírovi 

Oba mají vysoký potenciál energie. Ve všech oblastech života by mohli spolu zápasit nebo soupeřit. Velký oheň je rozdmýchán mezi nimi, i v komunikaci. Vodní Štír trochu ochladí ohnivého Berana. Jsou to rozeni vůdci, a to by mohlo v jejich společném soužití vadit. Beran je svobodomyslný a Štír by ho rád měl pod kontrolou. Navzdory silné přitažlivosti není vhodné spolu žít v dlouhodobém svazku.

…Střelci 

Střelec se lehko může nakazit Beranovou lehkostí i dobrou náladou. Imponuje mu jeho ohnivý temperament. Mimo přitažlivosti si dokážou říci spoustu věcí. Komunikace zde nevázne a dokonce se mohou dohodnout i na společném životě. Jen to mezi nimi musí zajiskřit ihned, protože druhá šance mezi těmito dvěma neexistuje. Ale posuďte sami. Beran je svobodomyslný a Střelec nezávislý.

…Kozorohovi 

Beran by měl tolerovat Kozoroha se všemi jeho vlastnostmi. On totiž rád zápasí s každodenním materialismem. A Kozoroh by se měl na druhou stranu krotit v majetnických záležitostech, protože partner bude toho přesycen a přinejmenším se s ním nebude pár dní bavit. V ložnici by jim to mohlo fungovat, ale z dlouhodobého hlediska ani ne.

…Vodnáři ♥

Beran, ohnivé znamení a zapálené do vášnivých akcí má šanci zaujmout ženu ve Vodnáři. Sympatie mohou být vzájemné a jiskření přeskakuje. Ale za nějakou dobu poleví jiskření a Vodnáře přestává spalovat ohnivá energie Berana. Za určitého předpokladu by mohl tento vztah fungovat díky vzájemnému pochopení, rozmanitosti a vynalézavosti. Pokud spolu utvoří dlouhodobější partnerství, měli by si dát pozor na extravagantní jednání.

…Rybě 

Beran se rád ujme role ochranitele. Žena tohoto znamení dokáže okouzlit Rybu – muže a naopak Ryba – žena má pocit, že jde o Berana – muže, kterého zná již velice dlouho, ale nikdy se ve skutečnosti předtím neznali. Mezi nimi zavládne porozumění a soulad duší. Harmonie zaručuje velice pěkné soužití a manželství by mohlo být také uzavřeno. Bude-li zde proplouvat jistá solidarita, pak tento pár má vyhráno.

 

Jiřina Irissa

 

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>