ASTROLOGIE LÁSKY – RYBY

Sociální sítě

RabyASTROLOGIE LÁSKY

Ryby

„Mají rády společnost umělců a chtějí hrát hlavní role v luxusním divadle života. Proplouvají ve vodách tichých i bouřlivých, mělkých i hlubokých. Jsou to mistři vodního světa. Pod jejich rukama cit a smyslnost vzkvétá.“

Ryby ve vztahu k…

…Beranovi

Beran je pro Ryby okouzlující znamení. V mnoha případech jde o karmické spojení. Na druhou stranu mají Ryby pocit, že milují Berana i za cenu slz a bolesti i v případě rozchodu. Beran umí být reprezentativní, a to přitahuje nejedno znamení zvěrokruhu. Pocítit oporu druhého je fajn, ale málokdy se Rybám podaří Berana udržet na jednom místě.

 …Býkovi

Po intimní stránce zažije Býk s Rybou pěkné a harmonické chvíle. Býk na Rybu působí čistě, upraveně, spořádaně a kultivovaně. Toho si vodní znamení velice cení. Není to sice láska ohromená divokou vášní, ale mají k sobě hezký vztah. Při dlouhodobějším soužití se začne vkrádat pocit, že ze stran Rybiček odplouvá čím dál více peněz pryč. Mezi nimi se pak finance stávají jablkem sváru.

…Blíženci

Partner Blíženec s Rybou čaruje. Nějakým způsobem ho ovládá, pokouší se ho manipulovat, až Ryby neví, čí jsou. Kdyby jasně uvažovaly, pak by do manželství nebo dlouhodobého partnerství s Blíženci nikdy nešly. Ale pokud se nechají omámit šampaňským lahodných slovíček, pak jdou za svým partnerem jako hypnotizováni. Nakonec dojde k vystřízlivění a Blíženci ztrácejí nad Rybami veškerou okouzlující moc.

…Raku

Na počátku velká jiskra nebo zážeh. Pokud jiskra vzplane velkým ohněm, pak by to mohlo vyjít. Jestliže ale jiskra odumře, oba si jdou každý svou cestou. Tito dva se musí nejdříve poznávat, a to může trvat věčnost. Vzájemně se oba snaží předstírat, že jeden bez druhého nebudou. Ryby mají kluzký povrch pro vymanění a Rak používá zpátečky. Krásné přátelství možné je, ale k manželství se nehodí.

…Lvu

Vztah Lev – Ryby se může vyskytovat častěji, ale být si vzájemně oporou by stálo Ryby hodně úsilí. Nesmělost Rybiček dokáže Lva dostat do slepé uličky. Pokud Lev dokáže být tichý společník, pak umí dát to, co partner v Rybách potřebuje. Vztah později ale naruší nevybouření Lva. On potřebuje rozruch a pak zase další rozruch. Ryby chtějí vyrovnaný vztah, po kterém touží celý život.

…Panně

Duševní boj lásky. Podle těchto dvou se měl napsat román. Ryby mají zvláštní pocity. Ty se jim zdají intuitivní, a tak se může stát, že u Panny ztratí důvěru. Panna je tvor konzervativní a prakticky založený. Nemají na fantazírování čas. A co flirt, když se ani dlouhodobé partnerství nedoporučuje? Pak tedy pozor i před krátkodobými láskami Rybiček s Pannou. Mohou vytvořit energii výbuchu v dobrém i ve zlém. Říká se tomu nesoulad citů.

 …Váhám

Při troše vůle by mohla Váha mít přístup k Rybí fantazii. Oba dostali do vínku lásku, krásu i citlivost. Je tady ale jeden větší rozdíl. Partneři ve znamení Váhy myslí intelektem a Ryby jsou ovládány city. Na dlouhodobé soužití to nevypadá. Ale hezké mezi těmito znameními je to, že partner svou Rybu ukonejší kyticí a návštěvou kina. Mezi nimi panuje kamarádský vztah.

… Štírovi

Ryby se pomalu přiblíží ke Štírovi. Důvodem je nálada plná zábavy, sexy Štírovy pohyby, fantazie i originální nápady. Ale malinko by si Ryby měly dávat pozor na tajnůstkářství svého partnera. Ten má několik želízek v ohni připravených, pokud selže Ryba jako partner. Někdy přílišná něha Štíra ubíjí. On potřebuje nechat trochu volnosti, pak se mezi ně rozloží harmonie.

…Střelci

Tento partner pro Ryby je vhodným a téměř zázračným společníkem ve chvílích romantiky i společného života. Sednou si humorem i podobným názorem. Jen u Střelce může nastat stav, kdy se nečekaně odmiluje. To pak se mu těžko vedle Ryby konají zázraky. V opačném případě se protančí životem po boku toho druhého. A mohou oslavit i zlatou svatbu.

…Kozorohovi

Pravděpodobně mezi nimi nezažehne ohnivá jiskra vášně hned napoprvé. Kozoroh se ani moc snažit o Rybu nebude. Chceš? Tak se snaž mě upoutat ty. To jsou myšlenky Kozoroha vůči Rybě, která je závislá na citech. Láska mezi nimi je docela v nerovnováze. Jeden je materialista a druhý si často hraje s fantazií. Pokud se ale poznají blíže a obrní se trpělivostí, proč by zde nemohla vzniknout láska na druhý pohled?

…Vodnáři

Partner ve Vodnáři bude Rybu velice fascinovat. Záleží na tom, jak dlouho tento stav potrvá. Ale pokud je, pak si oba budou spolu rozumět. Časem se ale partner ve Vodnáři uzavře do ledové kostky, kde nepronikne paprsek Rybí emoce. Pravděpodobně se někdy v budoucnu rozptýlí most mezi srdcem a hlavou. Porozumění se vnoří do chaosu. Ale láska mezi nimi může při velké dávce přitažlivosti trvat i několik desítek let.

…Rybě

Tady ani čas neutíká. Vy jste se hledali, až jste se našli. Navzájem se pochopíte. Ale hrozí mezi vámi citové vysávání. Rybí upíři budou proplouvat společně životními vodami tak dlouho, až se zaseknou ve studené všednosti. Jejich smyslnost je jistá. Milostný život se točí kolem fyzické přitažlivosti. To je podmínka pro společný život v konstelaci Ryby-Ryby.

Jiřina Irissa

Štítky , .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>