Astrotarotový horoskop na duben 2018

Sociální sítě

duben

Astrotarotový horoskop na duben

Tento měsíc vládne Beran

Žena Beran – s trpělivostí se blíží k vrcholům blaha

Ona, žena v Beranu je na první pohled chladnější a na muže působí trochu nepřístupně. Na druhý pohled však tato žena začne ze sebe vyzařovat smyslnou vášeň. Pomalu se dostane z ledového království na něžné paloučky jako mírná vichřice. Tam roztančí květy tak dokonale, až se jejich vůně rozprostře po celém prostoru.

Muž Beran – přirozený lovec

On, muž v Beranu je dominantní osobnost. Má fantazii, která nese prvky jisté dynamičnosti. Beran má rád lichocení. Tím si ho žena na chvíli omotá kolem prstu. Ženy si vybírá inteligentní a stejně tak i atraktivní. Není nudný a je velmi akční. Proto má také rád hudbu s výrazným a rychlejším tempem.

 

BeranBeran (21. března – 20. dubna)

Pro ženy

Láska: Každopádně vás čeká nádherný měsíc nejen v lásce a ve vztazích. Míří k vám muž, který vládne činy, nikoliv slovy. Připravte se na ohromující akce, cesty a velmi dobrodružný měsíc. Svobodné ženy, mějte oči otevřené a vy vdané a zadané očekávejte velikou vzpruhu ze strany partnera. Práce: Na tomto poli se odhodlejte a vzhůru k novým směrům. Do žil se vám vlije spousta energie. Budete oplývat originalitou, nápaditostí, talentem a jistým umem, tak toho využijte. Pomůže vám nějaká šance, která slibuje dlouhodobé úspěchy zrozené v zápalu pracovního nasazení. Zdraví: Ať už vás trápí nebo bude tento měsíc trápit cokoliv, pak věřte, že se vše zdárně vyřeší. Na cestě je léčení, které slibuje úspěšné vyléčení. Může to ovšem být pomalá cesta sbírání sil a doléčovací proces. Z psychického hlediska může jít o příjemnou bolest ze zamilovanosti.

Pro muže

Láska: Budete přitahováni ženou, která vám způsobí nepředstavitelná duševní muka. Jste-li Berany zadanými, pak půjde o trýzeň a neprospané noci, s jejichž důsledky se můžete setkat v oblasti zdraví. Zadaní mohou bojovat určitou pozorností vůči svému partnerovi. Nyní to bude vaše silná zbraň. Práce: Selhává energie a je dobré pracovní záležitosti, které se nashromáždily dodělat a odpočinout si. Ženy ve znamení Berana to mají přesně naopak. Ony začnou pracovně kvést, zato muži musí nutně sbírat síly, jinak by mohli dříve či později selhat. Zdraví: Až příliš nervových situací. Také si dávejte pozor na jisté nezdravé zlozvyky. Mohou u vás vzniknout otravy nebo následky těchto škodlivých návyků jako jsou cigarety, alkohol, práce v prašném prostředí a práce s dlouhodobě nemocnými. Je zde vidět i prvek onemocnění plic. Plíce si v dubnu opatrujte.

 

BýkBýk (21. dubna – 21. května)

Pro ženy

Láska: V lásce se objevují Býčicím nové perspektivy. Ale nastává otázka, zda je opravdu přijmete. Každopádně půjde v této oblasti o rozhodování, kterým může být svatba, rozhodnutí, zda vůbec s oním potencionálním partnerem začít chodit nebo žít, zda se mu vyznat nebo se s ním odstěhovat. Ať se už rozhodnete jakkoliv, bude to dobré. Práce: Býci – ženy, v dubnu vás políbí múza a patrně zapojíte do své práce spoustu umělecké tvorby. Za to také budete oceněni. Můžete se spolehnout na kolektiv. Očekávejte setkání s následnou oslavou a bude vám v této oblasti fajn. Zdraví: Tady pozor na záněty, které se mohou objevit na jakémkoliv místě vašeho těla. U vás žen se jedná o zánět ledvin, močového a pohlavního ústrojí, zánět břišních orgánů. U alergiků pozor na oči. Můžete si čistit krev pitím bylinek. Začněte třeba kopřivovou kúrou.

Pro muže

Láska: Vyjasněte si, co od života chcete. Chcete-li se někomu dvořit, pak to dělejte pomalu, ať něco nepokazíte. Pokud žijete v komplikovaném svazku, pak je třeba to ihned změnit, a to tím, že se vynasnažíte udělat něco, co zanechá výsledky, které přitáhnou partnera zpět do dění v lásce a ve vztahu. Práce: Tady je potřeba se uklidnit, naplánovat a pak teprve jednat. Co z toho vznikne? Potěšení a veliká radost. Když nebudete zbrkle jednat, dočkáte se velkých poct a odměn. Těšte se na příjemné pracovní ovzduší. Přijímejte a nabízejte kompromisy. Zdraví: Nelétejte s hlavou v oblacích, to pak i mozek se divně obrací. Každopádně vás život dovede k nějaké zvláštní duševní slabosti. Tento stav se ale může z minuty na minutu měnit. Možná vás potrápí trochu rýma a celkové nachlazení. Proto opatrně s oblečením, ještě nebude takové teplo.

 

BlíženciBlíženci (22. května – 21. června)

Pro ženy

Láska: Pro vás ženy v tomto znamení nastává tento měsíc rčení: „jsem zrcadlem svého partnera a on je zrcadlem mým.“ To znamená, co do vztahu dáte, to také dostanete zpět. Duben bude očistou. Přežité vztahy se ukončí a ty nadějné přežijí. Některé z vás čeká osudový rozchod, a to proto, aby vznikl nový a lepší vztah. Vesměs vás ale očekává vyrovnané partnerství. Práce: Máte potěšitelné vyhlídky v práci. Na obzoru jsou vidět spolehlivé a motivující úkoly. Má smysl za něco bojovat. Dostane se vám podpory od ostatních kolegů. Svým způsobem budete vítaná se svými názory, projekty a chováním. Zdraví: Dostaví se menší starost v oblasti fyzického těla. Je však lépe počkat na to, co se z toho vyvine. Možná se ve vás probudí alergie nebo tlukot srdce. Ale mohou se objevit i potíže se zády. Většinou by to mělo odeznít bez následků.

Pro muže

Láska: Ve vztahu se můžete urazit, nějakou situací otrávit a budete mít nechuť komunikace s partnerem. Pozor na poznámky vůči své druhé polovičce. Pak můžete těchto slov litovat. Nezadaní Blíženci ještě nenajdou tu pravou milovanou ženu. Většinou případnými nápadnicemi opovrhnou. Práce: V práci nastává radostné dovršení jedné z etap. Dokončíte s úspěchem to, co vás trochu zmáhalo, a dostanete prostor pro něco nového. Také můžete odjet na služební cestu nebo nějaký kurz, který vás obohatí. Zdraví: Ohrožen může být trávicí systém. Nesprávnými stravovacími návyky se ženete k obezitě a k potížím se žaludkem a žlučníkem. V pozdějším věku může jít o cévy, srdce a oběhové onemocnění. Pokud už nějaké problémy převládají, pak je zde na místě trpělivost, ale výsledek by měl být dobrý. Avšak bude nutné brát dlouhodobě léky. Je zde vidět dlouhá konzervativní léčba.

 

RakRak (22. června – 22. červenec)

Pro ženy

Láska: Tento měsíc se vaše osobní vztahy nebudou vyvíjet podle vašich představ. Dávka nedorozumění v partnerství, které trvá několik let, může vést k hádkám a nepochopení partnera. Je dobré spíše pročistit vzduch. Tam, kde je již mráz, je nenapravitelná situace. Je zřejmé, že budete muset změnit přístup, staré představy a bude potřeba zahodit trýzeň. Osvobodíte-li se od svazujících útrap, bude vám velmi dobře. Práce: Vezměte si čas na odpočinek, dovolenou, delší volno a rozhodně se nehrňte do pracovní pohotovosti. Ani nezaměstnané ženy v Raku by neměly očekávat příznivé vyhlídky alespoň čtyři týdny. V celku se nic moc dít nebude. Zdraví: Možná se budete cítit oslabeni. Jarní únava se objeví pomalinku. Ztráta energie může souviset se situací v rodině, v partnerství a v lásce. Nic netrvá věčně, ani problém a ani smutek.

Pro muže

Láska: V lásce to bude tento měsíc při starém. Ale ohledně vztahu budete velmi hloubaví. Přijdou vám na mysl otázky, zda to v partnerství má smysl nebo jestli si najít ženu, přítelkyni, a to v případě, že jste sami. V dubnu rozhodně jen relaxujte a uvnitř duše najděte klid. Akce typu jsem hřebec, jdu do toho, nejsou právě teď ideální. Práce: Dostane se vám velmi dobré pracovní příležitosti. Také se vám otevírají brány k zahraničním cestám. Beze strachu jděte do toho. Očekávejte změnu v podobě dílčího úkolu nebo nové zaměstnání, které se vám zalíbí a dodá kus radostné energie. V této oblasti máte nadějné vyhlídky na kariérní růst a dobré pracovní poslání. Zdraví: Dbejte na preventivní prohlídky a vnější vzhled. I muži mají své dny. Měli byste o sebe pečovat. Hlavně se zuby vás bude pojit tento měsíc. Uzdravení duše i těla závisí na vaší vnitřní vyrovnanosti a optimistickém pohledu na svět.

 

LevLev (23. července – 22. Srpna)

Pro ženy

Láska: Láska má tento měsíc pro vás nachystané vynikající zprávy v oblasti citů a vztahů. Náhle a rychle se odehraje pozitivní změna. Možná vás čeká zážeh lásky. Jde o šípy Amora. Některé Lvice čeká nový vztah, směr, romantický zážitek, na který se vzpomíná celý život. Něco se stane, něco moc hezkého. Pokud jste zadané, pak vám partner udělá velikou radost. Práce: Máte jedinečnou pracovní příležitost. Duben vám nabídne naplnění v pracovních vodách. Nové začátky, možná nová práce, nový směr a harmonické ovzduší. Každopádně se vám na tomto poli bude velmi dařit. Pokud zde byly nějaké pracovní chmury, spolehněte se, že již mizí. Zdraví: Nemusíte mít obavy z nějakých velkých neduhů. Pokud si chcete své zdraví uchovat v dobrém stavu ještě dlouho, je tady jedna podmínka, a to, že změníte svůj každodenní návyk. Je to dobré i pro duši.

Pro muže

Láska: Ženy tohoto znamení to mají velmi hezké. Muži, vy se prosím netrapte s láskou. Cesta za ní je nastolena, ale tento měsíc je ještě zarostlá. Vůbec se jí nelekejte. Zbavíte se dosavadních výhrad, to znamená starých postojů, starého života a přitáhnete si ve svých myšlenkách tu pravou ženu. Pokud ve vztahu jste, tak máte cestu novým směrem. Práce: Jste velmi ustrnulí. Možná to způsobila nějaká nedávná krize, nemohoucnost jít vpřed nebo nemoc. Každopádně je to na vás, ačkoliv se vám to zdá nesnesitelně stagnující a fádní. Pravděpodobně půjde o období čekání na novou práci. Nyní je velmi důležité hledat příčiny tohoto stavu. Zdraví: Po zdravotní stránce se budete potýkat s vleklými nemocemi a mírnými nenáladami. V dubnu se chraňte před onemocněním dýchacích cest, nachlazením, infekcí a před neblahým trávením.

PannaPanna (23. srpna – 22. září)

Pro ženy

Láska: Tento měsíc se snažte hlavně nepromarnit příležitost, která má v sobě srdce. Nad vámi jiskří konstelace, které nemají dostatečně pozitivní vibrace. Pozor dávejte na to, co svému partnerovi říkáte. Pro lepší budoucnost budete muset otevřít staré rány zklamání a pročistit tak vzduch. Půjde o situace, ve kterých se setkávají silné emoce, jak pozitivní, tak negativní. Vztah se po pročištění buď upevní, nebo skončí. Práce: Budete mít změnu. Připravte se na vzrušující období. Ale nejprve musíte provést úklid, tedy urovnat chaos. Tato změna přichází nečekaně a vy se k ní postavte tak, že si hodláte hrát. S lehkostí a radostí přijímejte dobré zprávy a z těch negativních si nic nedělejte. Vše bude v pořádku. Zdraví: Návštěva nemusí být vždy bolestná. Určitá situace či zdravotní událost nečekaně může vstoupit do vašeho života. Řešit musíte radikálně, ale na druhou stranu se budete cítit jako znovuzrození.

Pro muže

Láska: Hvězdy mají za úkol vás provést tento měsíc smyslností a rozkoší. Ať už partnerku máte nebo ne. Je možné i setkání s osobou něžného pohlaví, kterou jste delší dobu neviděli. Popravdě, bylo by to pro vás kouzelné období. Je tady vidět plná důvěra. Tělesný i emocionální radostný prožitek spojený s pocitem vděčnosti. Práce: V pracovní oblasti trochu očekávejte drobné starosti. Ty ale nebudou nikterak katastrofální. Pravděpodobně se vám někdo postaví na odpor, a takto mohou vzniknout pracovní neshody a rozkol v názorovém jednání. Budete toho mít trochu víc, než obvykle. Také se můžete setkat se zapeklitými zkouškami a je na vás, jak obstojíte. Zdraví: Poslední dny na vás zanechají mírné šrámy. Ztráta energie bude z vaší strany pociťována a je nutná relaxace. Může se vrátit zdravotní problém z minulosti, tak dávejte na sebe dostatečně pozor.

 

VáhyVáhy (23. září – 23. října)

Pro ženy

Láska: S jistotou budete moci tento měsíc tvrdit, že váš partner je ten pravý. Občas vás napadnou otázky, zda ho vůbec milujete nebo jestli je správné s ním trávit život. Pravděpodobně prohlédnete a svého milého uvidíte v tom pravém světle. Nezadané Váhy čeká rozhodování v lásce. Ten pravý bude někde na blízku. Rozhodnete se dobře. Práce: Na pracovišti očekávejte harmonickou náladu. Kolegové vás pochopí a budou ochotni pomoci. Nebojte se jim svěřit se svými pracovními starostmi a návrhy jim klidně dejte. Budete mít spoustu dní na to, abyste sesbírali veškeré pozitivní události a pak z toho profitovali. Mohou se objevit i nové plány, které s radostí rozjedete. Zdraví: Jen trochu se zuby to nebude ono. Návštěva zubního lékaře by byla tento měsíc vhodnou variantou. Pak dbejte na svůj pohybový aparát. Kosti, páteř, klouby. Bolest může způsobit nedostatek pohybu nebo dědičnost. U starších osob opatrně na artrózu a hlavně na nadměrné solení, což neprospívá ledvinám.

Pro muže

Láska: Dostane se vám impulzu k novému vývoji ve vztahu. Něco se začíná hýbat ve váš prospěch. Je čas vyřešit vleklé problémy v lásce. Upevníte si pozici a možná se stanete i otcem, ale tady pozor. Musíte si být vědomi, že to tak opravdu chcete. Muži Váhy, kteří ještě hledají tu pravou, mohou počítat s láskou, která začíná vzrušujícím polibkem a končí rozhodnutím být spolu na celý život. Práce: V práci nebudete sami na své úkoly. Společnými silami vše povede ke zdaru. Tak směle do toho, podpora je připravena. Některým z vás se dostane bonusových výhod v pracovní sféře a samozřejmě i odměna. Máte možnost požádat tento měsíc o zvýšení platu nebo usilovat o nové a lepší pracovní místo. Zdraví: Pokud se nebudete cítit dobře, navštivte lékaře. Toto je lepší, než čekání na to, až se věci nějak vyvinou. Čím víc aktivity vyvinete, tím víc bude vše na dobré cestě k uzdravení. Možná vás čeká menší říznutí.

 

ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu)

Pro ženy

Láska: Vášeň zamotá hlavu všem Štírkám, a to hvězdy nepřehánějí. Pokud jste na cestě v hledání pravého partnera, pak se rozhoří pochodeň lásky i vášně zároveň. V delším partnerství nastane bouřka a temperamentní slova se proženou vzduchem. Popravdě, dubnová vášeň rychle umí podpálit city, ale také se umí rychle uhasit. Každopádně se připravte na muže ve znamení ohně, což je Beran, Střelec nebo Lev. Práce: Počítejte s nefalšovaným konkurenčním bojem. Do práce se ale vrhnete se vší vervou a postavíte se všem výzvám a úkolům i navzdory nepřejícím a závistivým lidem. Čelit překážkám může být tento měsíc obtížné, ale časem se ukáže, že jste měli pravdu. Bojujte, stojí to za to. Zdraví: Ohledně zdraví jste chráněni vyššími silami. Pokud se potýkáte se zdravotními problémy, pak věřte v jejich zdárné vyléčení. Však jste vedeni. Pozor si ale hlavně dejte na vnitřní orgány. I žaludek se někdy bude houpat jako na vodě.

Pro muže

Láska: Očekávejte náhlou změnu. Půjde o změnu velmi prudkou, nečekanou, ale ku prospěchu vaší budoucnosti. Ve zdánlivě nefunkčním vztahu může dojít k rozchodu. Začnete stavět znova nové jistoty a lásku s jiným partnerem. Nemusí to být u všech Štírů stejné, ale změna v lásce nastane. Může jít o reorganizaci vztahu. Práce: V této oblasti očekávejte taktéž změnu. Půjde o náročný počátek, ale ten povede ke zdárným výsledkům a pracovnímu růstu. Máte před sebou slibně rozjetou kariéru. Možná dostanete možnost vzít nové zaměstnání.  Zdraví: Naskytne-li se zdravotní problém, pak je možné, že muži Štíři okusí novátorské léčebné postupy a pravděpodobně i testování nových léků. Kdo chcete sportovat po dlouhém nicnedělání, dávejte na sebe pozor. Musíte opatrně a pomalu, jinak hrozí menší úraz a léčby bude zapotřebí.

 

StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince)

Pro ženy

Láska: Tento měsíc si spíše dopřejte více času pro sebe a raději se vyhněte hádkám a nedorozuměním, která se mohou zcela jistě v této oblasti objevit. Zbytečně neztrácejte energii a nebojujte, protože by to nebylo nic platné. Pokud máte v úmyslu vztah zachránit, pak se opravdu věnujte sobě a své práci. V dubnu na lásku nepomýšlejte. Dokonce ani vy, kteří jste bez partnera. Vydržte! Práce: Máte velmi dobré období pro novou práci, pokud na to zrovna myslíte. Jinak se můžete dočkat dobrého platu, polepšíte si zejména v té hmotné oblasti. Peníze jsou spojeny se štěstím. Máte možnost vydělávat velmi hezké peníze. Studentkám slibuje duben příliv úspěchů. Zdraví: Tento měsíc to bude více o psychice. Mohou se u vás projevit pocity úzkosti a strachu, a to je alarm pro mladé ženy a dívky tohoto znamení. Ženy ve středním věku mohou trpět žaludečními a střevními problémy.

Pro muže

Láska: Na rozdíl od žen ve znamení Střelce se budete vy těšit úspěchům na poli lásky.  Tady očekávejte docela šťastné změny. Příjemná setkání, schůzky a nalezení nové lásky. Osud nyní pro vás bude hrát pestrými barvami života a vy se radujte. Vy, kteří jste v partnerství měli problémy, nastává období prohloubení vztahu. Práce: Můžete se spoléhat na dobré rady přátel. V této oblasti se můžete těšit na šťastné pracovní události. Díky vaší nápaditosti se dostanete pracovně výš. Každý mužský Střelec si rozhodně přijde na své. Buď vám někdo polichotí, pochválí vás, dostanete stipendium, nečekaně získáte motivaci nebo vás očekává v práci veselá oslava, společnost či setkání s příjemnými kolegy. Zdraví: Jen to zdraví si v dubnu musíte trochu pohlídat. Pozor tedy na onemocnění průdušek a plic. Nezanedbávejte své zdraví také v oblasti kůže a nosohltanu. Nemálo vás mohou potrápit alergické reakce.

 

KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Pro ženy

Láska: Pravděpodobně prožijete něco velmi hezkého. Jde vám do cesty nová láska, láska s ohněm v srdci a erotice. Je to velmi příjemná doba, na kterou budete s obdivem ještě dlouho vzpomínat. Nové zážitky, postoje a noví přátelé, mezi nimiž se objeví někdo, koho zaujmete. Vaši partneři, pokud jste vázané, se budou snažit vás obskakovat, jak nejlépe dovedou, ale vy se zaseknete a budete umět říci ne, protože na vás čeká jiný prožitek, chcete-li tuto šanci přijmout. Práce: V dubnu se vám bude velmi dařit. Posbíráte úspěchy z pracovních projektů. Možná budete vyslána někde na služební cestu a využijete nastavených výhod s cestou spojených. Očekávejte dobré pracovní spojení, které ponese zralé plody. Práce vás vnitřně obohacuje. Zdraví: Je potřeba provést duševní úklid a vypořádat se s minulostí, protože to je důležité pro budoucnost vašeho fyzického těla. Trochu budou stávkovat záda a celkově pohybový aparát. Uklidnit mysl je nyní velmi důležité. Je dobré navštívit terapeuta přes duši nebo se poradit s někým, komu důvěřujete a přijmout odbornou pomoc.

Pro muže

Láska: Ve vašich očích vznikne pravděpodobně vzdušný zámek. Nadchnete se pro druhou osobu tolik, že opominete důležité věci kolem vás. Je potřeba si v této oblasti stanovit reálné cíle a zeptat se sám sebe, zda je moudré jít do nového vztahu, když ten starý ještě funguje nebo zda jít vůbec tento měsíc do milostného vztahu. Osamoceni Kozorozi, opatrně s láskou. Ta přichází, avšak, je to ta pravá? Práce: Nyní vám dychtivé jednání a vysoké pracovní nasazení nepomůže. Spíše naopak. Pomalu plánujte, protože ještě není čas něco uspěchat. To by nedopadlo pozitivně. S trpělivostí dojdete k úspěchu. Vyčkejte na správnou akci a rozhodně se nevzdávejte, protože je dobré očekávat, plánovat, rozmýšlet a pak ukázat, co ve vás je a získat to, co jste chtěli, v co doufáte. Zdraví: Tak jako u žen i u vás pravděpodobně půjde o pohybový aparát. Záda si hlídejte, může dojít k ohnivým a bodavým bolestem. Popřípadě očekávejte rehabilitační léčení. Jako by tělo bylo bez kondice. Dlouhodobě se z toho budete muset dostávat.

 

VodnářVodnář (21. ledna – 20. února)

Pro ženy

Láska: V dubnu bude mít tendence snít o velké lásce nebo srdečném dobrodružství. Půjde o touhu, něžnost a blízkost, ale pozor. Tato láska je tak snivá, až neuskutečnitelná. V partnerství či v manželství může dojít k nedorozumění a malé přetvářce. Vztahy se mohou potýkat s nestálostí, náladovostí a chutí zažít něco krásného, ale je to ještě zastřeno. Nezadané Vodnářky, hvězdy žádají k utlumení citů. Ještě není ta vhodná doba setkat se s tím pravým. Práce: Při větším kolektivu si chraňte svou energii. Je zde vidět úbytek sil a na pracovišti se budete tento měsíc potýkat se spory ohledně pracovních povinností a s lidmi. Trochu dusná pracovní atmosféra přinese jistě změnu, která by měla znamenat přesun pracovníků, odchod nebo vekou ztrátu energie. Zdraví: Stále vracející se zdravotní potíže. Nejsou velké, ale časově to může pro vás být náročné. Můžete očekávat pomalé léčení konzervativními prostředky. Pokud to bude jen trochu možné, zařiďte si tento měsíc více různých preventivních prohlídek k lékařům.

Pro muže

Láska: Duben pro vás bude jisto jistě příjemnou dobou strávenou v kruhu rodiny. Naplánujte si výlety a delší trasy do přírody. Jaro volá po nových věcech. Vyjeďte si za nákupy a navštivte místa, ze kterých si přivezete obohacení a štěstí. Pro čerstvě zamilované půjde o období láskyplného sbližování třeba u večeře. Bavte se a pozvěte milou osobu na své oblíbené místo. Práce: Buďte mírně obezřetní na poli pracovním. Pikle se kují velmi dobře. Věnujte pozornost své intuici a nastavte si vnitřní radar na kolegy v práci. Budete nuceni být tento měsíc více závislými na pracovních aktivitách a možná i na vedení v práci. Očekávejte nějaký kurz nebo školení. Zdraví: Tady potřebujete spíše rozveselit, rozptýlit a najít si nějakou zábavu k povzbuzení nálady, která přispěje k léčivé energii. Potřebujete to jako sůl. Depresivní myšlenky a pocit strachu z nemoci není to pravé, čemu byste se měli věnovat. Když už vás stihne neduh, pak se ničeho nebojte a směle zajděte k lékaři, který vám neduh pomalinku bude léčit.

 

RabyRyby (21. února – 20. března)

Pro ženy

Láska: Pravděpodobně se musíte připravit na trpělivou zkoušku lásky. Tuto zkoušku ustojíte. Tento měsíc vás protějšek uzří jako sobě rovného partnera a také tak bude s vámi i jednat. Je to něco stálého, cenného a velmi pozitivního, neboť vám z této lásky tryská bohatství. Materiální prospěch a také prospěch na duši. Získáváte cennou zkušenost. Práce: Upevníte si pozici v práci. Potýkáte-li se s pracovními výkyvy, nastává změna a najdete v tomto zaměstnání své pevné místo, stálou pracovní dobu a také lépe ohodnocené postavení. Některé ženy – Rybičky se mohou těšit na novou práci, která je prospěšná, morální a pozitivní. Slibuje prosperitu do horizontální budoucnosti.  Zdraví: Tady pozor na určité nákazy. Mohou způsobit hnisavé abscesy a záněty. Nezanedbávejte lékařskou péči. Vleklý zánět vás může ohrozit hlavně u vnitřních orgánů spodního bříška. Chraňte si tedy pohlavní ústrojí, močové cesty a ledviny. Nesedávejte teď ještě na studených kamenech, újmu mohou utrpět vaše vaječníky.

Pro muže

Láska: Nyní bude zapotřebí síla rozumu. Rozum by u vás měl ovládnout city. Dojde k situaci, kdy se budete zabývat praktickým a možná i bolestivým rozebráním problému ve vztahu. Hvězdy upozorňují na dominantního partnera plného výkyvů a nálad. Každopádně toto ukazuje na muže, a tímto partnerem jste vy. Vladař v lásce tento měsíc. Práce: Možná na vás čekají vysněné a nadějné vyhlídky na pozitivní pracovní události. Ale musíte se dobře rozhodnout. Nebude to zadarmo. Očekávejte pěkné a upřímné vztahy na pracovišti a nějakou příjemnou dohodu. Některé Ryby by rády práci změnily. Muži, dejte se do toho, nové vody vás uvítají s otevřenou náručí. Zdraví: Tento měsíc máte nastavenou návštěvu k lékaři, který by vám mohl pomoci od bolístek. Zejména voda je nyní to, co potřebujete na unavené klouby a páteř. Do auta si dejte podpůrné zdravotní prostředky na záda a hlavně se hýbejte.

 

Jiřina Irissa

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>