ASTROLOGIE LÁSKY – BÝK

Sociální sítě

Býk

ASTROLOGIE LÁSKY 

Býk

„Při světle svíček oči jejich září, ona i on s úsměvy na ruměných tvářích. Srdcem i duší konají, mají smysl pro lásku, že výšiny smyslnosti je volají, jsou jako z malovaného obrázku.“

Býk ve vztahu k…

…Beranovi 

Býkova pozornost k Beranovi není zvlášť oslňující. On totiž může ten Beran jako muž působit na ženu tak trochu nafoukaně a extravagantně. A naopak žena v Beranu připadá Býkovi chladná a nepřístupná, ačkoliv ráda koketuje. Pokud se ovšem zaujmou na první pohled, je vášeň mezi nimi znát. Ta ale po různých strkanicích opadá a zůstane každý ve své zóně bytí.

…Býkovi 

Když se setkají někde ve společnosti, v divadle, na koncertě nebo v kolektivu přátel a začnou si spolu povídat, mají určitou šanci si najít k sobě cestu. Většinou se umí domluvit i na společné hudbě, dávají přednost společnému drinku, společnému jídlu a dokonce jim to vyhovuje i v ložnici. Ale čím více času spolu tráví, tím více se jejich názory rozcházejí.

…Blíženci 

Větrný vír umí usadit setrvačného Býka tam, kam patří. Okouzlený Býk se stane na čas parťákem dualistického a proměnlivého Blížence. Oba budou poznávat reakce toho druhého. Láska mezi nimi trvá tak dlouho, dokud Býk neprokoukne partnerovu nestálost a náladovost. Posléze se do vztahu vkrádá nervozita a nespokojenost. Dlouhodobě se tento vztah nedoporučuje.

…Raku 

Pokud se setkají, bude se zdát, že společně toho mají málo, ale něco je jinak. Rak je citlivý a romantický, proto dokáže Býka časem přitahovat. A Býk potřebuje mít vedle sebe duši citlivou a vnímavou. Časem oba zjistí, že se k sobě přitahují svou smyslností, i když pro Raka není snadné se vyrovnat s velkou energií Býka. Dlouhodobý vztah je ovšem rizikem. Rak je udusán ostrými rysy Býka.

…Lvu 

Lev jde s grácií a hrdostí kolem lidí. A pokud se objeví v tom davu někdo zrozen ve znamení Býka, pak ten dotyčný Lva zaregistruje do své paměti. Ale teď je otázka, jakým způsobem se umí Lev do paměti Býka zapsat. Krátký románek se dá axeptovat. Delší vztah ubírá na intenzitě vzájemného vzrušení. Pokud chtějí zůstat spolu, pak musí projít trpělivostí a tolerancí.

…Panně 

Obě dvě znamení jsou zemská. Proto se také přitahují. Jejich vztah prochází vzestupnými fázemi. Nejdříve se spolu sejdou mezi lidmi, jdou prostě do společnosti. Pak se jejich vzájemné sympatie pilují do takové míry, až se Býk odhodlá o Pannu vážně zajímat. Žena – Býk zapojí šarm na plné obrátky a muž – Býk nabídne ostýchavé Panně první krok směrem do ložnice.

…Váhám 

Váhy se zmítají v touze ve vztahu žít harmonicky. Vyrovnaná a nekonfliktní vazba partnera je pro ně výhrou. Býk je ten, který se přiblíží k Váhám. A je to právě on, kdo dokáže probudit smyslnost a pevnost v partnerství. Býk v tomto partnerovi může nalézt pěkný milostný vztah a dlouhodobější partnerství. Nicméně, je to také on, kdo musí krotit své impulzivní chování.

… Štírovi 

Mezi nimi probíjí nadsmyslová elektřina. Fyzicky jsou k sobě přitahování tak silně, až se časem oba vybijí. Štír je tak trochu náročný milenec, a proto potřebuje k sobě vášnivého partnera. Tím je Býk. Časem nastávají zmatky a Býk neví, co si má o tom myslet. Povahové rozdíly tam určitě jsou a nedoporučuje se manželský vztah.

 …Střelci 

Býčci, potřebujete určitý návod, jak na nevyzpytatelného a zbrkle střílejícího Střelce. Býk má svou tajnou zbraň proti tomuto znamení. Smysl pro humor. Ten dokáže odzbrojit kdejakého člověka. A Střelec by rád vtáhl uzemněného Býka do dobrodružných akcí. Chce s ním zachraňovat svět, cestovat a různě filozofovat. Ale během několika měsíců přijde studená sprcha a vztah se rozpadá.

…Kozorohovi 

Obě tato znamení vládnou přitažlivou energií takřka stejným podílem. Každý z nich má něco, co dokáže toho druhého naplnit. Spolu by mohli utvořit dlouhodobější vztah. Ale Býk je rád, když mu Kozoroh o svých přáních říká. To se ovšem po delší době neděje. Hádky a nesváry si Kozoroh bere hodně k srdci, proto do konce života nemusí křivdu ze strany Býka rozdýchat. I po letech si lze tento vztah představit.  Nicméně, je tu možný každodenní boj.

…Vodnáři 

Harmonie a tolerance se mezi nimi projeví v průběhu času. Ovšem na stejnou délku nejsou zrovna moc naladěni, a to v rovině přitažlivosti. Vodnář jde duchovnějším směrem a s Býkem cloumá vášeň. Je to jako duch proti tělu. Ale jeden létá skoro v oblacích a druhý myslí na tělesnou stránku. Jejich stezka životem je tudíž spletitá, ale pokud vznikne mix již zmíněné harmonie a tolerance, mohlo by to i vyjít.

…Rybě 

Aby Ryba Býkovi neodplula z jeho soukromé řeky, musí Býk zaujmout svou šikovností a umem. Partner v Rybách působí na Býka přitažlivě, ale taková divoká vášeň to zase nebude. Po čase nastává stereotyp a vodní brána nabízí Rybě svobodu. Kratší milostný románek je pro ně více užitečnější a vášnivější než dlouhodobý vztah.

Jiřina Irissa

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>