Astrotarotový horoskop na květen 2018

Sociální sítě

partner duše horoskopTento měsíc vládne Býk

Žena Býk – má smysl žít smyslně

Žena tato je zrozena pod vládou andělské pomoci. Když ji někdo požádá, je ochotna vždy a všude udělat vše pro dobro druhého. Má správný temperament a u mužů si získává kredity v podobě ženskosti, jemnosti, srdečnosti i smyslnosti. Býk – žena má ráda společnost a chodí oděna v barvách tlumených tónů.

Muž Býk – divoce přirozený samec

Stojí na rohu ulice v elegantním oblečení a s vášnivou smyslností je zabrán do rozhovoru s atraktivní plavovláskou či hnědovláskou. Má rád stylové večeře s velmi dobrým jídlem a kvalitním vínem. Ani sám si není vědom, do jaké míry tento muž přitahuje pohledy různých žen. Jedno si ženy zapamatujte. Muž v Býku se nesmí dráždit vyhružkami a nadávkami. Pro něj to není přirozené.

 

BeranBeran (21. března – 20. dubna)

Pro ženy

Láska: V oblasti citů se nečekaně změní vaše pozice. Tady zasáhnou události, které vám začnou měnit život a nastane i svým způsobem osvobození od starých svazků. Nečekaně můžete odejít od rodičů z rodného domu a stavět nový život se svým partnerem nebo se objeví nová láska. V dlouholetém vztahu dojde k revizní situaci. Váš vztah projde revitalizací.

Práce: Nové pracovní začátky na vás nenechají dlouho čekat. Setkáte se s příjemnými kolegy a vaše práce se stane harmonickou složkou v životě. Některé ženy tohoto znamení se budou těšit vzácným radostem a najdou své pravé poslání ve svém zaměstnání. Je zde oblast zdárných zkoušek, zejména u studentů. Na nezaměstnané Beránky čeká práce s dětmi, ve zdravotnictví nebo budete v kontaktu s vodou. Zdraví: Květen je pro vás příjemným znamením, že se vrací síla. Jen si dávejte pozor na své ruce a nohy. Mohou být více zatěžovány. Od ramenou po články prstů se může u žen objevit bolest kloubů a svaly na nohou si zaslouží také péči. Tento měsíc nasajte květnou atmosféru plnou energie, protože ji budete potřebovat do dalších měsíců.

Pro muže

Láska: Ať už pojedete kamkoliv, všude vám zkříží cestu příjemná žena. Budete se těšit radostem z oslav, setkávání a schůzek s milými osobami. Pokud jste zadaní, pak očekávejte náruč partnera s omamnou vůní překvapujících událostí. Radujte se spolu a dovádějte. Je tady i možnost velkých událostí, jako jsou svatba nebo křtiny. Práce: V pracovní sféře se budete rozhodovat, protože vám někdo z výše postavených kolegů nabídne možnosti. Změnu je dobré učinit, jelikož půjde o velmi dobré vyhlídky jak finanční, tak i pracovně zajímavé. Na některé Berany – muže čeká v okolí zaměstnání nebo přímo v práci milostná událost. Zdraví: Řešit v květnu můžete záda nebo celý pohybový aparát. Potýkat se také budete s namoženými svaly vyplývající z různých energicky sportovně vypjatých akcí. Je potřeba navštívit maséra nebo skočit rovnou do bazénu. Také se zde objevuje mírná teplota a úžeh ze sluníčka.

 

BýkBýk (21. dubna – 21. května)

Pro ženy

Láska: Velmi se budete radovat z překrásné chvíle. Pokud jste čerstvě zamilované, na tyto nádherné události lze vzpomínat dlouho. Pokud již žijete s partnerem, pak s ním prožijete nezapomenutelné štěstí. Plánujte dovolenou, očekávejte romantické večery a překvapení. Užívejte si to, protože toto je radost a vysněné přání, které může trvat krátce. Práce: Pravděpodobně stále hledáte smysl, který vám nějak uniká. Ptáte se sami sebe, zda toto zaměstnání je pro mě vhodné, jestli se nedívat jiným směrem, nebo čekáte vzpruhu. Ta čerstvost v práci v květnu chybí. Pokud do konce května nenaleznete spokojenost, pak je opravdu vhodné se obrátit na jiné zaměstnání. Zdraví: Čistý vzduch na horách vám udělá dobře. Mnoho Býků – žen trpí alergickými reakcemi. Budete to v květnu řešit, proto se připravte už na pylovou sezónu. Pozor si ale především dejte na kolena a střeva. Kolenní klouby budou namáhány a střevní potíže mohou způsobit nepříjemnosti.

Pro muže

Láska: Proč se někteří Býci tak brání lásce? Nepoddávejte se tolik pocitu zranění. Několikrát jste se ke kráse citu otočili zády a ono to není vůči tomu druhému férové. Ať vám láska neuteče, protože se už nemusí objevit stejná žena, která o vás stála a snad i hodně milovala. S druhou můžete narazit na tvrdou zeď a je po citech. Zadaní býci, volte opatrná slova vůči své partnerce. Budou probíhat mezi vámi prudké diskuze. Práce: Máte velmi perspektivní období v pracovní sféře. Také vám bude přát štěstí. Osud je vám nakloněn. Přihlédněte k tomu a konejte, co máte v úmyslu. Proveďte změny v práci a vytvářejte projekty. Jak se říká, máte zelenou. I nezaměstnaným se bude dařit. Naleznou fajn práci. Studenti, studujte a nebojte se zkouškového období. Máte téměř vyhráno.  Zdraví: Vaše zdravotní stránka je závislá na výdeji a příjmu energie. Nic není zadarmo. I tady platí tato věta. V květnu vynaložíte nějaké úsilí na to, abyste se cítili dobře. Nemálo finančních prostředků půjde na zdravotní účely. Ale ve váš prospěch. Zajít si do sauny, na kvalitní masáž nebo si koupit účinný opalovací krém jsou faktory, které se blahodárně podepíší na vás samotných.

BlíženciBlíženci (22. května – 21. června)

Pro ženy

Láska: Někde ve vašem okolí se bude projevovat muž. Je to příjemný člověk, který je ve znamení Ryb, Raka, Štíra nebo má ochranitelské pudy a smýšlí harmonicky. Má určitý nadhled, ale není průhledný. Pokud jste sama a nemáte zrovna vážný vztah, přijměte jeho lásku a podpořte krásný vztah, který má šanci rozkvést.  Všechny ženy v Blížencích pocítí jakési neurvalé touhy a sentimentální blouznění může vést k velmi intenzivním prožitkům v lásce. Práce: Květen je ve znaku pučících květů. Toto hvězdy a tarotové karty přenesly i do pracovní sféry. Očekávejte tedy nové trendy, vhledy a změny v zaměstnání. Pozor, aby vás nepohltilo kvantum informací, které odebírá energii. Taktéž se budete muset rozhodnout, jak a co dál. Naskytne se před vámi nabídka, která je lákavá. Muži však v pracovním okolí budou hrát prim. Zdraví: Tento měsíc budete řešit krk, mandle, hlas, oči a krční páteř. Je možné, že vás čeká zdravotní prohlídka u lékaře. Vysoce postavený muž v lékařském prostředí se vám stane oporou a pomůže v jistých záležitostech. Vůbec se nemusíte obávat. Vše by mělo proběhnout v klidu a s rozumem.

Pro muže

Láska: Pro nezadané Blížence je květen krásným měsícem, ale vy si ho kazíte imaginárním mrakem uraženosti a nenálady, která vás obklopuje. Zanechejte pesimistických vizí a depresivní nálady. Dívejte se na svět vesele. Partner je k vám naladěn pozitivně, ale vy máte pocit, že to tak není. Nelpěte na negativních věcech a přijímejte pozitivní vibrace svého protějšku.  Práce: V práci se asi moc neohřejete. Budete stále někde v pohybu, ale nebojte se, opět si sednete na pevné pozici. Někteří Blíženci budou vyslání na cesty. Takže květen může být pro vás o služebních cestách. Na obzoru je nová pracovní změna. Ač to tak nevypadá, budete pak spokojeni. V kolektivu se mohou objevit nějaké konfliktní prvky, a proto buďte tak trochu ostražití. Zdraví: Pravděpodobně přijde nějaké omezení v podobě nemoci. Může to být lehké nachlazení nebo zdravotní problém, který si přivodíte sami. Tak hlavně pozor, aby vás to na pár dní nevykolejilo z běžného života. Opatrně s akrobatickými kousky a na trampolíně. Sice jde o zábavu, ale mohla by se vám zatočit nečekaně hlava.

 

RakRak (22. června – 22. červenec)

Pro ženy

Láska: Očekávejte čerstvé zprávy od svého milého. Ženy v Raku, které jsou již déle se současným partnerem, by mohli pocítit jisté uvolnění, ale je to velmi křehké uvolnění, kdykoliv může dojít opět ke konfliktu. Je tu ovšem dobrá zpráva právě ze strany mladé lásky. Mladé proto, že bude nová. Nicméně, opatrně, protože nic netrvá věčně. Je třeba si užít hezkých chvilek. Na tuto lásku se dívejte jako na nafouklou mýdlovou bublinu. Je fantastická, ale dříve či později praskne a už tu není. Práce: V práci se budete muset s něčím popasovat. Nastane situace, kdy se smíříte s určitými povinnostmi, které se valí na vaši hlavu. Tady se trochu mějte v práci na pozoru před falešnou osobou. Někdo vám může i lhát. Nenechte si vzít svá privilegia. Je třeba bojovat proti nespravedlnosti. Některé ženy v Raku se na něčem dohodnou, ale je zde cítit určitá obava, zda to zvládnou. Zdraví: Ohlídejte si spánek. Pro vás je důležitý noční klid, jinak vaše psychika může být narušena. Rak je citlivé znamení a hodně vnímá vlivy své i okolní, proto je potřeba se pořádně vyspat na další den, protože ty dny mohou být docela divoké. Možná vás přepadne nespavost kvůli nějakému trápení. Tady je dobrá rada pro vás. Dejte si pod polštář vzácný kámen, který byste si měli pořídit právě pro noční nespavost a jisté obavy. Měsíční kámen nebo opalit. Tyto dva léčivé kameny vám zajistí noční klid a rozvážnou mysl.

Pro muže

Láska: Tento měsíc se budete cítit tak tajemně a zvláštně. Ve vašem životě se objeví tajemství v podobě ženy, která ovládne vaše smysly. Je to žena duchovně založená a velmi příjemná. Může jít o lásku platonickou. Najdete spřízněnou duši, která vám pomůže. Je to takové intimní spojení dvou duší. Již ve vztahu se svou partnerkou se v erotice naladíte na jemné vlny. V květnu u vás zavládne velká intuice, podle které byste se měli řídit. Po celý tento měsíc. Práce: Rozhodně jsou zde harmonické vztahy. Někdo vám nabídne přijatelné místo, pokud hledáte nové zaměstnání. Hlavně studenti z řad znamení Raka přijmou pěknou nabídku – brigádu, kde ani tak nepůjde o peníze, jako o nasbírání zkušeností s milými lidmi, kteří pomohou do pracovní budoucnosti. Zdraví: Některé Raky očekává preventivní prohlídka. Tam bude vše v pořádku. Jen si dávejte pozor na všechny klouby v těle. Možná počínající artróza nebo revma. Je dobré pít čistou vodu bez cukrů a bublinek. Zkuste mírně držet dietu a věnovat se vodním radovánkám.

 

LevLev (23. července – 22. Srpna)

Pro ženy

Láska: Lvice, tento měsíc bude pro vás rodina ve znamení přátelství, stability a pevnosti. Očekávejte výlet právě se členy rodiny. Děti se vás budou držet a dokonce jim uděláte velikou radost návštěvou zvířátek. Celkově se těšte na uklidnění ve vztazích. Ty Lvice, které jsou svobodné, mají příležitost plánovat do blízké budoucnosti svatbu nebo společný život s mužem svých snů. Ostatní Lvice zakusí úspěch u partnera a pocítí důvěru. Práce: Před sebou máte měsíc, ve kterém dosáhnete pevnější pozice v práci. Je velká pravděpodobnost, že ve své profesi najdete radost a tvůrčí energii. Očekávejte šanci, která se nesmí zanedbat. Hlavně půjde o velmi dobré období pro veškerý pohyb financí. Investujte a plánujte. Zdraví: Objeví se potíže s koleny. Měli byste milé Lvice zabrzdit divoké aktivity. Dále se u vás mohou projevit bolesti zubů a čelisti. Celkově si pohlídejte kosti a pohybový aparát. Porozhlédněte se po alternativní léčbě. Bude to totiž přijatelný přístup ke zdraví.

Pro muže

Láska: Muži, v jaké fázi se nyní nachází váš vztah? Otázka pro Lvy na tento měsíc. Projdete jakýmisi obavami, které brání změnám. Nepohnete se z místa a tento měsíc budete volit pro svůj klid ustrnutí. Svobodní muži se nechtějí vázat, protože mají strach z toho, že budou dříve či později opuštěni. Pokud žijete se svým partnerem, pak z něj vycítíte, že on je při vás jako ve vězení. Toto se bude s přibývajícími dny stupňovat a nakonec se dostanete do fáze těsně před bouří. Práce: Zariskujete! Změna, která přichází uvnitř zaměstnání, nebo přijmete novou práci. Povede vás k růstu. Je to něco nového, něco, co je na počátku vaší existence.  Trochu se popasete s náročným startem, ale bude to stát za to! Kolegové vás začnou respektovat a pročistí to mnohé vztahy na pracovišti. Jednání na úředních místech je velmi pravděpodobné, ale je to ve váš prospěch. Kdo totiž neriskuje, nic nezíská! Zdraví: Tentokrát si dávejte pozor na nosohltan. Ti z vás, kdo trpí alergiemi, mohou mít větší problémy. Rýma, kašel a dráždění v krku. To vás potrápí. Je dobré se již v květnu vydat k mořským břehům. Potřebujete vlhkost a mořskou sůl, která vám propláchne nosní dutiny. Pořiďte si také repelent proti komárům a klíšťákům. Jste více ohroženi, než ostatní lidé v jiném znamení zvěrokruhu.

PannaPanna (23. srpna – 22. září)

Pro ženy

Láska: Ve vztahu s partnerem budete mít pevnější ruku vy. Váš názor si obhájíte a uskutečníte to, co jste tento měsíc měla v plánu. Panny všeobecně ukážou mužům trochu chladnější tvář a přísnou povahu, jenomže to bude jen na oko. Tento měsíc si uhlídejte svou komunikaci vůči partnerovi. Hrozí nedorozumění a prostořekost. Práce: Oživení v práci vám vlije do žil novou energii. Je možné, že odcestujete a dovezete si zajímavé poznatky. Naskytne se šance najít novou práci, kterou vezmete bez dlouhého uvážení. Štěstí vám přeje, tak se nebojte odstartovat novou pracovní příležitost. I když se do určitých záležitostí přimotá chaotická situace, vše by mělo klapnout. Potkáte se s novými lidmi a finančně vás čeká zajímavé ocenění. Zdraví: Pokud se dlouhodobě zaměříte na své stravovací návyky a životní styl, své zdraví byste si měli udržet v rovnováze ještě pěknou řádku dní. Do jídelníčku zařaďte více ovoce a zeleniny. Dobré jsou pro vás i ovocné šťávy. Zdraví si udržíte i čistým vzduchem. Proto neváhejte a jeďte daleko od přeplněné civilizace.

Pro muže

Láska: Tento měsíc se setkáte se ženou, která o vás hodlá pečovat. Zapůsobíte-li na ni, pak se dočkáte z její strany láskyplné náruče. Pro nezadané či svobodné je to rovnocenná partnerka. Touha po věrnosti a hezkém vztahu je na dosah. Oba si budete oporou a není důvod k žádným pochybám. Některým mužům v Panně se bude chtít uzavřít pevný partnerský vztah a založit si rodinu. A proč by ne? Vždyť máte příznivý měsíc. Práce: Všechno by nyní mělo být v rovnováze. Měli byste oželet menší bonusy či odměny za úsilí vynaložené ve prospěch dosažení většího cíle. Pokud budete o sebe duchovně pečovat, dočkáte se trvalého a efektivního pokroku v práci a ve financích celkově. Zdraví: Je dobré si začít již teď plánovat finanční výdaje vynaložené na vaše zdraví. Při větším zdravotním omezení si pak můžete dovolit určitý komfort, ve kterém nesmí chybět dlouhodobý odpočinek, kvalitní jídlo a vydatná dávka čerstvého vzduchu.

 

VáhyVáhy (23. září – 23. října)

Pro ženy

Láska: Dívejte se na svůj vztah trochu pozitivněji. Nebude to totiž jednoduchý měsíc pro vztahové záležitosti. Pokuste se o starostech v partnerství s někým promluvit, protože toho bude na vás docela dost. Když budete vstřícnější a ochotni vztah posunout dál, bude to docela osvobozující. Rozhodně svobodné Váhy, nečiňte žádná unáhlená rozhodnutí. Na sílu nelze nic řešit. Vyčkejte na správnou dobu, kterou květen ještě není.

Práce: V práci budete mít prostor pro strategická jednání, diplomacii a plány. Dostanete úkol, kterým se tento měsíc bezpochyby zaměstnáte. Pozor si dávejte na mladšího kolegu, který s vámi může jednat chladně a tak trochu vám může plány narušit svým chováním. Úřady pro nezaměstnané budou tlačit na pilu a studentům ve znamení Vah se bude o zkouškách a studií zdát i ve snu. Je to pro vás měsíc myšlení a konání. Zdraví: Pokud se chcete stát maminkou, máte možnost otěhotnět. V tomto směru vás čeká plodný květen. Vaše energie docela hoří a partner to pocítí. Nicméně, hořet můžete i uvnitř, tudíž pozor na různé záněty, které se mohou projevit i vysokou teplotou. Také si ošetřujte kůži před sluníčkem, které vás může popálit. Pozor také v přírodě na extrémní sporty, hrozí úrazy.

Pro muže

Láska: Pokud jste s partnerkou ve sporu, doufejte v uklidnění a šťastnou událost, která veškeré vaše spory ukončí. Pocítí to i okolí. Hledáte-li partnerku, očekávejte ji. Budete nadšeni a tento měsíc šťastni. Nějakou dobu se ponesete jako vítěz a veřejně se svou milovanou a vztyčenou hlavou se mezi lidmi pyšně budete ukazovat. Práce: V práci se asi nepohnete z místa. Nastane dusivá atmosféra. Spokojenost se začne vytrácet, protože se namanou překážky. Ty se však dají odbourat, pokud vše negativní začnete akceptovat a nevyhýbat se zodpovědnosti. Může nastat i situace, že se spravedlivě zasadíte o nějakou věc, ale nedostane se vám zasloužené odezvy a vy se zaseknete. To je právě chyba. Nevzdávejte to a vezměte to za správný konec. Zdraví: Pravděpodobně se začnete cítit jako byste nebyli ve své kůži, ale nějak jinak. To na vás může přijít nervozita nasbíraná během pracovních událostí, které omezují. Stresy a obavy se podepíší na vašem žaludku. Poruchy trávení a problémy s částí trávicí trubice jsou také alarmující. Tak opatrně.

 

ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu)

Pro ženy

Láska: Šance na lásku máte milé Štírky tento měsíc veliké. Přichází impulz, který vás nenechá chladným. Ve vztazích se bude hojně řešit a k tomu všemu se to vyřeší ještě v květnu. Pak si vydechnete a začnete konečně kvést. Na obzoru je nová láska, pokud jste sami a vypadá velmi slibná. Možná to bude neobvyklé, ale pro vás je to impulz nebo životabudič.  Práce: Květen má pro vás příjemnou dohodu ohledně práce. Naskytne se velmi dobrá pracovní nabídka nebo úspěšná spolupráce. Očekávejte v tomto ohledu plodné období, které pozvedne obchodní aktivity nebo podnikání. Potěší vás celý měsíc a naleznete podobně smýšlející kolegy. Práce půjde od ruky a naplní vás harmonií a spokojeností. Zdraví: Duch se dostane do rovnováhy tak, jako vaše tělo. Obklopte se žlutavými a zlatavými odstíny. Mohou to být i léčivé kameny jako například jantar, žlutý jaspis, žlutý kalcit nebo citrín. Zejména jantar na vás bude působit jako sladký med životodárné energie. Pozor však na žlučník a močový měchýř. Tento měsíc se potkáte s jejich citlivostí, a právě tyto kameny mohou pomoci přikládáním na takto postižená místa.

Pro muže

Láska: V lásce se objeví velká změna. Ukončíte velmi nepříjemné události. Mohou to být hádky, nedokončené věci v partnerství. Takové, které vám znepříjemňovaly život. Rozhodně se nepouštějte do nových vztahů. Musíte se nejprve vzpamatovat a pak si udělat plány. Trápení by mělo odeznít, i když to není příjemný proces. Veškeré citové výlevy teď ponechte stranou a přemýšlejte, jak ven z bolestivého kruhu. Práce: Tady očekávejte změnu, která se opět změní v další změnu a pořád dokola. Berte to hravě a vždy změny vítejte s nadšením. S každou z nich si pohrajte a čekejte, že vám něco vždy nová změna přinese. Najdete v sobě tvořivého ducha, nové podněty a radost z práce. Poznáte nové lidi, spolupracovníky, kolegy.   Zdraví: Vše se začne měnit k lepšímu. Květen je pozitivní, co se týče zdraví. Na pozoru by se však měli mít ti muži ve znamení Štíra, kteří konzumovali příliš mnoho alkoholu, kouřili nebo silně opotřebovávali tělo. Ale prospět by vám mohla tento měsíc spirituální léčba. Možná budete voláni k zodpovědnosti a začnete měnit své životní návyky a odbouráte zlozvyky.

 

StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince)

Pro ženy

Láska: Ohnivé znamení je ve znaku Střelkyň. V květnu vás potká role ženy, která bude očekávat nějaký posun ve vztahu, ale nic se téměř nestane. I když, stane se to, že zneklidníte. Tomu se říká intuice. Proto dejte na svou intuici, protože, i když se nic zvláštního dít nebude, tak věřte, že partner, milenec nebo manžel na vás něco hraje. Je to hra s velkým ostřím. Pozor si tedy dejte na podvodné jednání a manipulaci s vašimi city. Vydržte tento nápor. Práce: V pracovní sféře se vám dostane nového úkolu. S oblibou ho přijmete a něco vám to i vynese. Mohou vás nahlodat malé obavy, zda toto „něco nového“ zvládnete, ale zajímavá nabídka předčí neopodstatněné strachy. Půjde o mimořádnou změnu nebo nový úkol, zaměstnání, bonus. Máte dobré vyhlídky na kariérní postup. I studenti si přijdou na své. Zdraví: Vesmírná síla v tomto ohledu pracuje za vás. Udržuje vaše zdraví v určité rovnováze. Jen trochu pomozte svému tělu najít nový směr. To znamená, že fyzická stránka Střelkyň potřebuje alternativní přístup ke svému zdraví. Přírodní cestou se dá vylepšit spousta neduhů.

Pro muže

Láska: Tento měsíc se setkáte s jistotou a dokonalou ženou. Nezadaní Střelci se setkají s pevnou láskou. Ukotvení vztahu je v květnu nejsilnější. Vztahy, které máte ještě jen tak by se měly formovat do pevné pozice a dojít svého naplnění. Hloubka citů bude veliká. Mnohým Střelcům přichází velmi dobrá zpráva od ženy. Že by miminko bylo na cestě? Práce: Jaké vy máte štěstí. Před vámi se objeví smysluplná práce. Budete mít radost ze svého zaměstnání. Mnoho Střelců se odhodlá k podnikání a najde svůj zdravý pracovní směr. Každopádně vás práce bude bavit, naplňovat a dávat jistoty. Jde o práci, která něco dá i lidem kolem. Studenti, kteří váhají, zda jít tam, kam je to nevysvětlitelným způsobem vede, pak to učiňte.  Zdraví: Zkrotíte jakousi nemoc nebo fyzickou bolest. Podaří se vám rozkvést ve váš prospěch. Neměli byste ale zmeškat preventivní kontrolu u lékaře. Je to docela důležité. Starší muži mohou očekávat lázeňský pobyt nebo pobyt někde v rehabilitačním centru.

 

KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Pro ženy

Láska: S láskou to bude trochu ledové. Některé vztahy potká spíše přemýšlení o tom, zda to má vůbec budoucnost. Nemá. Mnoho žen tohoto znamení by se trápilo s partnerem, který je nenaplňuje. Květen není pro vás plodné období. Vyvíjet nefunkční vztah nebo se snažit něco slepit, není tou správnou myšlenkou. Práce: Co se v partnerském vztahu nevyvede, to v pracovní oblasti půjde jako na drátkách. Chytne vás tady taková energie, až se vám z toho hlava zatočí. Jde samozřejmě o úspěšná zařizování, finanční vzpruhu a dobré vztahy na pracovišti. Možná vás čeká nějaký kurz nebo školení. Je to ku prospěchu, tak neváhejte brát, co vám pracovní příležitost nabízí Zdraví: Pohlídejte si celou páteř. Je tady vidět návštěva bazénu nebo rehabilitace spojená s masáží. Ohlídejte si svůj krevní tlak, který může kolísat. Příčina je ve vyšším cukru nebo spojená s cévami. Mnoho nesolte a pijte nějakou dobu pouze vodu, která je prospěšná pro ledviny.

Pro muže

Láska: V květnu vás omámí city, ze kterých se stanou bludy. Potkáte osobu, jež vám může toto způsobit. Láska bude tak snivá, až neskutečná. Touha po ní je tak velká, že dojde k blouznění. Silná přitažlivost k cizí ženě se vám vymkne z rukou. Jste-li ve vztahu s partnerem, tak se setkáte s jeho náladovostí, žárlivostí a nestálostí.  Práce: Na poli pracovním se dočkáte významných zpráv. Očekávejte profesní růst, velmi dobrá hodnocení a zdařilé podniky. Je čas dokončit pracovní projekty a začít plánovat nové. Ať už to bude cokoliv, bude to stát za to. Kozorozi, kteří čekají novou práci, se setkají s příjemným překvapením. Zdraví: Psychika u vás Kozorohů se nyní musí dát dohromady. Vzhledem k tomu, že vás čeká v citových záležitostech poblouznění a jakási pomatenost mysli, je vhodné, abyste se vzpamatovávali. Může se objevit z minulosti někdo, kdo vám kdysi způsobil bolavou ránu v lásce, a setkáte se tváří v tvář s minulostí. Toto je pro vás zkouška ducha prostřednictvím konfrontace. Je čas uzdravit duši.

 

VodnářVodnář (21. ledna – 20. února)

Pro ženy

Láska: V oblasti lásky se setkáte se zásadním krokem. Vzniká totiž trvalý vztah. Máte velmi příhodné období pro utvoření pevného svazku či povýšení vztahu. Plánujte a jednejte. Jde o reálné štěstí přijmout kvalitní životní svazek. Starším ženám se nabízí radostné zprávy v rodinném kruhu. Na cestě může být miminko, svatba nebo nádherná cesta. Práce: Tady se připravte na neklid a nestálou situaci. Dozvíte se o změnách, které povedou k otrávené pracovní atmosféře. Jestliže nejste spokojené se svým pracovním místem, pak je čas odejít a hledat to, co vás naplňuje. Neváhejte, pokud jste již připravená dosavadní práci opustit. Zdraví: Bolest šíje a nohou mohou vést tento měsíc k neschopnosti provést změny. Může to souviset s pracovními záležitostmi, které vás již dlouho trápí a způsobují zdravotní potíže v oblasti zad. Něco pro své zdraví udělejte. Buď si vezměte v květnových měsících delší dovolenou, nebo prostě změňte své zaměstnání. Také vás mohou rozbolet zuby, proto se nechejte co nejdříve ošetřit zubním lékařem.

Pro muže

Láska: Pokud jste s partnerkou měli neshody a nepokoje, situace se uklidní a nastane měsíc smíření. Je čas přátelských setkání, návštěv a láskyplných schůzek. Vodnáři z řad mužů, kterým se ještě nepoštěstilo najít ženu, se kterou by mohli utvořit společný život, mají velkou šanci takovou tento měsíc potkat, poznat, seznámit se s ní. Bude to mít romantický průběh, od první pusy přes krásné rande po společný život ve dvou. Práce: V této sféře to máte stejné jako ženy Vodnářky. Pracovní nespokojenost a neklid. Tento měsíc to musíte vydržet. Je možné, že se nezdaří projekt, plán nebo něco pokazíte. Tady se nedá dělat nic jiného, než vyčkat, až se vše uklidní a pak můžete řešit. Nejprve ale budete nalézat zdroj energie, protože se předtím vyčerpáte. Po nasbírání čerstvých sil to zkuste znovu a dobře. Zdraví: Květen se vám bude zdát takový nejasný. Něco sem tam zabolí, nálada občas klesne na bod mrazu a dočkáte se i jakýchsi pochybných příležitostí, ze kterých si nebudete moci ani vybrat, protože nevíte, co. Týká se to nabídek k léčebným procedurám, zdravotních cest, výběrů lékařských zařízení a jejich odborníků. Červen by pro vás měl být už pozitivnější.

 

RabyRyby (21. února – 20. března)

Pro ženy

Láska: Milé ženy Rybičky, máte se na co těšit. Muži vás obšťastní příjemnou náladou. Dostane se vám obohacení. Květen je měsícem něžností, prvních lásek a příjemných setkání. Ale něco přece jen stinného se vkrade do vaší duše. Potřebujete jiskru, novou vzpruhu a občas si vyjít do společnosti. To se vám v květnu naskytne. Stinné je to v tom, že spousta Rybiček upoutaných partnerem bude chtít okusit pokušení v cizích vodách. Práce: Vplujete do velmi příjemných pracovních vod. Je čas slavit! Studentky mají velký úspěch při studiích. Nezaměstnané ženy najdou práci „svých snů“, a všeobecně se budete na pracovištích cítit dobře. Přijímejte dobré zprávy a dobrý plat. Očekávejte oslavu s kolegy a pěkně vydařenou cestu. Zdraví: Obraťte se svým zdravotním problémem na osobu, která vám pomůže. Je to žena s léčivými schopnostmi. Může vám pohladit duši a nasměrovat správným směrem. Je čas se věnovat svému tělu. Zdravotní masáže i voda vám udělají dobře.

Pro muže

Láska: Tento měsíc se setkáte s intenzivními prožitky. Lásku si prostě užijete plnými doušky. Ať už svou stálou partnerku máte či nemáte, je čas vymotat se z chaotické situace a jít vstříc krásám něhy a zamilovanosti. Máte příslib hvězd, že to tak bude delší dobu. S milovanou ženou čekejte výlet k pramenům „živé vody“. Vycházky k řece, potoku nebo do lesa ke studánce budou romantickým zpestřením měsíce. Práce: Do své pracovní činnosti více zapojíte rozum, logiku a řád. Takto nastavené hodnoty prospějí i financím. Větší vliv na chod vašeho zaměstnání bude mít mužská energie, ale tady pozor na jeho vychytralost a vypočítavost. Setkáte se s nekompromisním manažerem, majitelem podniku či nadřízeným. Rozhodně se vyplatí jednat s ním diplomaticky. Zdraví: Tělo by si v květnu mělo odpočinout. Více se oddejte ozdravujícímu spánku. Ten by vám měl zajistit více sil a čerstvost vědomí. Odložte fyzicky náročné aktivity, protože se nebudete zrovna cítit ve své kůži. Přemáhání svalů může vést k dlouhodobým zdravotním problémům.

 Jiřina Irissa

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>