ASTROLOGIE LÁSKY – LEV

Sociální sítě

LevAstrologie lásky

Lev

Žena Lev – mazlivá kočka

Lvice mají neodbytnou touhu být neustále středem pozornosti. Rády flirtují a posléze najdou uspokojení v náruči nejednoho muže s velkým sklonem přitažlivosti. Kvůli lásce dokážou vyprodukovat tolik energie, že pod jejich vedením se i žabák promění v krásného prince. Ten následně ženu – Lvici  ohromí velkou láskou k ní. Co jim imponuje? Šampaňské a růže při světle svíček. K tomu trocha poezie a vášnivý pohled do očí jsou branou do jejich duše.

Muž Lev – královský svůdník

Mezi mladšími a staršími Lvíčky je docela velký rozdíl. Ti mladí mají v sobě ohňostroj vášně. Starší, již usednutý Lev důstojně oddechuje a nabízí své bohaté zkušenosti, které v mládí nabyl. A že jich není málo! Když tento majestát vejde do místnosti plné žen, je ihned v kurzu. Neunikne pohledům všech a stává se „Lvem salónů“. Bylo to tak od nepaměti. Ostatní muži, pokud jsou přítomni, na Lva žárlí a tiše závidí. V mládí si rád hraje nejen se ženami, ale také s penězi. Tyto dva aspekty jsou pro něj v životě důležité, tak jako jídlo a pití.

Lev ve vztahu k…

…Beranovi 

Silně je Lev přitahován k Beranovi a naopak. Milostné spojení je radostné. Mezi nimi by byl možný manželský vztah, ale Beran nedokáže dát Lvu prohlubující harmonii. Konstelace těchto dvou znamení nemá zářné vyhlídky na trvalé spojení. Pokud se radost udrží. Láska může zářit déle.

…Býkovi 

Vzhledem k tomu, že Lev je majitelem sluneční energie a tudíž by rád život plný entuziasmu a dobrodružství, nemohl by s Býkem takovou cestu absolvovat. Život s ním by se stal nudnou stezkou. Bez intenzivního záření se nestane nic. Kratší vztah je možný, ale pokud zůstanou spolu déle, měli by se připravit celoživotní válku slov.

…Blíženci 

Lev má svou hřívu a nerad by si připouštěl, že by mu partner nasadil i parohy. Krále džungle by to odradilo. Proto by měli Blíženci jednat v lásce se Lvem opatrně. Pokud se rozhodnou zůstat spolu, pak půjde o křečovitý vztah. Jelikož Lev si svou nadvládu udrží, mohlo by se stát, že to i vyjde. Ale jen pod podmínkou, že Blíženci bude bezmezně věřit věrnou lásku k němu.

…Raku 

Rak je znamení citlivé a rád by stálost. Lev je čas od času vázán na dobrodružná setkání. Společná cesta k sobě se dá nalézt. Pokud Rak dokáže Lvu svou oddanost a trochu zbožňovaného uctívání, pak stojí za to spolu žít. V opačném případě, kdy se Rak nepřizpůsobí, je na místě se domluvit, zda zůstat či kráčet životem s někým jiným. Nabízí se hvězdná otázka. Může Slunce líbat Měsíc?

…Lvu 

Na první pohled se zdá, že Lev s Lvicí by mohl obývat jednu džungli jako král s královnou. Určitá shoda mezi nimi je. V milostném životě i v tom praktickém. Ale záleží na individualitě obou. Pokud se budou navzájem respektovat a občas jeden druhému i ustupovat, mohlo by to fungovat. Někdy to neklapne a jeden z nich si jde hledat novou džungli jako nový domov.

…Panně 

Panna má konzervativní a obezřetné jednání. Ona nechce, aby jí někdo vládnul. Lev je ovšem posel slunečních paprsků a je si toho vědom. Neustoupí a Panna se chvíli bude zahřívat o lví hřívu. Později však jejich soužití ochabne, když Panna začne Lva kritizovat. Krátký románek je možný, ale vztah se nepočítá. Je to o dohodě. Panna má svůj vlastní životní styl. Lvům to časem nebude vyhovovat a tak si jdou posléze za svým.

…Váhám 

Mezi nimi propluje dohodnutá láska. Při tělesné lásce se domluví na přímočarém jednání. Pokud se dokážou Váhy dostatečně vyrovnat s občasnou přelétavostí Lva, pak by to mohlo být hezké a dlouhodobé partnerství. Sladit se mohou i v názorech na jídlo. Váhy mají rády pěkná restaurační zařízení. A Lev často souhlasí.

… Štírovi 

Vy dva jste jako dvojka lidí, kteří chtějí mezi sebou provádět milostné experimenty, vášnivé a divoké. Dovedete se společně odvázat. Přitahováni jste nesmírně, ale stačí tělesná přitažlivost ke každodennímu životu ve dvou? Štír postupně zvýší nároky na Lva a on začne ustupovat. Milostný vztah je hodně vzrušující, ale manželství se raději vyhněte. Občasná setkání po delších pauzách hvězdy tolerují.

…Střelci 

Dva ohnivé elementy, dvě zářící energie, dvě vzpruhy pro život. Tady to může fungovat. Nadšení a elán pro společnou věc. Ovšem pozor na prudké jednání. Střelec a Lev umí při tak velké energii své životní baterky docela vybít, a to by mohlo poznamenat jejich vztah. Střelec má větší sklony k úrazům pro svou dynamičnost a tohle se musí Lev naučit respektovat. Šťastný to pár při správné kontrole.

…Kozorohovi 

Praktický přístup Kozoroha trochu mate vášnivého Lva. Z počátku ho Lev dokáže okouzlit, ale podívá-li se Kozoroh do jeho očí, pozná, že rozdíly mezi nimi jsou nepřekonatelné. Byl by to vztah docela náročný a s přetvářkou. Ačkoliv se mají rádi, milenci z nich nebudou. Pokud jsou výjimky, pak hluboce respektují jednání toho druhého a navzájem se podporují. Jen s tím rizikem, že láska časem vyhasne.

…Vodnáři 

Vodnář se může snažit, jak chce, ale Lva nepřelstí. Nějaká akce mezi nimi může nastat, ale časem Lev pochopí, že je kritizován a stále zkoumán či analyzován. Důvěra pak klesá. Cesty se rozchází. Kamarádský vztah je možný, ale jen sem tam. Manželství mezi Vodnářem a Lvem neponese ovoce. Pouze výjimky jsou, je-li partnerství takové, že jeden z nich žije v zahraničí.

…Rybě 

Ryba je velice intuitivní znamení a docela i introvertní. Takováto překypující nesmělost se naopak Lvům nezamlouvá. Oba mají ve vínku spíše brát než dávat. Počáteční vzrušení a přitažlivost postupem klesá a mohlo by dojít k nelibé explozi. Lvům se přičítá obrovská ctižádost a Rybám kousek chybí. Jde tedy o vztah náročný.

         Jiřina Irissa

Štítky , .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>