Astrotarotový horoskop na srpen 2018

Sociální sítě

Rúzné do ...5

 Tento měsíc vládnou Lvi

„Lev jako zářný drahokam ve výkladní skříni čeká na to, s jakým úžasem se lidé o něm zmíní.“

 

BeranBeran (21. března – 20. dubna)

Pro ženy

Láska: Král pohárů – Na muže budete působit kouzelně. Pokud uděláte jakýkoliv prohřešek vůči němu, pak věřte, že vám bude odpuštěno. Od tohoto muže půjdou k vám velmi silné paprsky emocí. Ale dávejte si pozor na nereálné poblouznění. Nezadané ženy, nebo ženy šibalky mohou počítat s romantickou láskou někde na dovolené. Práce: Kolo štěstí – V této sféře máte velmi pozitivní období. Pokuste se o konkurz, máte-li ho před sebou, protože osud je vám nakloněn. I pracovní cesta vám pomůže k materiálnímu či finančnímu zisku. Štěstěna je na vaší straně. Zdraví: 6 mincí – Tento měsíc se rozhodně nebudete nějak moc trápit. Aby vám ale bylo ještě lépe, je třeba vynaložit trochu více energie a peněz pro zlepšení pohybového ústrojí. Pravděpodobně budete požádáni o pomoc.

Pro muže

Láska: 9 mečů – Měsíc srpen u mužů Beranů bude trochu nervózní. Některým z vás ukradne žena klidné noci. Možná pocítíte trýzeň a obavy z opuštěnosti. Pokud není v souladu váš partnerský vztah, pak bude lépe se rozejít a počkat si na novou lásku, kterou osud má pro vás připravenou.  Práce: 8 pohárů – Možná se budete cítit vyčerpaní a s námahou se budete muset rozhoupat, nalézt novou cestu k tomu, abyste mohli být v práci spokojenější. Je možné, že vás tento měsíc vyzvou jisté okolnosti k myšlenkám na nové pracovní místo či ke změnám v zaměstnání. Zdraví: Páže holí – Mohou vás potrápit bolesti nohou nebo rukou. Potřebujete teplo na klouby. Studená voda vám neudělá moc dobře. I mladší ročníky se nevyhnou sem tam revmatickým potížím.

                                                                                                          

BýkBýk (21. dubna – 21. května)

Pro ženy

Láska: 6 mečů – Žena v Býku žijící ve vztahu se bude rozhodovat o změně. Je čas myslet na nové začátky, podniknout kroky k lepším zítřkům nebo se odvážit pustit do neznámých vod. Také vás čeká výlet po vodě nebo k vodě. Potkáte nové muže, nového přítele či milence. Nový a čistý začátek může nastat v dlouhodobém partnerství nebo započít nové. Práce: Král pohárů – Máte nad sebou šéfa? Pak využijte tuto mužskou energii ke svému pracovnímu prospěchu. O cokoliv si požádáte, bude vám dovoleno a přiděleno. Máte nejlepší možnost jednat i o době volna, zvolnění či finančním bonusu. Každopádně to bude muž, kdo vám v práci dost pomůže a bude mít pro vás pochopení. Zdraví: 3 holí – Vesměs očekávejte dobré zprávy ohledně zdraví. Pokud ovšem jedete na zahraniční dovolenou, vybavte se potřebnými léky proti střevním chorobám. Některé ženy v Býku očekávají výsledky, které přinesou dobré zprávy.

Pro muže

Láska: Páže mincí – Stojíte jeden krok k rozhodnutí v lásce. Možná začne nová etapa. Je tu ovšem podmínka. Žena, která by stála za to, musí být podle vašich představ. Můžete potkat někoho přes pracovní sféru a společně si založit hnízdečko lásky, ve kterém se budou shromažďovat penízky pro partnerskou budoucnost. Práce: 10 mečů – Je možné, že se tento měsíc budete potýkat s něčím nepříjemným. Pozor si dejte na finance, kterých budete tento měsíc hodně investovat. Může se stát, že z toho nic nevzejde. Jako cennou radu vám hvězdy nabízí dobrou připravenost a ostražitost. Jeden projekt se nemusí podařit, nicméně dojde u vás ke zmoudření. V srpnu si raději dejte pauzu. Zdraví: Hvězda – Různé neduhy by se měly pomalu vytrácet a do budoucna očekávejte dobré vyhlídky na vyléčení. Můžete i do lázní a udělá vám dobře střídání teplé vody se studenou. Navštivte koupele a relaxujte.

 

BlíženciBlíženci (22. května – 21. června)

Pro ženy

Láska: Viselec – Mírná stagnace naruší harmonický proud uvnitř partnerského života. Něco se zaseklo a vy nejste schopné učinit krok dopředu. Pokud máte partnera, pak tento vztah začíná být fádní a nemocný. Je na vás, jak dalece dokážete v srpnu měnit studeného žabáka v milého a přítulného prince. Je čas změn. Práce: 9 holí – Silou vůle by mělo jít téměř vše. Ve vleku měsíce srpna se s námahou dostanete do měsíce září. Pak si dejte mírnou přestávku, abyste nasbírali síly k novým pracovním projektům, kterých nebude málo. Již z minulosti jste poučené, a chybami se člověk učí. Máte tak šanci vyzrát nad stresem z přepracování. Zdraví: 7 mincí – Potřebujete se obrnit trochou trpělivostí. Je možné, že kousek po kousíčku se tento měsíc dostanete z problémů. Pak budete samozřejmě už konečně spokojeni. Buďte obezřetní před hmyzem. Hmyzí štípnutí nemusí být až tak příjemné.

Pro muže

Láska: 7 pohárů – To, co máte občas v myšlenkách, není až tak reálné. Míváte někdy mylné představy o ženách. V srpnu to jinak nebude. Ženy, které vám zkříží tento prázdninový měsíc cestu, jsou svým způsobem nepřijatelné a zvláštní. Nevytvářejte si pár týdnů iluze. Spíše přijímejte svého partnera a ty ostatní tak, jak je vám osud servíruje. Po čase se vše vykrystalizuje. Práce: Císař – Muž, který vládne jako šéf ve vašem zaměstnání by měl spravedlivě zasáhnout a dovést vás k velmi hodnotným pracovním podmínkám. I vy se stanete kolegou, kterého budou ostatní respektovat a uznávat vaše práva i autoritu. Možné povýšení či zvýšení platu je také na cestě. Zdraví: 7 mečů – Pokud vás něco zabolí, potrápí, pak věřte, že je to něco skrytého. Neutíkejte před tělesnými neduhy. Budete potřebovat nějakou léčivou podporu. Jsou zde také tendence obracet se na přírodní alternativní léčku.

 

RakRak (22. června – 22. červenec)

Pro ženy

Láska: 2 holí – Očekávejte nové perspektivy. Od rozhodování v partnerství po rozhodnutí vzít si muže svých snů. Dokonce je zde i špetka energie pro přesun. To znamená, že se můžete rozhodnout se přestěhovat. Možná se vám ani nechce do změn, ale vidina lepší budoucnosti by měla převažovat nad nic neděláním. Práce: Král holí – Práce se nebojte. Vedeni budete jistou energií a s dobrými úmysly. Možná budete muset vynaložit více síly, ale za to dostanete odměnu. Dostane se vám i více sebevědomého jednání. Zvládnete úkoly, které se v srpnu postupně dostaví. Zdraví: 10 mincí – Vaše zdraví není tak ohroženo. Je ale třeba doléčit starší rány a podívat se na doléčování. Pomůže vám i příroda nebo jiná forma než léky nasáklé chemií. V kruhu rodiny vám bude lépe.

Pro muže

Láska: Rytíř pohárů – Máte vlohy gentlemana. Je třeba toho využít. V srpnu k vám jde přílivová vlna lásek. Voda je lákadlo. Lákejte ženu na vodní radovánky, pozvěte ji do společnosti na sklenku vína a dokažte jí dát své srdce. Pokud partnerku máte, budete si užívat. Je na čase vztah více sblížit. Práce: Král mečů – Muži to mají obdobné jako ženy v Raku narozené. Budete pracovat spravedlivě a hlavně tento měsíc půjde o komunikativní záležitosti. Nebojte se s vedením mluvit o svých pracovních věcech. Někdo vám dokáže pomoci. Zdraví: 9 pohárů – Vesměs se v srpnu budete cítit docela fajn. Jen si dávejte pozor na alkohol a přílišnou zábavu. I v době dovolených odpočívejte raději někde v klidu a tolik neponocujte s naplněnými číšemi vína.

 

LevLev (23. července – 22. Srpna)

Pro ženy

Láska: 8 pohárů – Tento měsíc půjde o zvláštní směsici citových pocitů. Budete zmateni. Jednou půjde o smutek a po druhé se rozplynete ve šťastných chvílích. Pravděpodobně se vydáte na cestu hledání té pravé lásky. A také ji můžete potkat na cestách. Pokud jste v partnerském vztahu, pokusíte se v srpnu o barvité zážitky. Práce: Páže holí – Očekávejte ve své práci nové úkoly. Ty se vám zalíbí. I když budete mít možné obavy, příležitost je to velmi zajímavá. Možná z toho něco bude.  Můžete se pomalu připravovat na změnu. Jdete vstříc k uspokojivému pracovnímu poslání. Zdraví: Eso mincí – Váš zdravotní stav se pomalinku začíná dávat do pohody. Stále však dbejte na sebe celkově. Udržujte si fyzičku a dobrou duševní kondici. Do budoucna se vaše úsilí ohledně zdraví vyplatí.

Pro muže

Láska: 9 pohárů – Před sebou máte měsíc plný radostného opojení. Mohlo by se vám splnit přání v lásce. Svobodní muži nastražte uši, oči a zapojte vše, co by vám k vábení ženy pomohlo. Očekávejte tedy partnerskou pohodu a oslavy někde o samotě nebo s přáteli, ale budete blízko sebe. Užívejte radostí. Práce: 6 pohárů – Vaše pracovní záležitosti si zaslouží více pozornosti. Tento měsíc se může objevit něco, co vás velmi zajímalo v minulosti. Dokonce se můžete vrátit do starých kolejí, a to s pozitivními výsledky. Může se také objevit bývalý kolega z práce, kolega, kterého jste dlouho neviděli. Zdraví: Slunce – Teplo by vám mělo udělat velmi dobrou službu. Rehabilitace a lázeňské prostředí přichází k duhu. Trochu mohou muže potrápit záda a také si dávejte pozor na krevní tlak a srdce.

 

PannaPanna (23. srpna – 22. září)

Pro ženy

Láska: Eso holí – Pokud svobodné Panny ještě nemáte partnera, pak máte šanci tento měsíc nalézt partnera svých snů. Máte velké předpoklady zažít velmi pěkné prázdninové dobrodružství, které v sobě skrývá erotický náboj. I ve stálém partnerství se dočkáte pozitivního třesku. Práce: 6 holí – Tento měsíc máte velkou šanci triumfovat. Z vašeho úsilí vyklíčí sláva, o kterou se podělíte se svými kolegy. Můžete být blíže k vítězství než vaši mužští kolegové. Pokud hledáte práci, máte velmi slibné šance ji získat. Zdraví: Vůz – Jeďte vstříc za dobrým zdravím. Pomůže vám dovolená. Může přijít nevelký zdravotní problém v nevhodnou chvíli. Proto se na dovolené vybavte potřebnými léky. Dodržujte dobrou životosprávu.

Pro muže

Láska: Eso pohárů –  Jestliže jste lásku nenašli v červenci, pak tento měsíc by vás neměla láska minout. Podobné to mají i ženy vašeho znamení, ale vy si tu lásku prožijete romantickým způsobem. Citlivost, krása, pohlazení a něžná slova. Takto se budete cítit v srpnu. Není vyloučen výlet k vodě nebo dovolená mířená na vodní sporty.  Práce: 9 mečů – Z čeho máte obavy? Z existenčních záležitostí? Každopádně se nebojte o své pracovní místo, spíše si naordinujte více volného času. Mohou u vás nastat stresy, a to není moc dobré. Před sebou máte nedodělané úkoly, a to vás také může trochu potrápit. Buďte ostražití a uklidňujte své nervy něčím příjemným. Zdraví: Královna mincí – Žena se tento měsíc může stát příčinou vašich zdravotních problémů. Buď se budete trápit vyloženě kvůli ní, nebo vám způsobí menší zdravotní problém. Na druhou stranu může tato žena znamenat lékařskou pomoc, která bude trvalého rázu.

 

VáhyVáhy (23. září – 23. října)

Pro ženy

Láska 4 holí – Můžete dělat cokoliv a odvážit se jakéhokoliv kroku v lásce. Máte právě zelenou. Můžete se dočkat i nabídky k sňatku. Milé dámy, začněte žít a užívat si. V dlouhodobém partnerství vás potěší velmi příjemná zpráva ohledně rodiny nebo k vám přijede vítaná návštěva. I vy máte možnost být vítání.  Práce: 6 mečů – Možná budete vyslané někde na menší pracovní cestu spojenou s krátkým volnem. Ale každopádně očekávejte přesun v rámci svého zaměstnání. Je to změna, která vám slibuje jistý úspěch. Berte příležitost, která se vám v srpnu naskytne. Zdraví: Rytíř pohárů – Počítejte s léčivou pomocí. Pomoc vám přichází v podobě muže, která umí dostat z depresivních nálad. Některé ženy se dočkají úlev přes léky. Léčivá moc vody v srpnu je pro vaše zdraví nepostradatelná.

Pro muže

Láska: Víra – Jste na dobré cestě najít partnerku v roli spřízněné duše. Každopádně nastává klid a příjemné partnerství. Budete k sobě ohleduplní a dokonce se dokážete domluvit na čemkoliv. Můžete navštívit svatá místa, místa, kde se budete s partnerkou cítit velmi dobře. Práce: Páže mincí – V srpnu můžete očekávat něco nového v oblasti práce. Možná půjde o prvotní zisk nebo výjimečnou pracovní událost. Některým mužům přichází nová kolegyně, která stojí za pohled i to ostatní. Zdraví: Viselec – Mohou se objevit zdravotní potíže, a to zejména v oblasti nohou nebo bříška. Pozor tedy na kotníky, kolena a celkově na klouby. Možná se nevyhnete menšímu nachlazení. Tak opatrně s klimatizací a studenou vodou. Přiměřeně se oblékejte.

 

ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu)

Pro ženy

Láska: Král mincí – Budete pod vlivem muže, který je pevný, smyslný a vám oddaný. Když nepůjde o lásku, tak může jít o přítele, který by chtěl navázat více než přátelství. Muže již tedy znát můžete, není to nikdo neznámý. Pokud jste v partnerství déle, pak očekávejte od svého protějšku velmi dobrou nabídku. Práce: 6 mincí – Vezete se na vlně úspěchu. Musíte však zvýšit své úsilí. Ono to ale bude stát za to. Velký úspěch vás nemine a podpora okolí také. Hvězdy jsou vám v pracovní sféře velmi nakloněny. Výzev, kterých se vám dostane, nebo jste již dostali, jsou žádostivé a povedou k vašemu prospěchu. Zdraví: 7 pohárů – Tento měsíc budete mít na výběr z několika druhů léčby. Teplo s vámi může zamávat. Dodržujte pitný režim a raději se nepřejídejte. V oblasti zdraví se něco pokazí a vy se budete muset trochu pohlídat.

Pro muže

Láska: 10 mincí – V srpnu očekávejte velmi silné ambice k založení rodiny. Bude vás čekat štěstí v lásce. Ale pozor, pak neusínejte na vavřínech. Snažte se s partnerkou dále, protože společný život s ní pokračuje v tom nejlepším smyslu, závisí to však na vašich krocích. Máte totiž před sebou velmi krásné partnerské období plné bohatých zážitků a novinek. Práce: Soud – Tento měsíc se budou vážit činy vašeho pracovního snažení. Pokud jste pracovali dobře, očekávejte velmi slušné odměny. V opačném případě si hledejte lepší práci. Úřední záležitosti vás taktéž neminou. Jsou to ale záležitosti, které by měly vést k úspěchu. Ve vašem případě může dojít i k revoluční změně. Zdraví: Milenci – Opatrujte si ledviny. Budete si myslet, že vás bolí ve spodní části zad. Toto jsou ale ledviny. Dodržujte pitný režim. Vyvarujte se však nadměrného pití minerálních vod. Ty mohou způsobit ledvinové kameny. Nepohrdejte dobrým pivem. Prosím, střídmě.

 

StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince)

Pro ženy

Láska: 8 mincí – Je na čase věnovat lásce nebo partnerovi více pozornosti. Dívejte se kolem sebe, analyzujte, dělejte plány a přitahujte si své štěstí. Je možné, že jste se z nepříznivých okolností již poučili, proto budete více naslouchat své intuici. Volné Střelkyně mohou najít novou lásku, která by měla přijít trochu později. Ty, které žijí s partnerem, překonají krizi a budou se těšit na dárek. Práce: 5 pohárů – Kolegové a lidé v pracovní sféře se pravděpodobně s vámi trochu poškorpí. Je dobré zachovat klid a nechat přejít dny, které nebudou zrovna ty nejlepší. Někde o samotě ze sebe dostaňte pocit hořkosti a pak zkuste s těmi lidmi jednat. Zdraví: Síla – Pokud se u vás vyskytne zdravotní problém, nevzdávejte se. Máte před sebou úplné uzdravení. Možná budete muset statečně čelit nějakému malému zákroku nebo vás potrápí sluneční paprsky. Hledejte chladnější místa a často se osvěžujte. Také zbytečně nepřeceňujte své síly.

Pro muže

Láska: Rytíř mincí – Tento měsíc rádi potěšíte hodnotný dárkem nějakou ženu. Na oplátku čekejte jakési vyznání lásky. Dárky zaberou a prožijete i fajn pohodové srpnové večery. Svobodný Střelec může doufat v nový a velmi perspektivní vztah. Na dovolené si upevníte vztah, který pak nabere trvalé a zralé hodnoty. Práce: Svět –  Je čas završit projekty a udělat si krásnou dovolenou. Máte před sebou šťastné pracovní období plné hojnosti. Budete mít z toho radost a dokonce si udržíte i spoustu energie. Střelci – muži, neváhejte vzít velmi dobrou pracovní nabídku, třeba i do zahraničí. Zdraví: 8 mincí – Pomalinku, polehounku a s mírou udržujte životosprávu a pitný režim. Jezte hlavně vitamíny z čerstvého ovoce. Může se objevit bolest starého zranění. Pomohou i různé obklady. Pozor na hmyzí štípance. Pro tyto případy se vyzbrojte repelenty a účinnými mastičkami.

 

KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Pro ženy

Láska: 4 mincí – Jako partnerka byste měla být svému partnerovi oporou. Srpen je měsícem, který spojí dvě duše v oblasti financí. Je tu ale jedna menší hrozba v tom, že jeden z vás vynaloží více výdajů než ten druhý. Každopádně byste měli šetřit. Nezadané ženy v Kozorohu stále sedí na jednom místě a ne a ne se hnout dopředu za láskou. – Práce: Královna pohárů – Možná to nebude pro vás jednoduchý měsíc, ale nakonec se vám podaří uskutečnit své pracovní plány. Dokonce budete moct jednat se svými spolupracovníky tak, že vám to zaručí budoucí prospěch. Zdraví: Rytíř mincí – Pokud vás něco trápí, pak se nebojte ničeho. Máte-li před sebou nějaká zdravotní vyšetření, dopadnou dobře. Některým ženám v Kozorohu by měly přijít velmi dobré zprávy ohledně úředních záležitostí. Týkat se to může zdravotních poukázek, povolení, přiznání důchodu nebo lázní.

Pro muže

Láska: 2 pohárů – Muži z řad Kozorohů jsou na tom v lásce lépe než ženy, které se celé prázdniny budou potýkat se strachem, ale i s téměř unuděnou stabilitou. Krásné sblížení, harmonie a slastné chvíle očekávejte vy – muži v tento prázdninový měsíc srpen. Práce: Rytíř mečů – Něco s chytrostí a bystrostí vyřešíte. Ale pozor, toto jednání může být na úkor kolegy nebo jiných lidí ve vašem zaměstnání. Zdraví: 4 mincí – Muži, vaše zdravotní stránka závisí na tom, kolik vynaložíte úsilí a financí. Do zdraví se rozhodně u vás financovat vyplatí. Je možné, že okolnosti vás dovedou k relaxační dovolené. Střádané penízky na dovolenou by se měly vyplatit.

 

VodnářVodnář (21. ledna – 20. února)

Pro ženy

Láska: 2 mincí – Jednou nahoře, jednou dole. Kde vzít rovnováhu v lásce? Musíte to ještě pár týdnů vydržet. Budete se radovat i smát, ale také se budete chovat nejistě. Můžete očekávat dvojí cestování. Avšak, berte záležitosti v lásce hravým způsobem. Pozor na dvě lásky nebo dva partnery najednou. Zvažte, zda je to pro vás přípustné. Práce: 9 mincí – Tento měsíc nepůjde o týmovou práci, ale budete pracovat za sebe. Takto zaujmete na pracovišti více lidí. Ženy, které by rády podnikaly, mohou nyní pomýšlet na plány. Před vámi se otevírá prosperita a úspěch. Práce přinese zralé plody a bude dál růst. Úsilí se vyplatí. Zdraví: Mírnost – Tento měsíc na sebe dávejte rozhodně pozor. Máte nad sebou ochrannou ruku osudu. Zejména ženy v tomto znamení, dělejte všeho s mírou a nijak se nerozčilujte. Pokud se přece jenom vyskytne nějaký zdravotní problém, věřte, že vždy se najde řešení.

Pro muže

Láska: Mírnost – Abyste byli v lásce a partnerství spokojeni, jděte zlatou střední cestou. Tento měsíc pocítíte s partnerkou pohodu a klid. Očekávejte příjemná setkání s oblíbenými lidmi a harmonické zážitky. Nezadaní muži mohou v srpnu potkat ženu, jež bude pro něj andělským stvořením. Práce: 10 pohárů – Jdete vstříc k odměnám. Nemusí to být zrovna v srpnu, ale chystá se pro vás buď zvýšení platu, povýšení nebo vyhlídky na výborný projekt či práci. Osud by vám měl být příznivě také nakloněn pro změnu zaměstnání, pokud se rýsuje. Je to dobrý měsíc pro pracovní obzory. Zdraví: Soud – Opatrně se svým zdravím nakládejte. Pravděpodobně už teď nastává zúčtování, jak jste se svým zdravím nakládali. V srpnu přijdou dny, kdy se opět budete cítit jako znovuzrození.

 

RabyRyby (21. února – 20. března)

Pro ženy

Láska: 5 mečů – Mějte se na pozoru před podlejším jednáním muže, jenž je vám nějak blízký. Z jeho strany může přijít podpásovka. Muž, který je nyní s vámi, skrývá něco zvláštního, a tento měsíc to vyjde na povrch. Tohle se těžko napravuje. S city nelze hrát vabank. Tak si pořádně svého partnera či novou lásku otestujte, protože z velké části to není ten pravý. Práce: Mírnost – Hned od startu byste se měli uklidnit a popřemýšlet, zda je tato práce pro vás vhodná. Na druhou stranu se můžete těšit. Máte hvězdnou a tarotovou ochranu. Povede vás intuice, která umí dovést k vysněným cílům, a to je přece dobře. Dobře se bude dařit i uměleckým záležitostem. Toho využijte. Zdraví: 5 holí – Poperete se trochu s celým tělem. Klouby, kosti budou potřebovat vaši péči. Mnohdy postačí i vodní cvičení.

Pro muže

Láska: 6 holí – Muži jsou na tomto poli úspěšnější než ženy Ryby. Dokonce se vám podaří dobít srdce ženy, která se vám líbí nebo se před vámi v srpnu objeví. V partnerství se urovnají spory, situace se uklidní a prožijete šťastné okamžiky s důvěrou a vítězoslavným pocitem. Práce: Král mincí – V srpnu si upevníte svou pracovní pozici morálkou a se vztyčenou hlavou povedete své úkoly. Činy jsou nyní důležitější než slova. Dosáhnete jistot, které vám ulehčí pracovní budoucnost. Přicházejí i dobré finanční zprávy. Pokud hledáte práci, pak se dívejte na obory v bankovnictví, okolo financí, na práci se dřevem a celkově i v zemědělství. Zdraví: 8 holí – Rychlé jednání pro zdravotní stav je nyní důležité. Měli byste dostat všemožné zprávy a na jejich základě konat. Tyto záležitosti projdou rychlým tempem. Nevyhýbejte se řešení.

Jiřina Irissa

Štítky , .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>