Astrotarotový horoskop na březen 2018

Sociální sítě

horoskopASTROTAROTOVÝ HOROSKOP NA MĚSÍC BŘEZEN 2018

Tento měsíc vládnou Ryby

Žena Ryba – smyslná a vyzařující fantazii

Tato žena má ráda dobývání. Posléze si pohraje s atmosférou a obohatí partnerovo pohodlí o romantické světlo. Je to pro ni role v divadle lásky. Muž se má podle ní rozplynout v jejich vodách. Snaží se svého partnera upoutat tak, aby byl okouzlen.

Muž Ryba – muž silné přitažlivosti i svobody

Je obdarován inteligencí i bystrostí. Zkouší své přednosti na ženy. Vyzařuje velkou smyslnost a umí si nalézt ženu nejen krásnou, ale také vysoce inteligentní. Někdy se rád pobaví s kamarádkou v soukromí, ale otázka je, zda zůstane jen u povídání. Ono těch přítelkyň může být více.

BeranBeran (21. března – 20. dubna)

Pro ženy: Slunce, Páže mincí

Ohnivé Beranice, očekávejte jasné příležitosti. Jde vám především všestranné pochopení a tím i vyjasnění nejasných záležitostí. Zejména v pracovní sféře bude svítat na lepší časy. Nové zprávy v tomto směru na sebe nenechají dlouho čekat. Pokud se objevil v mezilidských vztazích mráček, pak dojde k usmíření a vysvětlení. Investujte a radujte se z toho. Rozhodně se vyplatí na tomto poli i zariskovat. Kupte si třeba los, protože štěstí se vás bude držet za rohy.

Pro muže: Luna, 5 mincí

Ohniví Berani, vy očekávejte věci jinak, než ženy téhož znamení zvěrokruhu. Rozhodně se vyhněte jakékoli finanční transakci či investicím větších rozměrů. Stálo by vás to nejen úsilí, ale i ztrátu. Vydržte to do dalšího měsíce. Březen si spíše ponechejte na vyjasnění citových či mezilidských vztahů, ale opatrně, vše se ještě nevysvětlí a osud vám na těch pár týdnů skryje svou tvář. Oddejte se spíše relaxaci.

BýkBýk (21. dubna – 21. května)

Pro ženy: Páže pohárů, 2 holí

Ženy v Býku, vám se zapálí kopýtka za bílého dne. Chtít se zamilovat je moc krásné, ale jde o pouhou náladu, kterou byste chtěli zhmotnit a oblažit tímto citem své Býčí srdíčko. Budete vedené touhou, a to vás také odhodí k určitým událostem. Klidně se nebojte snít a používat svou představivost. Vždyť myšlenkami tvoříme celý svět. Proč vy byste nemohli utvořit ten svůj plně odevzdané křehké lásce. Více šancí budou mít ženy, které nejsou vázány na muže manželstvím. Ostatní budou pouze snít o velké lásce, ale kdo ví, možná i vám se tato touha splní v březnu.

Pro muže: 7 mincí, 10 holí

Býčci, tento měsíc se ocitnete v jakémsi osudovém mezičase. Křižovatka života a jakou cestou se vydat nebo čekat, až se něco odehraje bez vás? Asi to bude po dobu pár následujících týdnů to nejrozumnější. Čekat a léčit svou duši. Sbírat síly, protože to, co přijde, nebude rozhodně jednoduché. Snad spousta práce a pracovní vytížení vám trochu počechrá záda, kterým je třeba se nyní věnovat. Mohou vás bolet kosti v oblasti nohou i rukou. Zdraví máme jen jedno, proto opatrně nakládejte se svým tělem i duší. Někdo vás hodně vysává.

 

BlíženciBlíženci (22. května – 21. června)

Pro ženy: Královna mečů, Královna pohárů

Ženy z řad Blíženců, jste znamení z dvojice a také vás tento měsíc očekává změna, která se bude týkat dvou žen, a to přímo vás a ženy narozené ve znamení Ryb, Raka nebo Štíra. Změna jsou to velice dobrá a prospěšná. Taktéž budete pro své děti v březnu nenahraditelná.  Co víc, zatoužíte po lásce, která vychází snad z ještě větší hloubky, než je srdce, tedy z duše. Držte se tedy společnosti žen a najdete přesně to, co hledáte. Mužskou energii, která omamně krouží kolem této společnosti.

Pro muže: Eso holí, 10 mečů

Přichází Blížencům nečekaná příležitost. Jako zásah shůry, který je osudem snesen z ničeho nic, ale v pravý čas. Do žil se vám vlije chuť žít. Každopádně je tady ale varování z hvězdného nebe. Mohou vás bolet kosti, záda a trochu nastanou problémy s pohybovým aparátem. Určitě se dostaví varující signály, proto s rozumem přijměte šance, které se nabídnou, ale i přes tu chuť žít, nepřeceňujte své síly. Ohroženy jsou také mužské ledviny Blíženců.

 

RakRak (22. června – 22. červenec)

Pro ženy: 5 holí, 5 pohárů

Račí ženy, tento měsíc se nehoňte za kariérou a penězi. Vše si tím můžete pokazit a místo čirých vod byste se otužovali v kalných řečištích. Trochu hádek a neporozumění se dá vydržet tím, že se uchýlíte na čistý vzduch do sněhových hor nebo zelenajících se kopců. Nasbírejte v březnu síly pro další měsíc, kterým bude duben. V něm již bude spousta splněných přání. Pokud přece jen chcete bojovat o vlastní prostor a prosadit si svůj názor, pak musíte počítat s nervozitou a tím i s tlakem v žaludku či na žlučníku. Tak prosím, bojujte, ale s ohledem na své zdraví.

Pro muže: 8 holí, 8 mečů

Muži Raci, máte před sebou nástup komického měsíce pro vás. Spousta náhod už nejsou náhody. Nic se neděje náhodou. Popravdě, navalí se na vás tolik informací, zpráv a práce, že je nestačíte ani vstřebat. Proto mohou vzniknout různé překážky. Pokuste si zorganizovat práci a vztahy tak, aby vás to časově nesemlelo. Vše se odehraje rychle a rozhodování nebudou jednoduchá. Sami do víru událostí vplujete, sami se dostanete do překážek a taktéž sami z nich vyplujete.

 

LevLev (23. července – 22. Srpna)

Pro ženy: Blázen, 3 mincí

Lvice, s vervou a chutí odložte obavy a začněte žít. Možná se vám naskytne březnové cestování, ze kterého budete mít prospěch. Je třeba ale neusnout na té jedné cestičce. Zvedněte se a dejte se na další cestu, a to dobrodružnou, novou a fascinující. Budete objevovat krásy neznámých krajin, měst a vesniček. Některé Lvice čeká cestování ohledně práce. Ukažte, co umíte, to stojí za riskování. Vytvoříte si úspěšnou budoucnost, kterou dále budete pilovat a obdělávat.

Pro muže: Královna holí, 5 mečů

Lev salónů, ukažte svou pravou tvář a trochu se i naparujte, protože půjdete v březnu na lov svých budoucích Lvic. To je skvělá zpráva, ne? Ale může se stát, že některá z nich se dá na ústup. Je tedy na vás to zjistit. Dobijete srdce jedné z dam, ovšem ta dáma má již partnera, tak pozor na toto. Mohlo by to pro vás znamenat určitou porážku na poli lásky a partnerských vztahů.

PannaPanna (23. srpna – 22. září)

Pro ženy: Znovuzrození, Císařovna

Panny, jste velmi plodná stvoření. Mnoho z vás bude čekat rodinu, stanou se matkou poprvé, po druhé či po třetí, to je jedno, ale hlavně prožijete tento měsíc plodné období, které vám slibuje růst. Je to dáno shůry. Jste volány k plodnosti. Je také vhodná doba právě otěhotnět. Mladé Panny už tedy nemusí být v tomto směru panny. Máte požehnání se shora. Starší ženy by si měly dávat pozor na ženské orgány, a to zejména v oblasti dělohy a vaječníků.

Pro muže: Císař, Poustevník

A když říkám plodnost u žen, tak i plodnost u mužů. Hvězdy společně s tarotovými kartami vám Pannám to krásně naservírovaly. Muži, buďte pozorní k vašim ženám a za čas máte potomka před sebou. Jste již zralou mužskou energií, která je připravena. Jinak očekávejte silnou pozici v práci. Na jedno ale zkuste hledět, a to na morálku a ohlídejte si svou autoritu. V březnu ovládnete diplomatickou řeč. Komunikujte a staňte se osobností měsíce. Máte na to. Upevníte si pozice.

 

VáhyVáhy (23. září – 23. října)

Pro ženy: Proměna, Královna mincí

Ženy ženám. Vzdušné Váhy, očekávejte důležitou změnu. Březen se stane událostí roku. No, každopádně musíte od něčeho upustit, pustit se starých a již přežitých věcí, ať už se jedná o práci, která vás neuspokojuje nebo o partnerství, v němž láska chybí či finance, které proměníte ve hmotnou věc. K tomu všemu vám pomůže žena s velmi dobrými radami a myslí to opravdu době. Poslouchejte tuto ženu a nebojte se jít novým směrem.

Pro muže: Mág, 9 holí

Muži Váhy, očekávejte kouzelný měsíc březen plný překvapení. To bude pro vás velmi nádherné období. Nějaká žena na vás působí jako magnet. Přitažlivost zafunguje na obě strany. Pokud se vám povede přitáhnout určitou ženu na svou stranu, pak půjde o velmi dobrý vztah, ve kterém oba budete vědět, co od sebe očekávat. Jen pozor na přílišnou pracovitost, aby to tomu vztahu nevzalo energii. Pro vaši časovou zaneprázdněnost může žena zahořknout.

 

ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu)

Pro ženy: Ďábel, 10 mincí

Štírky, vaše vášnivá povaha je velmi závislá na krásách pozemských. Je čas prozkoumat, zda vztahy v tomto životě jsou pro vás obohacením vnitřním nebo jen přeludem. Ale tendence závislosti je zdravá. Co se týče pracovní oblasti, tady očekávejte velmi pozitivní měsíc. Peníze se vás budou držet a dostanete spoustu nabídek na rozmnožení materiálních věcí. Vaše duše nyní jest ovládána světskými radostmi.

Pro muže: 7 mečů, 4 mincí

Štíři z řad mužů, dívejte se řádně kolem sebe, protože vám tento měsíc hrozí ztráta finanční částky. Ne však od klasického lupiče, ale od člověka, o kterém jste si mysleli, že by vás nepodvedl. Naštěstí se ten podvod odhalí a vy si své poklady v klidu uhlídáte. Nicméně, objeví se ve vaší blízkosti osoba, která je záviděníhodná, falešná a samá přetvářka. Tento měsíc vydržte s finančními transakcemi.

 

StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince)

Pro ženy: Páže mečů, 6 mečů

Ženy Střelkyně, akce vás jistojistě nemine. Zejména u studentek tohoto znamení se okolí musí připravit na dokonalý útok. S dychtivostí prožijí kurz, školu, zkoušky, které je zavedou k úspěchu. Ostatním ženám, které již nestudují, se v březnu nabízí cestování po vodě. Výlet je fajn, ale vše si naplánujte a zapojte do toho svou komunikaci. Mnohým Střelkyním přichází změna, i když to bude zpočátku zmatek, ale cesta k novým a úspěšným břehům je nutná.

Pro muže: 6 holí, Spravedlnost

Muži ve znamení Střelce se setkají se spoustou vyřizování na úřadech. Měsíc březen je pro vás Střelce velmi výhodný v oblasti práva, práce a studií. Pokud se pustíte do čehokoliv, máte úspěch jistý. Dokonce vás spousta lidí ocení. Ano, povede se vám něco velkolepého. Jednejte spravedlivě a nesuďte druhé. Takto s jistotou dobijete velkolepá území úspěchů.

 

KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Pro ženy: Král pohárů, Rytíř holí

Březen pro vás ženy v Kozorohu připravil tolik akcí, pohybu a zážitků, o které se postarají muži. Pravděpodobně potkáte milou osobu, jejíž porozumění bude velmi přítulné a harmonické. Některým ženám se naskytne velkolepé stěhování. Pokud jste ve vztahu a chcete se svým partnerem změnit místo prostředí, máte tuto možnost. Každopádně vám to hvězdy umožní. Také očekávejte velmi pěkné vztahy s okolím a kolegy v práci.

Pro muže: Král mincí, Páže mečů

Jak u žen v Kozorohu, tak i u vás mužů tohoto znamení očekávejte větší společnost lidí. Ale vy se setkáte spíše s lidmi ohledně práce nebo financí. Studenti, budete jednat na akademickém poli a rozhovory s pedagogickými pracovníky vás jistě neminou. Uchopte svůj meč vzdělání silně, ať vám šance neuteče. Vás ostatní čeká vyřizování na vyšších úřadech, kam patří rozum, logika a velmi silný nadhled. Určitě to tento měsíc zvládnete.

 

VodnářVodnář (21. ledna – 20. února)

Pro ženy: Král holí, Hvězda

„S mužem v zádech.“ Ano, takto se budete cítit milé Vodnářky v březnu. Ale tyto pocity jsou velmi atraktivní a nastartuje to vaše sebevědomí. Svobodným Vodnářkám jde do cesty muž plný energie a zapálených citů. Hvězdy v doprovodu tarotových karet vám slibují velmi potěšitelné vyhlídky na takového muže a co víc, osud slibuje dlouholeté spojení. Těm zadaným ženám přeje osud velmi akční zážitky a uzdravení fyzického těla. Je potřeba navštívit maséra (muže).

Pro muže: Rytíř mincí, 2 mečů

Milí mužští Vodnáři, pokud s někým zápasíte v komunikaci, prožíváte pře, pak je čas se s protistranou domluvit na kompromisu a smířit se s danými věcmi. Tento měsíc uspějete pouze v případě, že uzavřete smír, ať se jedná o mezilidské vztahy nebo vztahy na pracovišti. Také vás čeká rozhodování ohledně financování. Velmi dobrou radou je to, abyste zvážili své investiční kroky, trochu se nad tím pozastavili a s uvědoměním si naplánovali, kolik peněz chcete v březnu utratit. Tak s rozvahou ovládnete svou finanční situaci.

 

RabyRyby (21. února – 20. března)

Pro ženy: Páže holí, 6 pohárů

Rybičky – holčičky, dámy milé paní očekávejte vřelá přivítání. Přichází napínavý zážitek, který obohatí březnové dny a ze šedých chvil se stanou příjemné šance. Podněty to budou zcela ohnivé. Proč nevyužít těchto nadšených příležitostí. Objeví se i někdo z minulosti. Čekejte návštěvu nebo sami pojedete do míst dávno minulých, vámi kdysi navštívených. V tomto je kouzlo měsíce. Rozhodně nebudete zahálet ve stojatých vodách.

Pro muže: 7 pohárů, 7 holí

Ryby, mužskou oporou budete ženě, která vám zamotá hlavu. Budete ji chtít chránit a bránit její blízkost tak, aby k ní nepřistoupil žádný jiný muž. Máte ovšem růžové brýle. Chvíli je nosit budete, ale pak vám spadnou a vy zjistíte, že nemá smysl bránit to, co od vás nic na oplátku nepožaduje. Místo toho raději vybírejte jinou bytost svého srdce. V březnu se pravděpodobně dvakrát zamilujete. Zadaní muži z řad Ryb se pokusí ochránit své rodiny před nesprávnými volbami, které rodinní příslušníci mohou tento měsíc učinit.

 Jiřina Irissa

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>