Astrotarotový horoskop na únor 2018

Sociální sítě

 

Tento měsíc vládne Vodnář

tarot milenciŽena Vodnář – má živou fantazii, která opravdu kvete

Muž, který má zájem o Vodnářku, by měl tuto ženu pozvat k vodě. Doma, při večerním soumraku přijde vhod vana plná voňavé pěny. Nejideálnějším oblekem pro tuto ženu v oněch choulostivých chvílích je roucho Evino. Ona má ráda vše, co jí život zpříjemní a obohatí. Pak muž takovýmto dárkem neurazí. Má ráda reflexní masáže nohou a návštěvy sauny. Vždy jednou týdně by měla něco z toho podstoupit. Ráda se baví o věcech esoterických a mnohdy se zúčastňuje jejich sezení.

Muž Vodnář – chladný navenek, uvnitř citlivý

Mnoho žen si myslí, že je to náfuka, když si přijede ve sportovním voze, který si ani nezamkne a vystoupí z něj jako největší hrdina. Působí nevázaně a chladně. Ve skutečnosti se nechvástá, nýbrž se chce předvést v té nejlepší povaze. Záhy se mu to daří. A stává se z něho normální muž ve Vodnáři. Je rád v pohybu, a to mezi lidmi i v soukromí. V celku jde o muže smělého, i když nemá velké vůdcovské schopnosti. Nicméně, je to dobrý frajer. Ale proti pohybu stojí i mírná pohodlnost, kterou má tento muž docela rád.

BeranBeran (21. března – 20. dubna)

Pro ženy: 7 holí, Smrt

Nechejte vpustit do svých osudových bran změnu. Budete mít tendence se bránit novým věcem. Karty a hvězdy vás jasně volají k přeměně a k zakončení starých a prošlých záležitostí. Pokud s něčím nebo s někým bojujete, vzdejte se. Veškeré spory ukončete a dívejte se vpřed. V únoru jsou totiž pro vás připraveny nové možnosti, které se rozvinou až v jarních měsících.

Pro muže: Viselec, Mág

Trochu si pohlídejte své zdraví. Ačkoliv se poměrně dobře dostanete z nepříjemných stavů, musíte navštívit lékaře nebo si řádně odpočinout. Možná ustrnete na mrtvém bodě. Ale nic netrvá věčně. Projdete sice nějakým menším trápením, ale před vámi se otevírají kouzelné možnosti. Bude lépe a také se tento měsíc potkáte s velmi zajímavými lidmi. Je třeba využít nadcházejících kontaktů.

BýkBýk (21. dubna – 21. května)

Pro ženy: Eso pohárů, 4 holí

Ženy tohoto znamení očekávejte velmi krásný a nový začátek v oblasti lásky. Možná se otevírají nové cesty k láskám nedávno minulým nebo vás čeká nová citová záležitost. V únoru si zajedete na bazén nebo tam, kde je spousta vody. Některým ženám v Býku jsou schváleny lázně a vodní léčba. Pokud se doma trápíte, bolest odejde a nastane doba míru a vítání. Také návštěvám se nebraňte.

Pro muže: 6 mincí, Královna pohárů

Mužům bude dělat společnost žena velmi citlivá nebo žena ve znamení Raka, Ryb či Štíra. Stav harmonie a lehkého bytí naleznete v tomto vodním znamení. Dobře dopadnou záležitosti a povede se to, oč jste milí Býčci usilovali. Je to vyloženě prosperující situace. Sami pak budete moci někomu finančně pomoci nebo můžete vkládat a věřit, že se vám v budoucnu investice vrátí nebo ještě více poroste.

 

BlíženciBlíženci (22. května – 21. června)

Pro ženy: Velekněz, Svět

Svou intuici vložte do rukou kosmických vlivů. Počítejte s podporou spřízněných duší. Lidé, kteří se zabývají duchovní stránkou života, vám mohou ovlažit duši a pomoci radou. Potřebujete uklidnit divokou mysl. Nepřestávejte doufat v úspěšná zakončení nedávno započatých projektů. Možná vás čeká i cestování. Navštivte kulturní památky, církevní stavby nebo místa, která jsou spojena s dávno minulými činy. Vaše duše si to opravdu žádá.

Pro muže: 3 mečů, 8 mincí

Zjistíte o sobě, že jste opředeni několika chybami, pochybnostmi a žárlivostí. V tuto dobu nic nerozhodujte, jelikož není vhodná doba na jakákoliv řešení. Fyzicky se budete potýkat s nějakou bolestí. Tady je vhodné vyhledat lékaře a najít v tomto směru úlevu. Pozor i v oblasti práce, kde vás může někdo doslova naštvat. Neztrácejte naději a odvahu. Sázejte na trpělivost, která růže přináší.

 

RakRak (22. června – 22. červenec)

Pro ženy: 7 pohárů, Rytíř holí

Tady je potřeba si stanovit reálné cíle. V osudové cestě se objeví muž, pro kterého budete doslova hořet touhou i vášní. Vše se odehraje rychle, ale vy budete nosit růžové brýle. Něco není v souladu s realitou. Muž, který je na obzoru by mohl pálit, a vy budete lačnit po vodě, které se vám nějakou dobu nedostane. Některé ženy tohoto znamení mají možnost se odstěhovat. Tuto šanci rozhodně využijte.

Pro muže: 6 holí, 2 mincí

Tento měsíc očekávejte změnu, která vás přivede k veřejnému úspěchu. Pokud se v práci cítíte nyní jako vyděděnec, pak se osud postará o to, aby se vám přihodilo něco, co vás tohoto pocitu zbaví. Ale tato sladká odměna je jen pro ty Raky, kteří se chopí nabízené změny. Chcete-li do něčeho investovat, máte vhodnou příležitost. Před tímto krokem vše zvažte a pohrajte si s určitými možnostmi. Budete za takové jednání oceněni.

 

LevLev (23. července – 22. Srpna)

Pro ženy: Eso mincí, 10 mečů

Začnete dělat věci jinak. Otevírají se před vámi nové cesty. Ty staré jsou již mrtvé a nepotřebné. Jděte a zasejte nové semínko úspěchu. Nebojte se jednat. Pozor si dávejte hlavně na svůj zdravotní stav v oblasti zad a zadních částí těla. Ledviny, kosti a zátylek. Pokud na těchto místech prochladnete, budete se z toho dostávat poměrně delší dobu. Proto se v únoru opatrujte.

Pro muže: 9 mečů, 2 pohárů

Do těchto únorových dnů vplují tísnivé chvíle a bezesné noci. Přímo to může znamenat bodavou zbraň ve vaší duši. Ale jsou to zbytečné obavy. Cítíte černý oceán plný beznadějných vod. Potřebujete pomoc druhých osob. Někoho, kdo vás vyvede z vln plných děsů. Na obzoru je nadějná událost. Všímejte si harmonických lidí a věcí kolem vás. Východisko z černé tmy je již vidět. Tak jako ženy i vy muži Lvi buďte pozorní ke svým zadním partiím těla.

PannaPanna (23. srpna – 22. září)

Pro ženy: Páže mincí, Eso holí

Mnoho žen ve znamení Panny se nyní mohou uplatnit v praxi, mluvíme-li o práci a povolání. Studenti budou velmi spokojeni ze svých znalostí, zápisků a studijních výsledků. Nespokojeným Pannám se vykrystalizuje rozházený život nebo nějaká svízel. Máte šanci dosáhnout hmatatelných výsledků. Nejedna příležitost se v tomto měsíci nabídne. Vy chcete, toužíte a také mít budete.

Pro muže: Měsíc, 2 holí

Tomuto času se říká hodina mezi psem a vlkem. Něčeho se obáváte. Budete postaveni před rozhodování a samozřejmě se po vás tento měsíc chce, abyste se rozhodli. Projít tedy bránou mezi psem a vlkem je nyní důležité. Pokud tuto obavu z přechodu a rozhodnutí překonáte, máte vyhráno. Také se setkáte s přetvářkou a falešnými osobami. Nějakou dobu se poperete se svými strachy ohledně lásky, práce, a osobního života.

 

VáhyVáhy (23. září – 23. října)

Pro ženy: Slunce, 8 holí

Slunce svítí, hřeje a uzdravuje. Tak rychle se mohou u vás vyřešit problémy všeho druhu. V práci se stanete sluníčkem pro kolegy a vyvedete je svým zářivým světlem z nepříjemných situací. V osobním životě navážete spoustu nových přátelství. Vše se seběhne docela rychle. Budete šťastné z příchozích zpráv. Naleznete spřízněnou duši a mnohým ženám tohoto znamení přichází plodné období. Je tedy vhodný čas k otěhotnění.

Pro muže: 4 mečů, Blázen

Tento měsíc si dejte pauzu, uklidněte svou mysl i tělo. Mnoho mužů se v únoru setká s násilnou rekonvalescencí. Pravděpodobně vám bude znemožněno cokoliv dělat. Raději se dejte pár týdnů do klidu, protože vás očekává náročné období. Toto období je počátkem nových cest, směrů a také vztahů. Kartami naordinovaný odpočinek je něco jako klid před bouří.

 

ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu)

Pro ženy: Rytíř pohárů, 10 holí

Ženy, zbystřete všechny své smysly. Jede k vám láska, která je opředená romantikou, snivostí, fantazií a citlivostí. Ale pozor, může to být láska přelétavá. Na druhou stranu, pokud si vás tento pohárový rytíř oblíbí do hloubi srdce, pak nebude existovat věrnějšího láskyplného obyvatele. Dávejte však pozor na tíhu, kterou může tato láska znamenat. Jděte do toho, ale ujistěte se, že toho není na vás naloženo tolik.

Pro muže: 7 mincí, Síla

Muži, očekávejte vášnivý boj. Do cesty vám vstoupí žena, kterou budete chtít zkrotit. Pokud jste zadanými Štíry, pak se smiřte s temnotou, která přináší světlo. Pokud zcela vědomě ovládnete své pudy a stinné stránky, získáte jedinečnou a nepřekonatelnou moc nad svým životem. To platí i pro finance, studia a práci. Možná to ve vás bude vřít, ale umíte ochočit vnitřní šelmu duše. To se cení. Jen trpělivě jděte tímto měsícem a budete obdarováni štěstím a radostí.

 

StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince)

Pro ženy: 3 holí, Císařovna

Mnoho žen tohoto znamení může očekávat plodná jednání. To se týká nejen práce, studií, ale také plodnosti v doslovném slova smyslu. Máte šanci otěhotnět. Nadějné vyhlídky pro zdárný porod jsou jisté. Střelkyně – maminky očekávejte radost ze svých ratolestí. Tento měsíc také budete vládnout opravdu jako císařovna. Mnoho lidí ve vaší blízkosti i v okolí ocení zralou povahu, kterou vynikáte.

Pro muže: Královna mincí, Poslední soud

Ve vašem osudu se mihne žena s pevným charakterem a domácími vlastnostmi. Možná bude trochu konzervativní, ale vámi přijatelná. Pozor však na vaše jednání vůči této ženě, která může být narozena ve znamení Býka, Panny nebo Kozoroha. Jak se k ní budete chovat, tak také se vám to vrátí. Jak zaseješ, tak sklidíš. Některé Střelce může v únoru psychicky převálcovat starší žena, a to maminka, tchýně nebo starší kolegyně z práce.

 

KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Pro ženy: Rytíř mečů, Mírnost

Připravte se na úřední jednání. Bude to chtít více komunikace a vypilované rétoriky. Být připravená na určité situace se výhradně vyplatí. Vyvarujte se ostrého jazýčku. Vaše jednání je vedeno vyššími silami, proto se nebojte a spoléhejte na svou intuici. Taktéž vám jde usmíření, pokud jste v rozhádaném stavu. Tento měsíc by měl být v rovnováze a v harmonii.

Pro muže: 9 holí, Ďábel

Muži, uberte trochu ze své závislosti na čemkoliv. Může vás to stát špetku zdraví. Přemýšlení teď bude nasnadě. Pokud podnikáte, dbejte na své dobré vlastnosti. Pokuste se jednat sami za sebe a uplatnit svůj názor. V osobním životě si dejte do pořádku partnerský vztah. Partnerka z vás může cítit vášnivého „trýznitele“. Netlačte tolik na pilu. Možná vás také bude pokoušet žena. Co s tím uděláte, je na vás, ale mějte na paměti, že jde o past vášně a závislosti.

 

VodnářVodnář (21. ledna – 20. února)

Pro ženy: 9 mincí, Král mečů

Váš partner se postará o váš komfort. Dostanete něco hodnotného. Tento měsíc je pro vás takovým nadstandardním bonusem. Počítejte také s úspěchem, splněným snem a vítaným zázemím. Pro nezadané Vodnářky je připraven bonus v podobě muže, který bude hrát v jejich životě důležitou roli.

Pro muže: Kolo osudu, 10 mincí

Krásný měsíc, jehož dary směrem k vám musíte využít. Nyní máte možnost uskutečnit své plány a dělat věci, o kterých se vám ani nesnilo. Máte zelnou od osudu a k tomu i štěstí. Chopte se příležitosti, bude to stát za to. Téměř denně se vám bude dařit. Naplněná duše láskou, radostí a štěstím. Materiální zázemí a možnost cest.

 

RabyRyby (21. února – 20. března)

Pro ženy: Rytíř mincí, 4 mincí

Myslete na zadní vrátka. Zbytečně neutrácejte své bohatství. Ačkoliv máte kolem sebe lidi, kteří vám přispívají, měli byste milé ženy Rybičky pomýšlet na horší časy. Také je zde muž, který je poslem dobrých zpráv. Veškeré lékařské záležitosti dopadnou dobře. Obklopte se zelenou barvou. Jde o přilákání naděje, léčení a pocitu klidu.

Pro muže: Věž, 3 pohárů

Pokud se tento měsíc zbavíte starých záležitostí, pak máte volnou ruku a můžete od základů stavět takřka nový život počínaje těmito dny. Dobře nastartovaný nový směr je tady. Také je to měsíc oslav a zábavy. Každou chvilku se můžete radovat. Nové věci pro vás znamenají štěstí a vydařené zážitky, city a vůbec všechno, co souvisí s mezilidskými vztahy. Někteří muži v tomto znamení mohou očekávat přírůstek do rodiny.

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>