Horoskop na duben 2015

Sociální sítě

Tarotové kartyAstro tarotový horoskop na měsíc duben teď a tady. Vždy se můžete vracet k těmto horoskopům. Pokud Vás v životě něco zamrzí nebo rozesmutní, podívejte se na své znamení Zvěrokruhu. Beránkům se bude chtít tvořit, co třeba „miminko?“. Býci si mohou zdravotně oddechnout. Blížencům stojí v cestě za láskou konkurence. Raci odstartují novou kariéru v práci. Lvíčci pokračují v krásném světle. Panny čeká rozhodovací období v lásce. Váhy rychle vstříc k financím. Štírům kvete život. Střelcům v dubnu přeje odvaha. Kozorohům hvězdy naservírovaly málo potěšení z lásky, opatrnost ve financích a ještě k tomu se jim doporučuje pít mátový čaj. Vodnářům bude vládnout ezoterika. Ryby se dostanou do kariérních výšin.

BeranBeran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé
Vztahy
V tomto měsíci se můžete těšit na přátelskou atmosféru. Pokud chcete trávit některý z dubnových víkendů někde na romantickém místě, naskytne se krásná příležitost. Jde Vám naproti romantický, milostný vztah, ale pozor, nemusí to mít dlouhého trvání. Zamilovat se úspěšně je krásné, ale pak se těžko vzpomíná na lásku, která se vzdaluje a již se nevrátí. Nicméně, užívejte si této krásné atmosféry, protože láska je opravdu nádherná.

Práce a finance
Ruku v ruce s milostnou záležitostí jde Beránkům tvořivá nálada. Budete chtít malovat, zpívat, hrát si či nějak umělecky tvořit. To Vám půjde skvěle od ruky. Využijte této příznivé konstelace a jděte do toho. Něco vytvoříte. Na co sáhnete, půjde krásně a hladce. Ve finanční oblasti máte tento měsíc zaručen úspěch. Nezaměstnaným jde naděje na práci.

Zdraví
V dubnu Vás potrápí oblast žaludku a také si dávejte pozor na žlučník. Tady vidím i lymfatickou soustavu a prsa. Ochraňujte si tyto oblasti co nejlépe. Pokud již nemáte žádné výrazné pocity vážnějšího onemocnění, znamená to, že Váš zdravotní stav se dostane tento měsíc do rovnováhy.

BýkBýk (21. dubna – 21. května) znamení zemské
Vztahy
Mezi Vámi bude panovat měsíc neklidu, přetvářky, intrik a klamu. Nepokoušejte se věci nějakým způsobem měnit, bylo by to marné. Pokud ovšem budete jednat s partnerem na rovinu, mohlo by se vše obracet k lepšímu, ale půjde to velice těžce. Co mohu poradit? Vydržet tento měsíc bez intrik, lží a záludností. Snažte se chovat férově.

Práce a finance
Objeví-li se u Vás v práci příležitost k oslavám, zúčastněte se. Když v partnerství něco nesedí, pokuste se odreagovat právě touto formou. S kolegy si udělejte bezva dny a pobavte se. Jde Vám sdílený finanční úspěch. Vy a další kolegové se tento měsíc budou těšit z odměn, které se Vám v pracovní oblasti nabízejí. Objevuje se zde i týmová shoda na určitém projektu. Je potřeba jednat spravedlivě, a to samozřejmě platí u Vás i v oblasti osobní (partnerských vztahů).

Zdraví
Nějak se Vám uleví. Pokud jste trpěli delším onemocněním (chřipkou, angínou či dýchacími potížemi), tento měsíc nastane změna k lepšímu. Léky, které máte, jsou vhodné. Po nemoci Vás dá do rovnováhy přírodní rekonvalescence. Je vhodná doba k lepším stravovacím návykům a cvičením.

BlíženciBlíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné
Vztahy
Dávejte si pozor na své okolí. Někdo Vám hází klacky pod nohy. S partnerem očekávejte měsíc plný sporů a nesvárů. Možná pocítíte konkurenci na poli lásky a osobních vztahů (mnohdy bezdůvodně). Pozor na výbušné jednání, kterým můžete ublížit nejen partnerovi. Budete cítit více energie, než kdykoli předtím, ale nebude to energie pozitivní, které mohou vyústit v nepříjemné konflikty.

Práce a finance
Tento měsíc se budete potýkat s konkurenčním bojem nejen v oblasti osobních vztahů, ale i těch pracovních. Jen ztěžka si udržíte pozici v práci. Bude toho na Vás moc. Každý den se nakupí nové záležitosti, které umí teda pěkně vysílit. Bude Vám chybět energie. Únava a stres v dubnu se nevyhnou Vaší osobě.

Zdraví
Budete se muset zaměřit na dolní končetiny. Potrápí Vás bolest kotníků, kloubů, kolen, holení a také nervové soustavy. Na druhou stranu, pokud trpíte vleklými zdravotními problémy, tento měsíc se dáte do klidu a problémy budou ustupovat.

RakRak (22. června – 22. červenec) znamení vodní
Vztahy
Raci, měsíc duben můžete trávit výčitkou. Otázkou, proč to tak skončilo, se bude trápit spousta Raků. S velkou pravděpodobností si necháte svým vlastním omezením ujít velkou lásku. Vy, kteří jste svázáni partnerským svazkem, očekávejte jistá omezení i zákazy ze strany svého partnera. Tato omezení mohou způsobit chaos a zoufalství. Dobrou zprávou je to, že můžete situaci řešit a již tento měsíc se mohou konflikty vyjasnit.

Práce a finance
Následující týdny si ve finančních podnicích raději ponechejte přestávku. Než provedete nějakou peněžní transakci, promyslete si časovou přímku, kdy uskutečnit takovou akci. Můžete si to dovolit, protože máte docela finančně stabilní období.

Zdraví
Tento měsíc se budete rozhodovat, zda jít k lékaři či nikoli. Mohou Vás potrápit svaly, šlachy, vaziva, klouby, kosti, prostě všechno, co na Vás existuje. Hlavně se nepřetěžujte a buďte v souladu s přírodní medicínou.

LevLev (23. červenec – 22. srpna) znamení ohnivé
Vztahy
Už nějakou dobu se vyhříváte na výsluní citů. Lvíčci, dejte si pozor na spalující oheň v duši. Není to ovšem žádná nemoc. Měsíc duben pro Vás pokračuje ve světle, važte si lásky a pohodových vztahů. Pokud máte neshody, třeba i v rodinném kruhu, máte šanci to napravit. Ve vztazích zavládne harmonie, klid a láska.

Práce a finance
V pracovní sféře máte nad sebou autoritativní osobu. Pokud tomu tak není, pak se s ní tento měsíc jistě setkáte. Také budete ctít určité pracovní zásady a dostanete se do stability. Ve vašem životě se odehrají nějaké změny a nyní budete cítit potřebu mít zodpovědnost i za druhé lidi. V zaměstnání si zachovejte pevné postoje. Pokud pracujte v managementu, počítejte s finančním úspěchem. I výdaje si budete umět v dubnu kontrolovat.

Zdraví
Nějak se Vám dostane chuť do života. Konečně se začnou vracet síly, které jste v minulých měsících pozbyli. V některých z dubnových týdnů Vás může ofouknout ledovější jarní vítr, ale nemělo by Vás to porazit. Váš zdravotní stav se dostane do rovnováhy.

PannaPanna (23. srpna – 22. září) znamení zemské
Vztahy
Pravděpodobně se budete tento měsíc rozhodovat mezi dvěma partnery. Ale který by mohl být ten pravý? Tato otázka Vás bude zaměstnávat po celý měsíc. Pokud již partnera máte, může se stát, že se vztah prohloubí nebo by mohlo dojít na roztržky.

Práce a finance
Můžete počítat s nově nastartovanými pracovními podniky. Budete mít spoustu energie na plány a rozjezdy. Může se také vynořit nějaká nečekaná pracovní záležitost, které se chopíte s plným nasazením. Zápal v tomto směru zde rozhodně chybět nebude. Co se týká financí, objevuje se u Vás buď zvýšení platu, nebo jakési nové finanční zdroje. Dovolte si i trochu riskovat, štěstěna je na Vaší straně, tak toho využijte.

Zdraví
Pravděpodobně se u Vás objeví v dubnu velký úbytek energie. Spousta lidí bude energicky upíjet Vaše tělo i duši. Pro Vás bude důležité, abyste se dostali častěji na čerstvý vzduch. Fyzicky se nepřepínejte, jinak hrozí onemocnění. Rovnováhu svého zdraví udržíte meditací a klidem.

VáhyVáhy (23. září – 23. října) znamení zemské
Vztahy
Měsíc duben nebude zrovna krásným měsícem, který by sliboval nastávající jaro i na duši. Srdce Vás trochu zabolí. Nebudete spokojeni se svým partnerem ani vztahem celkově. V partnerství zavládne nedůvěra. Vztah přestane kvést a naopak bude uvadat. Váhy mohou očekávat rozvod či zánik vztahu. Mám pro Vás tato slova. Čas vyléčí rány. Vždy je tady někdo, kdo Vás z této situace svou láskou vysvobodí.

Práce a finance
Pokud možno, jednejte rychle. Taková pracovní příležitost, jaká se Vám nabízí nebo nabídne, se nemusí opakovat. V rámci práce můžete očekávat cesty a školení. Pokud jste sportovně založení, je zde energický pohyb. Malinko vidím ukvapené jednání ve finanční oblasti. Tady kroťte nadšení, je dobré si tuto oblast řádně prostudovat.

Zdraví
Pokud se budete v dubu snažit doladit osobní život, čeká Vás docela zdravotní klid. V opačném případě se můžete dočkat abnormálního stresu, který se podepíše i v pracovní oblasti. Může se objevit náhle vzniklý zdravotní problém, který bude potřebovat odbornou péči.

ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní
Vztahy
Veškeré city se budou točit kolem nových známostí. Nabídne se Vám několik možností. Dlouhotrvající partnerské vztahy, které už nemají jiskru, vyhasnou. Následně můžete očekávat nové potěšitelné vztahy. Pomalu vplujete do harmonických vod lásky, i když nevíte, jak se bude nové partnerství vyvíjet. Veškeré napětí ze vztahu vymizí. Pravděpodobně vyjdete ze stínu na slunce. Nový vztah, který se rýsuje, bude opravdu harmonický.

Práce a finance
V dubnu můžete očekávat velice příjemné pracovní ovzduší. Nabídne se Vám harmonické přátelství a práce Vás naplní citově i energicky. Dostanete nějaké nabídky a může se objevit dobrá pracovní cesta. S důvěrou si také provádějte finanční transakce, jelikož Vám jde v této oblasti pohoda a klid. Studentům narozeným ve znamení Štíra se bude dařit u zkoušek. To důležité prozkoušení si milí studentští Štíři naplánujte právě na tento duben.

Zdraví
Štírci, pokud chcete, aby Váš zdravotní stav byl alespoň „dobrý“, tak si udělejte čas sami pro sebe. Nezbytně nutná je doba na reflexi, ztišení se a rozjímání. V dubnu se toho na Vás valí až moc. Snažte se zmírnit pracovní tempo. Také si dávejte pozor na slinivku a játra.

StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé
Vztahy
Duben je pln vášně. Směle do toho! Střelci, těšte se na milostné dobrodružství. Dělejte si plány a myslete na zdárné zítřky. Mohou se naskytnout nějaké překážky, ale Vaše síla tkví v odvaze a chuti, jít kupředu. Připraveným a odvážným štěstí přeje. Pokud máte již partnera, očekávejte nové vzpruhy a nějaké to dobrodružství, které ve Vás zanechá krásnou stopu. Pokud partnera nemáte, udoláte vášnivého a impulzivního člověka.

Práce a finance
Střelci, nyní není vhodná doba utrácet. Nejlépe uděláte, když si zajistíte nějaké spoření. Shromažďujte si peníze, určitá výše finanční částky se bude v budoucích měsících hodit. Pokud se někdo z Vás snaží nalézt práci a přemýšlí, jakým směrem se dát, miřte k velkým městům. Tam budete mít více úspěchů.

Zdraví
Pokud máte před operací nebo Vás čeká v dubnu nějaký menší zákrok v lékařském prostředí, s důvěrou se dívejte do budoucnosti. Kolem Vás je spousta pozitivní energie. Docela je možné,že za zdravím odcestujete třeba do lázní nebo na ozdravnou dovolenou.

KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna) znamení zemské
Vztahy
Není na čase se posunout vpřed? Ve vašem partnerském vztahu se kupí mraky rozmrzelosti a nudy. Možná budete mít pocit, že Vás partner popuzuje a tlačí tam, kde vy absolutně nechcete být. Je zde vidět nevrlá nálada a malé, téměř žádné potěšení v lásce. Vyložená nespokojenost.

Práce a finance
Jestli to máte s láskou tak pošetilé, zkuste rozjet podnikání. To Vám dodá sílu a odvrátí tok nudných myšlenek. Jestliže máte už delší dobu nějaký pracovní nebo finanční plán, pokuste se jej pomalinku uskutečnit. Měsíc duben je vhodný pro akčnější komunikaci. Studenti se mohou pustit do vykonávání zkoušek s následnou nadějí na úspěch.

Zdraví
Tento měsíc se pravděpodobně nevyhnete nějakému nachlazení. Pozor na vedlejší následky, které tkví v onemocnění ledvin. Bude-li Vás bolet oblast zad, zaměřte se na to. Jednejte a vařte si čaje. Může Vás také potrápit nadýmání a plynatost. Toto trápení rovněž vyřešte správným čajem, nejlépe mátovým.

VodnářVodnář (21. ledna – 20. února) znamení vzdušné
Vztahy
Pro muže je to skvělá zpráva, jelikož Vás v dubnu očekává láskyplná náklonnost ženy ve znamení Štíra, Raka nebo Ryby, ovšem, může to být žena i jiného znamení, ale velice intuitivní, přátelská, citlivá a velice harmonická. Pro ženy Vodnářky to znamená, že jim jde měsíc plný mravnosti a čistoty duše. Ženy – někoho uděláte velice šťastným.
Práce a finance
V oblasti práce a financí spojte myšlenky a city, jen tak dostanete tuto záležitost do rovnováhy. Musíte se na to podívat z logického hlediska. Nevzdávejte se, úspěch by se měl dostavit. Pochybnosti se mohou vynořit, ale raději je nechejte spát. Jde Vám zpráva. Pokud budete mít emoce pod kontrolou, očekávejte finanční úspěch. A aby ten úspěch nabyl trvalé hodnoty, nevzdávejte se a nescházejte z ušlapané cesty.

Zdraví
Váš dubnový zdravotní stav je na hranicích. To znamená, abyste se zklidnili a do svého života zavedli nějakou formu meditace. Mířit spíše spirituálně či ezotericky. Pokuste se navázat kontakt s podvědomím prostřednictvím snů. Pozor na chodidla a dlaně.

RabyRyby (21. února – 20. března) znamení vodní
Vztahy
Ve vztahu tento měsíc zavládne pocit zklamání a melancholie. Nebudete se cítit ve své kůži. Nepřijde Vám ani chuť se bavit. Vaši sklíčenou a nespokojenou duši nic neutiší. Je možné, že se v partnerovi zklamete. Můžete prožít nešťastnou lásku. Mohu Vám dát jednu náplast na bolavou a usouženou duši. Berte tuto situaci jako životní zkušenost, která vás nakopne do vyšších sfér.

Práce a finance
V dubnu Vámi bude lomcovat praktická část života. Vzhledem k neuspokojující citové situaci se Vám bude lépe uskutečňovat pracovní plán. Vše, co nyní v této oblasti provedete, se uchytí na delší dobu a bude to mít hodnotné výsledky. Máte před sebou cíl, který si pomalu uskutečníte.

Zdraví
Dávejte si pozor na úrazy hlavy a páteře. Nepřepínejte se. Chraňte si krk nějakým šátkem, protože Vám hrozí angína.
Celkově máte skromnější měsíc, ale nenechejte se tím mýlit. To je pouze odrazový můstek k lepším zítřkům.

Poznámka: Obrázky znamení zvěrokruhu jsou převzaty z: PARKEROVI, JULIA A DEREK Horoskopy lásky. 1998. 52 s.

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>