Horoskop na květen 2015

Sociální sítě

čarodkyV tuto slavnou a čarodějnou noc se zrodil ASTRO TAROTOVÝ HOROSKOP. Beránkům štěstí pokvete hlavně v pracovní oblasti. Býci si musí dávat pozor na zataženou oblohu v citech. Blížencům stojí za to, si namáhat svaly. Raci by se neměli ostýchat a dát partnerovi první, poslední. Lvíčci udržujte si krásné světlo s vodním znamením. Panny máte volnou ruku ve finanční sféře. Váhy uvolněte svou komunikační energii směrem k partnerovi. Štírům zamotá hlavu nejeden partner či kamarád. Střelci, víte o tom, že květen není měsícem prázdnin? Nepolevujte v učení. Kozorohům se naskytne pomoc z rodinného kruhu. Vodnářům začne chaotická změna v pozitivním smyslu. Ryby se dostanou do konkurenčních bojů. 

Beran

Beran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé

Osobní vztahy

Beránkům se v květnu otevřou brány harmonie. Můžete důvěřovat lidem a zejména svému partnerovi, protože půjde o jeho čistotu duše. Pokud jste se potýkaly s hádkami a nedorozuměním, tento měsíc nic takového nehrozí. Rozvážná rozhodnutí jsou na místě a vyrovnané partnerství je na dosah. Budete schopni odhadnout hranice. Tam, kde končí tolerance a začínají plané kompromisy.

Práce, škola, finance

Je možné, že se dočkáte nových úkolů nebo nového postavení v práci. Pokud máte možnost vycestovat do zahraničí, udělejte to. Štěstí v pracovní oblasti by Vás nemělo minout. I studentům se může podařit vypracovat se v zahraničí. Půjde však o srdeční záležitost nebo oblíbenou činnost. Peníze tento měsíc raději nějak zvlášť neřešte. Intuice Vám napoví.

 Zdraví

Na své zdraví si dávejte tento měsíc velký pozor. Může se objevit náhlá zdravotní komplikace. Hlavně buďte ve střehu kvůli nečekaným úrazům. V této oblasti se o Vás musí opřít „andělé“. Budete je potřebovat.

 

BýkBýk (21. dubna – 21. května) znamení zemské

Osobní vztahy

Pravděpodobně půjde o přehnanou péči Vašeho partnera. Dokonce až nepříjemnou péči. Může to vést k nudné budoucnosti. Hrozí jisté omezení ve vztahu. Uvědomte si, že jakkoliv je Vaše láska krásná a otevřená, působí tíživým dojmem, a to zejména v rodinných či důvěrných vztazích. Takže pozor, ať se květnová obloha nezatemní mraky a voda emocí se nezakalí tísní.

 Práce, škola, finance

Jestliže máte nyní finanční, pracovní nebo studijní problémy, můžete věřit tomu, že Vám štěstí začne přát. Vše se tento měsíc začne vyvíjet s úspěchem. Setkáte se s několika dobrými příležitostmi. Využijte nových možností, ty Vám mohou zaručit budoucí úspěchy a docela výborné výsledky.

 Zdraví

Pokud Vás trápil docela velký zdravotní problém nebo vleklá nemoc, můžete se pomalu dostat do klidu. V květnu se Vám zdraví vylepší a dokonce by mohlo jít o úplné vyzdravění. Jen si dávejte pozor na dehydrataci a samozřejmě si dávejte pozor na ledviny a močový měchýř.

 

BlíženciBlíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné

Osobní vztahy

V osobních vztazích očekávejte flexibilní jednání. Něco se udá velice rychle. Ale dávejte pozor, aby to opravdu netrvalo velmi krátce, jen tento měsíc. O trvalé hodnotě vztahu nemůže být ani řeč. Nicméně se ukazuje nějaký slibný úspěch. Pokud máte ve vztahu problémy, pokuste se o společnou komunikaci, domluvu nebo kompromis. Řešením opravdových sporů je Vaše přímočarost.

 Práce, škola, finance

Pokud se budete v zaměstnání kontrolovat a udržíte si tento měsíc jistou sebekázeň, můžete očekávat nějakou odměnu nebo pochvalu. Možná Vás někdo v práci vytočí do nepatřičných mezí, vyhrajete tím, že se začnete ovládat. Na paty Vám bude šlapat černý rytíř. Na druhou stranu, ve financích máte úspěch.

 Zdraví

V této oblasti se zaměřte na svou kondici. Fyzicky vypracované tělo bude pro Vás prioritou. Dokonce i sexuální stránka Vám bude ku prospěchu. Prostě vše, co se týká tělesné stránky, je nutné dát do pohybu.

 

RakRak (22. červen – 22. červenec) znamení vodní

Osobní vztahy

Do vztahu se tento měsíc odhodlejte investovat nejen peníze, ale i čas. Je dobré zakotvit nebo se usadit. Pokud přemýšlíte teda o svatbě. Se svým partnerem si naplánujte společné výlety. Možná Vás tento vztah bude stát trochu více sil, protože se budete chtít před svým protějškem originálně vytáhnout. Přemýšlejte, jak zaujmout, bude to stát za to. Ale je zde ještě jiná osoba, která touží, abyste pro ni bojovali.

Práce, škola, finance

V květnu by Vás naplnila práce v přírodě. Pokuste se více pohybovat mezi stromy a dýchat čerstvý vzduch. Profesionální sportovci Raci by se měli věnovat venkovním sportům, ale pozor na přemíru pohybu. Je zde možnost týmové spolupráce, která potěší a dojde svého naplnění. Také si budete moci dovolit větší výdaje.

Zdraví

Pobyt v přírodě by Vás trochu unavoval. Pokud sportujete s mírou, bude to vše fajn, ale pokud to přeženete, můžete být velice utahaní. Svaly, šlachy, kosti, kůže i hlava zabolí. Pozor si dejte také na vyšší krevní tlak a žaludek.

 

LevLev (23. červenec – 22. srpen) znamení ohnivé

Osobní vztahy

Nad Vámi stále vibruje světelná láska, a to má své kouzlo, tato moc potrvá ještě nejméně dva měsíce. Kolem Vás je citlivá duše, vnímavá, vodního znamení, emocionálně nezávislá a usměvavá. Lvi, kteří jsou v pevném manželském svazku, by měli popustit uzdu své fantazie a oživit vztah například výletem k vodě. Ostatní lvi se ocitají na hranici prožívaného mystéria a roviny analytického rozumu. Ponořte se hluboko do říše vnímání a probádejte tajemství skutečné intimní vazby k blízkému člověku. Nebojte se mluvit o svých úzkostech s lidmi, kteří jsou Vám blízcí.

Práce, škola, finance

Tento měsíc může být pro Vás významný v podobě dvou zpráv ohledně zaměstnání. Pokud ještě práci hledáte a jste stále bez práce, objeví se možnosti. Mějte proto oči otevřené. Zkoumejte a přemýšlejte. Může se také stát, že si necháte ujít jednu z těch lepších možností. Pokud máte v úmyslu nakupovat ve velkém, rozhodněte se, kolik do svého projektu hodláte vložit financí. Máte k dispozici na výběr. Zde neprohloupíte.

Zdraví

Samo o sobě bych nazvala oblast zdraví pro Lvíčky docela pozitivní. Ale nenechejte se tím zmást. Jde o psychologickou záležitost. Pomohla by Vám spirituální léčba. Trochu Vás potrápí bolavá duše. Váš organismus potřebuje více vitamínů.

 

PannaPanna(23. srpna – 22. září) znamení zemské

Osobní vztahy

Panny by měly tento měsíc dojít určitého emocionálního naplnění. Je zde bohatost citů a duševní pohody. Nezadané Panny najdou lásku, která je obšťastní jak na těle, tak i na duši. Nenechejte si to vymluvit. Prožijete nádherný stav obohacení. Dokonce můžete spolu se svým partnerem splynout v dokonalou harmonii. Tento vztah je slibný a stojí na pevných základech. Pokud se snažíte o novou lásku, je zde patrný úspěch. Navzájem se podporujte a budujte svou partnerskou budoucnost.

Práce, škola, finance

S plným nasazením se budete chtít dát do určitého projektu. Půjde o velice hodnotné pracovní tempo. Důkladně se ale na to ještě připravte, ať máte jistotu, že celou záležitost kočírujete. Konstelace Vám nabízejí dobrou příležitost a veškeré prostředky k uskutečnění Vašich záměrů. Veškeré finanční operace jsou tento měsíc výhodné. Nakupujte, utrácejte a hlavně si pak užívejte.

Zdraví

Panny by si měly dávat pozor celkově na krev. Cukr, cholesterol, vysoký krevní tlak. Pomalinku by se to mělo v květnu zlepšovat. Také pečujte o svou pohybovou stránku. Tělesná kondice je to, co Vás tento měsíc taktéž potrápí.

 

VáhyVáhy (23. září – 23. října) znamení vzdušné

Osobní vztahy

Ve vztazích Vás pravděpodobně čeká chladnější komunikace. Střízlivý rozhovor na rozumové bázi by neuškodil. Pokuste si pročistit vztah. Ale nejsem si jistá, zda o komunikaci bude stát i Váš protějšek. V nejhorším případě hrozí hádka nebo se vyostří spor. Proto využijte vznikající krize vztahu tvůrčím způsobem a starou strukturu hoďte přes palubu. Pokuste své výčitky zakopat do zapomnění a prach, který se Vám usadil na duši, rozmetejte. V takto pročištěné podobě, v pravém světle a bez falešných pout se ukažte svému partnerovi. Pokud partnera nemáte, volte před opačným pohlavím inteligentnější konverzaci, na to se chytne docela slibná duše.

Práce, škola, finance

Velkou energii by bylo dobré situovat do obřích projektů. Máte velice příznivý měsíc. Nezanedbejte své ambice.   Je zde i nabídka zahraničních cest. Je možné, že budete odesláni na služební cestu, a to s dobrými výhodami. Vystartujte za svou slibnou kariérou. Máte příznivou dobu na řešení majetnických a pozemkových záležitostí.

Zdraví

Vašemu zdraví se tento měsíc vyplatí meditovat nebo relaxovat. Nějakým způsobem rozjímejte. Možná je dobrý čas se rozhodnout pro květnovou dovolenou někam do teplých krajin. Potřebujete sluníčko a teplo. No a samozřejmě potřebujete klid a ticho.

 

 ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní

Osobní vztahy

Ve vztazích začínáte znova a znova. Na obzoru je nová záležitost nebo další partner na cestě. Jste vítáni a vítáte druhé. Uskuteční se Vaše vize. Měsíc květen je ve Vašich rukou. Dochází k jakémusi ohnivému středobodu, kdy se budete cítit ohnivě nabitá jinými energiemi. Jednoduše řečeno, očekávejte nová dobrodružství, impulsy, a pokud zůstanete u jednoho partnera, tak s ním máte zaručen postup k dokonalé lásce.

Práce, škola, finance

Vaše pracovní sféra je prostoupená harmonií a jakýmsi klidem. Budete tady pro lidi, snad více, než kdy před tím. Budete v pozici naslouchávajícího. Lidé od Vás budou požadovat řešení i dobré slovo. Co se týká finanční stránky Vašeho života, nescházejte z cesty. Kráčejte stejně jako v minulém měsíci. To znamená, udržet si jistý standart. Nevydávejte mnoho peněz ani si nenechejte ujít vhodný obchod či projekt. Udržujte vše v rovnováze.

Zdraví

V oblasti zdraví Vás může tento měsíc potrápit celé bříško. Močový měchýř, pupík a pozor, i těhotenství. V případě, že to chcete, jde o velice příjemnou zprávu. Také očekávejte právě pochůzku k ženskému lékaři – týká se to Štírek. Muži si musí dávat pozor na onemocnění prostaty.

 

StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé

Osobní vztahy

Vaše duše se začne pomalu hojit a uzdravovat. Pokud jste nedávno řešila ostrý partnerský problém nebo vůbec problém ve vztazích osobních, v tomto měsíci se dočkáte hojivé náplasti. Je nutné ještě vyvést na povrch bolestné události, aby se pročistilo ovzduší. Odevzdejte bolavé myšlenky někam do kouta a věnujte se ohnivým nápadům, které se v květnu otevírají.

Práce, škola, finance

Pocítíte trochu chaos, zmatek či porážku, ale nic není tak horké, jak vypadá. Proto se snažte myslet pozitivně. Nebude to lehký měsíc, ale vše se dá zvládnout. Jen neriskujte po finanční stránce, nesjednávejte žádné finanční dohody, nehledejte si novou práci v květnu a nevydávejte se z peněz. Méně úspěšným studentům radím, aby se lépe připravili na zkoušky.

Zdraví

V podstatě půjde o velice pozitivní zdravotní stav. Měsíc květen ale zavání výběhem. To znamená, že Střelci budou mít nutkání se zapotit, až to nemusí být zdrávo. Ale v celku půjde o hbitý měsíc a zdravotně na tom budete velice dobře.

 

KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna) znamení zemské

Osobní vztahy

Ve vztazích očekávejte jarní klid. Nic zvláštního se neudá. Jen trochu apatie Vás může u partnera znevýhodnit. Celkově ale vztahy u Kozorohů budou na harmonické úrovni. Očekávejte pomocnou ruku, ale je možné, že i z rodinného okruhu (maminka, tatínek, sestra, bratr nebo i jiný příbuzný). S partnerem si zajděte někam do přírody nebo na esoterické seance.

Práce, škola, finance

V květnu Vás potěší něco okolo pracovní sféry. Někdo Vám navrhne schůzku nebo dostanete pozvánku na společenskou událost. V práci se takovéto akce vyplatí. V žádném případě neodmítejte pozvání. Příště by se nemusel opakovat jedinečný okamžik. Pokud zaměstnání hledáte, nabídne se Vám spíše počátek jakési brigády nebo práce, která Vás velice potěší, ale nebude stavěna na pevných základech.

Zdraví

Máte-li problém se spánkem, pokuste se nějakým způsobem přes den odreagovat. Podívejte se na svou psychickou stránku. Také si opatrujte záda a krční páteř. Zajděte si na masáž a trocha cvičení v květnu by také neškodila.

 

VodnářVodnář (21. ledna – 20. února) znamení vzdušné

Osobní vztahy

Proto, aby Vaše mužské okolí z Vás žaslo, je třeba zapůsobit. Tělesná stránka je nyní důležitá. Pokuste se nějakým způsobem zvelebit pro jistého muže, protože Vám jde do cesty. Muži naopak mohou očekávat ženu smyslnou a velice pracovitou. Ale muži i ženy (Vodnáři i Vodnářky by měli tento měsíc projít duševní a fyzickou regenerací. Naplánujte si relax, menší dovolenou.

 Práce, škola, finance

Vyloženě se zažerete do svých finančních vizí. Ale pozor, některé Vaše plány nemusí dojít naplnění. Jednoduše by mohlo tento měsíc zůstat jen u myšlenek a jasných vizí. Ti z Vás, kteří hledají práci nebo se chtějí oprostit od té staré, se mohou dočkat nějaké slibně vypadající nabídky. Ovšem realita může být nejistá. Tak si na to malinko dávejte pozor.

Zdraví

Ačkoli jde o teplý měsíc, dejte si pozor na bolest v krku. Bacily polezou všude, takže si připravte zdravotní ochranu. Pokud dodržujete zdravý životní styl, máte na půl vyhráno. Nekouřit, málo pít a hodně se milovat. To doporučuji já Irissa.

RabyRyby (21. února – 20. března) znamení vodní

Osobní vztahy

Ryby se budou tento měsíc cítit jako pod nátlakem. Otevírá se Vám ale cesta k zdárným zítřkům, ale bude to ještě na dlouhou dobu. Dávejte pozor, ať se mezi Vás a Vašeho partnera nevloudí bojová energie. Půjde o energii, která by mohla spíše škodit. Pokud nejste zvyklí na hádky, využijte svou energii k jiným účelům. Zaměřte se na společnou věc, jako je činorodá práce. Mladé a mrštné rybky by se měly pustit do příprav na plození svých budoucích potomků.

Práce, škola, finance

V květnu se dočkáte nějakého pracovního konfliktu. Naskytnou se nějaké pracovní výzvy, ale budete se potýkat s docela velkou konkurencí. Ovšem, dávejte si velký pozor na plýtvání své energie. Může se stát, že zbytečně vyčerpáte své poslední síly na zbytečně rozjetou pracovní záležitost. Úspěchu se můžete dočkat, ale bude to úspěch omezený. S financemi zacházejte opatrně. Zdržte se veškerých zbytečných výdajů.

Zdraví

Ženy Ryby – opatrujte si prsa. Choďte na preventivní prohlídky a nezanedbejte ženského lékaře. Také si dávejte pozor na uzliny v oblasti krku. Navštivte v květnu ušního lékaře, protože uši jsou pro Vás tou největší prioritou.

 

 

Poznámka: Obrázky znamení zvěrokruhu jsou převzaty z: PARKEROVI, JULIA A DEREK Horoskopy lásky. 1998. 52 s.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>