Mocný křišťál

Sociální sítě

KřišťálKŘIŠŤÁL

 Popis

Pochází z řeckého slova krystallos – led. Jeho barva je čirá. U nás se nachází v okolí Nové Paky, v Obřím Dole, Příbrami, ve Stříbře, u Žulové v Jeseníkách, u Sobotína v Krušných Horách, na Čáslavsku, v jižních Čechách. V zahraničí je nalézán křišťál na Madagaskaru, v USA, Brazílii, Indii, Rakousku, Švýcarsku, atd.

Obecně

Jde o „kámen kamenů“. Budhismus řadí křišťál mezi sedm drahocenností jako kámen duchovního poznání, čistoty, světla a nekonečnosti vesmíru. Křišťál očišťuje naši auru. Tento kámen chrání svého nositele téměř proti všemu (uhranutí, spoustou nemocí, vyčerpání, atd.). Majitelům křišťálu dodává radost. Pomáhá jiným kamenům k očistě a k energetickému oživení. Pozitivní energii nabíjí a negativní ubírá. Přispívá ke zvýšení duchovní síly a ke zdokonalení. Křišťál používáme jako kyvadlo k určení kladů a záporů nebo jako kouli k podpoření jasnozřivosti a jako oblázek podněcuje intuici a inspiraci. Pokud nemáme k dispozici jiné kameny na určité oblasti, tak křišťál nám je univerzálním prostředkem na všechny potíže, a to na nemoci a neduhy. Bohatá drúza křišťálu společně s růženínem působí jako ochrana před elektrickým smogem a zářením. Vyrovnává a neutralizuje patogenní zóny.

 V oblasti zdraví:

 •                     dodává našemu tělu silnou, očistnou a léčivou energii,

 •                     zajišťuje klidný spánek,

 •                     pomáhá při vnitřních a srdečních onemocněních,

 •                     působí blahodárně na páteř – záda,

 •                     na žaludek,

 •                     zrak,

 •                     působí velmi dobře na funkci štítné žlázy,

 •                     pomáhá při nevolnosti, bolestech hlavy, migréně, závratích

 Očišťování a péče

Provádíme důkladnou očistu přes noc v misce s vodou, nebo několik minut pod tekoucí vodou. Můžeme jej položit do potůčku v přírodě. Křišťál je dobré čas od času vybít, a to tak, že ho dáme na kámen hematit nebo mezi dva hematity a několik hodin ho tedy vybíjíme. Křišťál poté nabíjíme libovolně dlouho na přímém slunci anebo třeba i na měsíčním svitu. Na křišťálu můžeme nabíjet i ostatní kameny, a to tak, že se položí na větší kus křišťálové drúzy, hrotu, špice, kamene. Stačí je tak nechat po celou noc. Předem však musí být opláchnuty a na vzduchu osušeny.

 Nositelé Zvěrokruhu

 •                     Kozoroh
 •                     Lev
 •                     Vodnář
 •                     Rak

Tyto křišťály o velikostech XL, XXL a jumbo, surové kameny křišťály, křišťálové šperky (náhrdelníky, náramky, přívěsky, přívěsky podle znamení), kyvadélka i křišťálový svícen (viz. foto dole) si můžete zakoupit u mne v Esoterickém studiu Irissa na ulici celní 4 v Hlučíně – prodejní den úterý od 08:30 – 11:00 a od 13:00 – 15:00 hodin nebo po domluvě přes telefon: 732 365 244, email: dvorackova.jirina@email.cz.

zboží

 

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>